Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipper Heaven Cup 2013 - 15.06.2013 / CDQ / Warszawa
#1
Hej,

Tak więc miło mi poinformować, że szczegóły dotyczące Flipper Heaven Cup 2013 ą już dostępne online. Turniej odbędzie się w sobotę 15 czerwca w CDQ i będzie częścią większego retro-wydarzenia: PIXEL HEAVEN 2013. Każdy uczestnik turnieju flipperowego będzie mógł wziąć również udział w dwóch dniach i szeregu innych atrakcji PIXEL HEAVEN 2013. Wyniki będą zaliczane do rankingów Polskiej Ligi Flipperowej oraz World Pinball Players Ranking.

Regulamin i wstępny spis maszyn dostępne są tutaj: http://pixelheaven.pl/en/o-wydarzeniu/prl-flipper-cup/

Co ważne - wszystkie te informacje są również dostępne w języku angielskim. Mam więc gorącą prośbę o przesłanie informacji w miarę możliwości dla osób z zagranicy: http://pixelheaven.pl/en/o-wydarzeniu/prl-flipper-cup/

Tak więc - serdecznie zapraszam z nadzieją, że emocji i dobrej zabawy nie zabraknieSmile Wierzę też, że dla wielu z Was fajną wartością dodaną będą inne atrakcje PIXEL HEAVEN 2013 - działo się będzie naprawdę sporo: sprawdzić można na www.pixelheaven.pl.

W razie jakichkolwiek pytań, pomysłów, skarg i wniosków - zapraszam do wpisywania ich tutaj, bądź proszę o maila pod lapusz(at)pixelheaven.pl

Chciałbym też podziękować osobom, które pomogły i sprawiły, że turniej flipperowy dochodzi do skutku (zainteresowani wiedzą o kogo chodzi).
#2
Super Smile Wszystko dopracowane na medal Smile

No może dwie uwagi:
- szkoda że nie ma alternatywnego wzoru koszulki z jakimś akcentem fliperowym Smile
- Dr. Dude to maszyna kiepsko nadająca się na turnieje
#3
DziękiSmile
Koszulka uniwersalna dla całej imprezy.
Dude może nie turniejować Smile
#4
lapusz napisał(a):Koszulka uniwersalna dla całej imprezy.
...ale mogłaby powstać także wersja alternatywna z frontem takim samym jak ta oficjalna ale z tyłem zawierającym jakiś motyw fliperowy i dodatkowy napis "Flipper Heaven Cup". W zasadzie to nawet motywy z Space Invaders mogłyby pozostać (w końcu był kiedyś taki flipper) ale pomiędzy mogłaby pojawić się bila a na dole jakaś łapka Wink Taką koszulkę kupiłbym Smile
lapusz napisał(a):Dude może nie turniejować Smile
W Sketchu ludzie którzy znali tę maszynę czekali aż inni nabiją Dude Meter i dopiero zaczynali grę co już na starcie dawało sporą przewagę - ta maszyna nie nadaje się na turnieje.

I jeszcze jeden drobiazg Smile Sprzeczność w Regulaminie Smile

Cytat:FLIPPER DUDE
Specjalna karta wstępu dla osób, które chcą wziąć udział w turnieju Flipper Heaven Cup. Poza udziałem w turnieju, opcja FLIPPER DUDE zawiera to samo, co karta wstępu VISITOR.

VISITOR
Karta VISITOR uprawnia do nielimitowanego wstępu na PIXEL HEAVEN 2013 przez dwa dni i uczestnictwa we wszystkich strefach tematycznych.

COMPETITOR
Wszystko to, co zawarte jest w opcji VISITOR oraz dodatkowo możliwość udziału w Konkursach GAME CONTEST ZONE oraz WYŚCIG POKOJU.

6.
Wykupiony udział we Flipper Heaven Cup 2013 (opcja Flipper Dude) uprawnia również do pełnego udziału w PIXEL HEAVEN 2013 w ciągu dwóch dni imprezy

W punkcie 6 po słowie "pełnego" powinien być dopisek ("nie dotyczy konkurów GAME CONTEST ZONE oraz WYŚCIG POKOJU)
#5
dzięki za info - słusznie - do poprawki Smile
#6
Jeszcze jedna wątpliwość. W regulaminie jest zapis:
1.
16 zawodników zostaje rozstawionych na cztery czteroosobowe grupy stworzone według miejsc zajętych w eliminacjach
- Grupę A tworzą zawodnicy, który zajęli następujące pozycje w eliminacjach: 1.; 4.; 13.; 16.
- Grupę B tworzą zawodnicy, który zajęli następujące pozycje w eliminacjach: 2., 5., 12., 15.
- Grupę C tworzą zawodnicy, który zajęli następujące pozycje w eliminacjach: 3.; 6.; 11.; 14.
- Grupę D tworzą zawodnicy, który zajęli następujące pozycje w eliminacjach: 7.; 8.; 9.; 10.

Dlaczego gracz numer 4 musi grać z najlepszym graczem numer 1, a gracz numer 7 nie ma nikogo wyżej notowanego od siebie, tylko graczy 8,9,10.

Wydaje się że bardzie normalnym będzie podział:

- Grupę A 1.; 5.; 12.; 16.
- Grupę B 2., 6., 11., 15.
- Grupę C 3.; 7.; 10.; 14.
- Grupę D 4.; 8.; 9.; 13.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#7
To ja z innej beczki : przewidziano jakies nagrody ? Smile
#8
Jaro - wydaje się, że Twój podział jest lepszy - znajdę chwilę, to wprowadzę zmiany. Nagrody będą Smile
#9
Hej, to jeszcze raz ja - pozwólcie, że się podzielę informacją o gościu specjalnym Pixel Heaven 2013. Nasz kraj odwiedzi sam mistrz Fred Raynal - twórca m. in. Alone in the Dark. Nie jest przypadkiem, że zrobi to w czasie Pixel Heaven właśnieSmile Info: www.facebook.com/pixelheaven
#10
lapusz napisał(a):Hej, to jeszcze raz ja - pozwólcie, że się podzielę informacją o gościu specjalnym Pixel Heaven 2013. Nasz kraj odwiedzi sam mistrz Fred Raynal - twórca m. in. Alone in the Dark. Nie jest przypadkiem, że zrobi to w czasie Pixel Heaven właśnieSmile Info: www.facebook.com/pixelheaven

o rzesz Ty! ale czad ! ! ! :lol:
brawo
#11
:-D
#12
To może jeszcze świeże, dzisiejsze promo video na deser? Są flippery!
www.facebook.com/pixelheaven
#13
Napisz koniecznie kto zrobił taką animację?
Jak została zrobiona?
Ile czasu trwało to wszystko - bo jest to po prostu mega genialnie zrobione!
Gratulacje!
#14
Zgadzam sięSmile Zrobił to Bartek Hławka z MNONO Films (www.mnono.pl) - bardzo zdolny wielbiciel retro klimatów. A jak to zrobił - najpierw nakupiliśmy trochę rupieci na Allegro (od razu mówię - żaden żywy 8 i 16-bitowiec nie ucierpiałSmile, a potem zabrał się on za ciężką robotę (do dziś ma ręce białe od farby). A jak to robił? Tutaj widać wszystko: http://vimeo.com/65763564
#15
lapusz napisał(a):Zgadzam sięSmile Zrobił to Bartek Hławka z MNONO Films (www.mnono.pl) - bardzo zdolny wielbiciel retro klimatów. A jak to zrobił - najpierw nakupiliśmy trochę rupieci na Allegro (od razu mówię - żaden żywy 8 i 16-bitowiec nie ucierpiałSmile, a potem zabrał się on za ciężką robotę (do dziś ma ręce białe od farby). A jak to robił? Tutaj widać wszystko: http://vimeo.com/65763564

Już pisałem na FB że wszystko jest kapitalne i oglądając to pierwszy raz myślałem że to rendering bo w ogóle nie widziałem poklatkowości.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości