Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#16
Prezes napisał(a):
NEX napisał(a):
dyleck napisał(a):Wrzucę wtedy event na facebooka - zawsze to jakaś dodatkowa promocja.
W tym przypadku uważałbym z nadmierną promocją
Prezes napisał(a):Ilość miejsc ograniczona - 32 (w tym organizatorzy).
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tak tak, chcemy by byli przede wszystkim nasi ludzie
ale dzięki za inicjatywę
plakat będzie

Jako że te eventy są w tak niedługim odstępie czasowym, już w tej chwili wiadomo że części osób nie będzie i dodatkowo rzadko kiedy było więcej niż 32 osoby to raczej bym się nie martwił o nadmiar chętnych. Wink
#17
dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):[quote="NEX"][quote="dyleck"]Wrzucę wtedy event na facebooka - zawsze to jakaś dodatkowa promocja.

Jako że te eventy są w tak niedługim odstępie czasowym, już w tej chwili wiadomo że części osób nie będzie i dodatkowo rzadko kiedy było więcej niż 32 osoby to raczej bym się nie martwił o nadmiar chętnych. Wink

nigdy nie wiadomo, to jest często zagadka i loteria, ale generalnie to chyba rację masz
#18
Wolnych jest 29 miejsc, oto linki:

na 18.05.2013
http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=tr0015&
na 25.05.2013
http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f106=tr0016&

50 zł udział w każdym turnieju, czyli dwa 100 zł
zapraszamy!
#19
nikt się jeszcze nie zarejestrował? :-?
czy tylko nikt się nie przyznaje? :mrgreen:
to ja będę pierwszy, przynajmniej tutaj Smile


ps. widzę, że "Printimus" to partner kupbilet.pl więc nie będę narzekał ale spodziewałem się, że to bardziej przyjazny portal :-(
XIX
#20
Siwy napisał(a):nikt się jeszcze nie zarejestrował? :-?
czy tylko nikt się nie przyznaje? :mrgreen:
to ja będę pierwszy, przynajmniej tutaj Smile


ps. widzę, że "Printimus" to partner kupbilet.pl więc nie będę narzekał ale spodziewałem się, że to bardziej przyjazny portal :-(

Ja i jeszcze dwóch innych byliśmy zarejestrowani jakieś 30 minut po rozpoczęciu sprzedaży. Byłoby znacznie szybciej gdyby właśnie nie ta siermiężność kupbilet...
#21
dyleck napisał(a):
Siwy napisał(a):nikt się jeszcze nie zarejestrował? :-?
czy tylko nikt się nie przyznaje? :mrgreen:
to ja będę pierwszy, przynajmniej tutaj Smile


ps. widzę, że "Printimus" to partner kupbilet.pl więc nie będę narzekał ale spodziewałem się, że to bardziej przyjazny portal :-(

Ja i jeszcze dwóch innych byliśmy zarejestrowani jakieś 30 minut po rozpoczęciu sprzedaży. Byłoby znacznie szybciej gdyby właśnie nie ta siermiężność kupbilet...

co dokładnie jest nie tak ?
#22
Prezes napisał(a):co dokładnie jest nie tak ?

Trochę błędów i niedoróbek w interfejsie sklepu. Zgłosiłem już parę uwag Marcinowi.
#23
dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):co dokładnie jest nie tak ?

Trochę błędów i niedoróbek w interfejsie sklepu. Zgłosiłem już parę uwag Marcinowi.

Tak, mówił mi, dzięki.
Punkty z WPPR będą normalnie liczone (nie jak liga, bo i nie jest nią sensu strico). Jest już zgłoszone, tylko złe linki i ten Trepp nie wiadomo skąd. :lol:

May 2013
Date Tournament Defending Champ
May 18th Printimus Polish Pinball Party
Location : Warszawa Michael Trepp

May 25th Printimus Polish Pinball Party
Location : Warszawa Michael Trepp
June 2013
#24
na 18 zaklepane ze jade, z chlopakami dogadany co do transportu z Wa-wy Smile

a na 25 tez bym sie wybral ale wlasnie malo ludzi z Wa-wy, uzbierajmy na 2 auta to sie wcisne do was Wink

bo slabo wygladaja polaczenie bezposrednie miedzy kolobrzegiem a bytomiem Sad
#25
18.05.-odpadam,25.05-wstępnie tak.
#26
Planuję być na obu turniejach Wink
#27
Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że w dniu turnieju koszt wpisowego wyniesie 90,00 zł.
Nie wiem czy ta informacja się przebiła z plakatu i z poprzednich postów.
#28
Mam pytanie odnośnie poniższego wymogu przy rejestracji:

"Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych podczas rejestracji w trybie pełnym przez firmę FINCERTO Sp. z o.o"

Dlaczego nie wystarczy zgoda na przetwarzanie danych w zakresie koniecznym do realizacji zamówienia?

I drugie pytanie odnośnie zapisu:

"Pozostałe informacje o sobie w tym numer PESEL będziesz mógł wprowadzić w opcji Dane podstawowe, dostępnej po zalogowaniu."

Czy to oznacza ze aby kupić ten bilet będę musiał potem podać PESEL?????????
#29
NEX napisał(a):Mam pytanie odnośnie poniższego wymogu przy rejestracji:

"Niniejszym, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych podczas rejestracji w trybie pełnym przez firmę FINCERTO Sp. z o.o"

Dlaczego nie wystarczy zgoda na przetwarzanie danych w zakresie koniecznym do realizacji zamówienia?


I drugie pytanie odnośnie zapisu:

"Pozostałe informacje o sobie w tym numer PESEL będziesz mógł wprowadzić w opcji Dane podstawowe, dostępnej po zalogowaniu."

Czy to oznacza ze aby kupić ten bilet będę musiał potem podać PESEL?????????

"będziesz mógł" nie oznacza "będziesz musiał".
nie ma tam żadnego przymusu podawania numeru PESEL. Wystarczą dane podstawowe. Niezbędne do realizacji zamówienia. Zasadniczo nie sprzedajemy biletów osobom totalnie anonimowym. A jeśli chodzi o turniej flipperowy to przecież każdy gra pod nazwiskiem.
#30
printimus napisał(a):"będziesz mógł" nie oznacza "będziesz musiał".
nie ma tam żadnego przymusu podawania numeru PESEL. Wystarczą dane podstawowe.
OK

printimus napisał(a):Niezbędne do realizacji zamówienia.
Gdyby był taki właśnie zapis nie byłoby w ogóle tematu.
Przy rejestracji jest jednak zapis o "trybie pełnym" - jeśli dobrze rozumiem to nie to samo....

printimus napisał(a):Zasadniczo nie sprzedajemy biletów osobom totalnie anonimowym. A jeśli chodzi o turniej flipperowy to przecież każdy gra pod nazwiskiem.
Nie chodzi o to że nie chce podać swoich danych ale o to że nie chce wyrazić zgody na ich pełne przetwarzanie.

Nie odbieraj tego jako jakiegoś ataku czy zarzutu - zaniepokoiły mnie ww. dwa zapisy więc próbuję to wyjaśnić.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości