Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Polska Liga Flipperowa sezon III
#61
Palmer Eldritch napisał(a):jedzie ktoś z wawy kto ma wolne miejsce w aucie?

Dołączam się do apelu - niech ktoś weźmie kolegę!
#62
Spokojnie, jedzie nas więcej osób.
Na pewno damy jakoś rade. Pewnie w piątek dogadamy się co i jak.
Niech kolega napisze do mnie na priv.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#63
Pamiętajcie żeby wcześniej kupić bilet na turniej. W sobotę będą po 90zł.
#64
Witam, odsprzedam bilet na sobotę, ponieważ nie mogę przyjechać. Proszę pisać na priv. Jedyne 50 PLN
#65
printimus napisał(a):Pamiętajcie żeby wcześniej kupić bilet na turniej. W sobotę będą po 90zł.

KONIECZNIE, nie będzie już wyjątków, prosimy o zrozumienie.
#66
Jest jeszcze kilkanaście miejsc. Zachęcam do kupna biletu DZISIAJ (w piątek) bo od północy będą po 90,00 zł.

Doszło kilka maszyn, które zamierzamy jutro wykorzystać. W sumie będziemy od ok. 9:00 więc jak ktoś chce potestować sprawność maszyn to może być wcześniej.

Jest:

Indiana,
Dr Who,
Demolition Man,
Fun House,
White Water,
Gilligan's Island

oraz na razie dekoracyjnie:

Twilight Zone

oraz te co były w poprzednią sobotę.

Planujemy też zmienić pizzerię. Wink
#67
Marcin,

Pytanie z innej beczki.
W sobotę jest finał LM, czy jest szansa zobaczyć ten mecz u Ciebie na miejscu lub czy w pobliżu jest jakiś lokal/pub gdzie będzie można oglądać mecze.

Pozdr
Jarek
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#68
Jaro napisał(a):Marcin,

Pytanie z innej beczki.
W sobotę jest finał LM, czy jest szansa zobaczyć ten mecz u Ciebie na miejscu lub czy w pobliżu jest jakiś lokal/pub gdzie będzie można oglądać mecze.

Pozdr
Jarek

Nie mam telewizora w biurze. Ale mamy rzutnik i internet. coś wymyślimy
#69
super, dzięki
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#70
[/quote]

Nie mam telewizora w biurze. Ale mamy rzutnik i internet. coś wymyślimy[/quote]

Potwierdzam, iż tak się to ostatnio odbyło.

Jak widzicie maszyn przybyło, a chyba jeszcze będzie nieco więcej. :lol:

Pizza nie była zła, aczkolwiek nie wszystkim do gustu przypadła, no i zawsze można spróbować innej. Przy okazji: można będzie też inne dania zamówić.

do zo
#71

Pizza nie była zła, aczkolwiek nie wszystkim do gustu przypadła, no i zawsze można spróbować innej. Przy okazji: można będzie też inne dania zamówić.

do zo[/quote]

Żeby przyspieszyć zbieranie zamówień podaję stronkę pizzerii:

http://www.podstrachem.pl/
#72
Jeszcze grać nie zaczęli a już by żarli Smile
#73
Zostało 10 miejsc.
#74
Coś czuję że będzie niezła "jaskinia flipperowa" na Śląsku!Będzie na czym grać jutro!Do zo
#75
Bełchatów za nami. Jedziemy po puchary.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości