Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#1
Czyli powtorka mysle ze udanego turnieju z ubieglego roku. Nie wiedzialem czy dam rade ogarnac sie z flipperami aby zorganizowac turniej ale mysle ze nie dam plamy Smile

Mocno licze na wasza obecnosc w duzej ilosci Smile

Podrzucam termin o wiele wczesniej aby kazdy mogl sobie zaplanowac kalendarz (jest on zaklepany w osrodku wiec na 100% nic sie nie zmieni) aby u mnie sie pojawic, ja staram sie wszedzie dotrzec wiec tym razem ja sie normlanie wyspie i nie bede polamany po nocy w pociagu/samochodzie.


W planie wiecej maszyn i oprocz turnieju glownego na maszynach WILLIAMS/BALLY (liczba flipperow w zaleznosci co dam rade przygotowac, ale mysle ze 15 minum) planowanego na 24.08 (sobota), w niedziele jest turniej tylko na maszynach SEGA/DATA EAST (rowniez postaram sie o punkty do IFPA za ten turniej, 8 flipperow pownienem uzbierac).

Nowy pomysl aby rozdzielic flippery pod katem firm i zrobic 2 turnieje, bo jak jechac kawal drogi to lepiej zagrac 2-3 turnieje niz jeden, zawsze cos nowego, wiecej rywalizacji, wiecej punktow do rankingow. Kazdy raczej zaplanuje chociaz weekend na pobyt w Kolobrzegu wiec turniej 2 dniowy wydaje mi sie trafionym pomyslem.

W niedziele ale to troche zyczenie chcialbym zrobic 3 turniej CLASSIC, chociaz 2-3 maszynki musze dorwac aby mialo to sens bo ostatnio pogralem troche na "staruszkach" i jest to inna ale fajna rywalizacja. Jest to na ta chwile pomysl, plan nic pewnego, pierw musze maszynki dorwac.

Co do punktow do rankingu IFPA postaram sie aby za 2-3 turnieje ktore odbeda sie w weekend zeby za kazdy z osobna przyznano punkty. Jest plan aby turniej byl brany pod uwage w POLSKIEJ LIDZE FLIPPEROWEJ ale musimy ustalic czy tylko glowny czy wszystkie.

Lokalizacja bez zmian jest to ośrodek PLAZA PARK Dźwirzyno ul. Wyzwolenia 5 info: http://plazapark.pl/

Na plus jest to ze stolowka przy ktorej gralismy nie bedzie na 99% robila w tym roku karaoke oraz nie bedzie tloku wieczorem poniewaz stawiaja wielki namiot kilka metrow dalej i chca tam skupic muzyke, zabawe, alkohol co jest plusem dla nas ze mamy wiecej miejsca dla siebie.

Kwestia noclegu jak jestescie zainteresowani w tym osrodku to jak bedzie konkretna grupa to rabaty mozna spore wynegocjowac. Chyba ze jak w tamtym roku kazdy na swoja reke cos ogarnie.

Co do nagrod zobaczymy jak wyjdzie czy skromnie czy uda sie jakiegos sponsora ogarnac Smile Jak ktos ma znajomosci w duzych firmach portalach itp i moglby pomoc w zalatwieniu nawet jakis pierdol ktore rozdamy na turnieju to bede wdzieczny a pomoc.

Co do gadzetow jak ktos ma jakies uklady zeby nam cos zrobili to z gory dziekuje za pomoc Smile

Zbieram pomysly na plakat jak ktos chcialby sie podzielic prosze podrzucic. Chcicalbym rowniez zrobic okolicznosciowa koszulke z plakatem z turneiju na plecach, jak ktos ma pomysl gdzie to zrobia tanio i dobrze to prosze podrzucic.

Temat na forum o ubieglorocznym turnieju: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.p...sc&start=0

Fotki turniejowe: http://www.flippery.com.pl/plaza-park-pi...5-08-2012/

Jak ktos ma jakies dodatkowe pomysly, rady uwagi to wrzucac tutaj lub na priv pisac, jest sporo czasu i checi do zorganizowania czegos fajnego.

Przepraszam za chaos i bledy w poscie ale pisane na szybko Smile
#2
marcinkg napisał(a):Czyli powtorka mysle ze udanego turnieju z ubieglego roku. Nie wiedzialem czy dam rade ogarnac sie z flipperami aby zorganizowac turniej ale mysle ze nie dam plamy Smile

Jestem za! :lol: , zwł. co do zrobienia paru turniejów, tylko będzie potrzebnych parę osób do zapanowania nad wszystkim. Część można zrobić siłami graczy, ale ze 2 osoby niegrające by się zdały.
#3
postaram sie zalatwic moze nie 2 Agnieszki Smile ale 1-2 osoby nie biorace udzialu w turnieju co by sprawnie wpisywaly wyniki itp.
#4
Zrobię wszystko żeby się pojawić .Pomysł kilku turniejów rewelacja - widzę że staruszki wracają do łask :lol:
Mario
#5
Na początku roku myślałem że z ligi w 2013 będzie lipa a tu nagle pojawia się tyle zawodów że nic tylko jeździć!
Postaram się tym razem zawitać do Dźwirzyna.
#6
W tym roku zrobię wszystko aby dotrzeć na ten turniej Smile
Super pomysł z turniejami pobocznymi, szczególnie podoba mi się opcja "Classic" Smile
Jedna uwaga: wspominałeś że w niedziele chcesz przeprowadzić dwa turnieje. Ludzie będą mieli daleką drogę do domów więc dobrze gdyby ten dwudniowy event zakończył się max o 18-ej (tak aby był czas na spokojny powrót)
#7
Jutro jade ogladac SPECTRUM i FLASH GORDON jak nie beda to wraki to zaladuje i bedziemy reanimowac na turniej classic.

Kolejny pomysl na turniej poboczny bo sporo ludzi marudzilo ze to nie flippery - turniej PINBALL 2000 na Revenge From Mars i Star Wars Episode 1.

Przywioze tez VIRTUAL PINBALL firmy TAB, czyli 3 stoly na LCD ale to juz raczej na turniej nie bardzo, ale jakas mini nagroda za HIGH SCORA na kazdym ze stolow.

Konrad mam to na uwadze aby w niedziele w miare wczesnie skonczylo, powrotny pociag do wa-way 18.55 i 6 rano na zachodnim Smile Dla tych co maja duzo czasu to flippery pewnie zaczne zwozic wczesniej kilka dni, a komplet po turnieju tez zostanie na jakis czas, miejcie to na uwadze przy planowaniu urlopu Smile
#8
Spectrum i Flash, trzymam kciuki, bo są warte reanimacji Smile
#9
Ja oczywiście jestem na 99% (ten 1% zostawiam sobie na ewentualność śmiertelnego wypadku Wink ).
#10
[quote="marcinkg"]Jutro jade ogladac SPECTRUM i FLASH GORDON jak nie beda to wraki to zaladuje i bedziemy reanimowac na turniej classic.

Marcin a te oglądałeś http://tablica.pl/oferta/sprzedam-fliper...40af7c8580
#11
rok temu byłem to i teraz mam nadzieje że się uda :-)







dyleck napisał(a):Ja oczywiście jestem na 99% (ten 1% zostawiam sobie na ewentualność śmiertelnego wypadku Wink ).


Confusedhock:


grubo pojechałeś :mrgreen:
#12
te ktore link na ablice podrzuciles byly sprzedane w ten sam dzien co sie ogloszenie pokazalo Sad

Spectrum i Flash Gordon zdobyte, póki co stoja w cieplym miejscu, lekko wyczyscilem, maja lekkie wytarcia na playfieldach, w Flash Gordon wylana bateria Sad

Na dniach postaram sie je odpalic i zobaczymy co z tego bedzie.
#13
Flash Gordon to naprawdę fajna maszyna ale Spectrum jeśli dobrze kojarzę to ten automat bez wybijaka (nudny strasznie i jakiś dziwny).
#14
No faka, akurat wtedy kiedy jest Cieszanów Rock Festiwal Sad Teleportacja by się przydała
Andrew
#15
Ja chętnie wpadnę z rodziną. Gracz będzie jeden - może w porywach dwójka ale miejsca noclegowego potrzebuję cztery Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości