Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLAZA PARK PINBALL PARTY 24-25.08.2013r
#31
Te ceny to w jakich pokojach? Mam na myśli ilu osobowe. Generalnie na www ośrodka prawie nic nie ma o samych pokojach poza ich liczbą Wink
#32
z tego co wiem to maja 2,3 i 4 osobowe

jak sa jakies konkretne pytania a boicie sie zadzwonic, to wrzucajcie tu, to sie dowiem jutro tam praktycznie caly dzien bede

nie ma opcji nocleg z piatku na sobote i z soboty na niedziele jako jeden wariant, bo maja akurat turnus do soboty, wiec zdarza tylko szybko pokoje ogarnac, opcja dobra dla tych co chca dotrzec samochodem pociagiem rano przed turniejem, spac nocke aby grac w drugi dzien i wyjazd po turnieju
#33
Marcin, dzwoniła dzisiaj moja Agata żeby zarezerwować miejsca, to jakaś pani mówi że z miejscami krucho, a żeby w ogóle dostać pokoje i rabat dla gości turniejowych to jedna osoba musi zebrać ekipę na 5 pokoi wtedy dadzą rabat 5%, nic nie kumam z tego.
#34
bede dzis to podpytam

ja rzucilem oferte taka jak dostalem z osrodka i jak wszyscy wczesniej dzwonili i pytali to teraz cisza

wiadomo ze oni nie trzymaja wolnych pokoi tylko jak ktos sie trafi to sprzedaja
#35
marcinkg napisał(a):bede dzis to podpytam

ja rzucilem oferte taka jak dostalem z osrodka i jak wszyscy wczesniej dzwonili i pytali to teraz cisza

wiadomo ze oni nie trzymaja wolnych pokoi tylko jak ktos sie trafi to sprzedaja

już jest wszystko na dobrej drodze :-) jeszcze tylko dogadujemy żeby zostać po 25.08 :->
#36
załatwione, pani od rezerwacji dzisiaj wszystko elegancko zorganizowała.
Marcin, już wiadomo na którą godzinę turniej ??
#37
pewnie jakos od 10 rozgrzewka i wstepnie 12 start od tego cos sie przesunie jak zawsze godzine moze wiecej, jeszcze nic nie gotowe a ty pytasz na ktora Smile

lepiej wczesniej zaczac jak wszystko bedzie gotowe i ludzie na miejscu i w srodku jakas prserwe obiadowa zrobic niz grac non stop
#38
marcinkg napisał(a):pewnie jakos od 10 rozgrzewka i wstepnie 12 start od tego cos sie przesunie jak zawsze godzine moze wiecej, jeszcze nic nie gotowe a ty pytasz na ktora Smile

lepiej wczesniej zaczac jak wszystko bedzie gotowe i ludzie na miejscu i w srodku jakas prserwe obiadowa zrobic niz grac non stop

a lepiej by było jakbym się zapytał dwa dni przed ?? :-P

pokój mamy od 24.08, doba zaczyna się u nich od 15-ej, stąd moje pytanie ;-)
#39
Kilka zmian na gorsze Sad

Prawdopodbnie nie wypali turniej CLASSIC bo te co mam to w koszmarnym stanie, na zimowe wieczory do uratowania a dokupic nic nie dam rady.

WILLIAMS/BALLY i SEGA/DATA EAST jak najbardziej glowny i poboczny turniej jakby sega/data east bylo malo to mozemy poboczny zrobic sega/data east&pinball 2000 Smile

na poczatku sierpnia zasypie forum pytaniami jak co naprawic, bo zostalem bez elektronika i sam bede sie czyl jak co zrobic Smile

Jak w poprzednim roku sie podobalo to w tym bedzie lepiej, a o ile to zobaczymy ...
#40
marcinkg napisał(a):Kilka zmian na gorsze Sad

Jak w poprzednim roku sie podobalo to w tym bedzie lepiej, a o ile to zobaczymy ...

Jeśli będzie jeszcze lepiej, nawet minimalnie, niż w zeszłym roku, gdy był super, to będzie superhiper!
#41
Prezes napisał(a):
marcinkg napisał(a):Czyli powtorka mysle ze udanego turnieju z ubieglego roku. Nie wiedzialem czy dam rade ogarnac sie z flipperami aby zorganizowac turniej ale mysle ze nie dam plamy Smile

Jestem za! :lol: , zwł. co do zrobienia paru turniejów, tylko będzie potrzebnych parę osób do zapanowania nad wszystkim. Część można zrobić siłami graczy, ale ze 2 osoby niegrające by się zdały.

Ja służę pomocą, bo co do grania to raczej mocarz to ja nie jestem, ale pomóc z miłą chęcią pomogę.
Na chwilę obecną na 99% jestem tylko transport muszę z Warszawy znaleźć.
#42
transport z wawy pociag lub autobus (ja tak zawsze jezdzilem) ewentualnie blizej turnieju moze znajda sie osoby ktore jada samochodem i wtedy do kogos wskoczyc Smile

po 1 sierpnia zaczne przygotowania powoli i zobaczymy co z tego wyjdzie, troche mam sprawnych, a sporo ma jakies pierdoly do zrobienia jak gumki zmienic i wyczyscic, lapka, mostki (chyba dlatego sie resetuja), glos, wyswietlacz ... Smile

z rodzynkow nic nie sprzedalem wiec powinien byc fajny zestaw !
#43
marcinkg napisał(a):transport z wawy pociag lub autobus (ja tak zawsze jezdzilem)

No właśnie tak luckałem na PKP i PKS.
#44
po 1 sierpnia zaczne przygotowania powoli i zobaczymy co z tego wyjdzie, troche mam sprawnych, a sporo ma jakies pierdoly do zrobienia jak gumki zmienic i wyczyscic, lapka, mostki (chyba dlatego sie resetuja), glos, wyswietlacz ... Smile


JAK MÓGŁBYM W CZYMŚ POMÓC TO JESTEM CHĘTNY
#45
biore w ciemno kazda pomoc, ale z Poznania troche daleko, a naprawa na odleglosc ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości