Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BELGIAN PINBALL OPEN 5-6.10.2013r kto chetny ?
#16
heheh, juz sie przyzwyczailem ze mam przejebane Smile

a cos wiadomo jak z cenami noclegow ?

mnie ta wycieczka wyniesie chyba tyle co do cieplych krajow bo jeszcze 300zl za pociag do wawy, musze chyba zaczac jezdzic siedzacym bo kuszetki mnie doprowadza do bankructwa Smile

tak czy siak jak jest kilka osob chetnych to ja tez na 100%
#17
marcinkg napisał(a):Hello Pinballers,

As you can see on our website, one of our competitions is a team tournament.

That competition is now limited to 12 teams (instead of the intital 8).

For the moment we already have 10 teams registered.

We would like to also have a team from Germany and/or Poland.

Please feel free to enter a team for this tournament (team name + 4 names of teammembers).



Attention: we register the teams on a basis first come, first served. So once the 2 remaining places have been filled in, registration is complete for the team tournament.

All detailed information can be found on our website.

Kind Regards,

BoP team



Dostalem takiego emaila od Belgow, moze wy tez Smile

ja jestem zdecydowany na 100% zeby jechac jak ktos jeszcze pojedzie

kto sie juz zarejestrowal ?

druzyna 4 osobowa, jakie nazwiska podac ? kto jedzie na pewno ?

ja sie wpycham do druzyny ! Smile


tez dostalem takie info,do teamu tez sie juz wpisalem,jesli to nie problem,no chyba ze macie cos przeciw to sie wypisze z druzyny,zawsze mozna stworzyc jeszcze jedna druzyne,bo takie pytanie otrzymalem od Belgow.
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#18
Marcin, to zarejestrujcie druga drużynę. Widzę że z Ludwigsburg jest Was troje. Plus 5 osób z PL to w sam raz na dwa teamy. Potem jakoś się podzielimy a teraz ważne aby slot zaklepać
#19
NEX napisał(a):Marcin, to zarejestrujcie druga drużynę. Widzę że z Ludwigsburg jest Was troje. Plus 5 osób z PL to w sam raz na dwa teamy. Potem jakoś się podzielimy a teraz ważne aby slot zaklepać


drugi Team zaklepany,do pierwszego wpisalem jeszcze Kube i Daniela,a w drugim wpisalem moja zone i Pawla H,zeby tam jakies nazwiska byly bo mnie koles meczy o kompletne dane,wiec dajcie mi jeszcze dwie osoby zeby Team Marta byl pelny, i bedziemy mieli spokoj,a na miejscu zawsze mozna zmienic ustawienia druzyny.info tutaj albo na priv.

Grüss Smile)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
#20
Msrcin Dylewski
#21
Marcin Kisiel
#22
To rozumiem ze ja Marcin, Kuba i Daniel (jedzie bo nie widze aktywnosci w temacie na forum) w pierwszym teamie ?

Drugi: żona Marta Smile Paweł Hejak, Dyleck kto jeszcze na 100% jedzie ? Konrad ? Prezes ? kto chetny jeszcze i czym jedziemy ?
#23
Zamierzam się wybrać ale... taki podział teamów raczej mi nie pasuje Wink Aby miało to jakiś sens trzeba teamy przetasować.


Co do środka transportu to IMHO najlepsza wydaje się opcja jaką przedstawił Dyleck
#24
Trochę odległy termin, może bliżej tej daty będę mógł coś więcej powiedzieć.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#25
Cytat:Dear participant,

Earlier you have registered for the Belgian Open Pinball in Sint-Niklaas Belgium on the 5th and 6th of oktober 2013.

As you may have noticed, the interest in this years edition of the Belgian Open Pinball is very high. All 150 available spots have been filled in a short period of time and we even have a lot players on the reservelist.

As people are still signing up for the reservelist, we feel somehow obliged for everyone to confirm their registration.
This is possible by paying the tournament fee in advance.

This way we can be 100% sure who will attend the event. Though the main reason why we do this, is to be able to contact players on the reservelist in case some people would drop out.

Every registered player (from the first 153) has the time till the 1st of august 2013 to send us their payment.
If we do not receive the payment by this date we will cancel your registration and your entry is removed from the competitors list. The free spot is then taken by someone from the reservelist.

For all payment details (bank account no., amount, reference, ...) we would like to refer to the confirmation mail you have received at the time you have registered.
The payment status for all registered players is updated weekly on our website.

Thank you for your comprehension and we look forward to seeing you on the 5th and 6th of oktober for the BOP!

Kind Regards,
The BOP-team
#26
ja chetny, to co placimy im ? Smile
#27
Ja tak tylko w kwestii przypomnienia - NEX czekamy na Twoją decyzję. Póki co samolot jeszcze nie podrożał, ale to się może dosyć szybko zmienić.
#28
placiliscie juz cos belgom? ja chetny ale zapomnialem o temacie bo full roboty
#29
NEX - jest już połowa lipca a z tego co pamiętam właśnie w tym okresie miałeś już coś wiedzieć w kwestii Twojego udziału. Daj znać, bo czasu już niewiele zostało...
#30
Dyleck, do końca tego tygodnia będę widział na 100% czy jadę czy nie.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości