Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zasady Turniejów
#1
Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda gra w turnieju.Czy np.masz 15-20 minut i musisz zdobyć jak największy wynik jestem ciekaw,bo nigdzie (przynajmniej ja nie znalazłem w sieci) zasad nie ma jak się przeprowadza turnieje.
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#2
Jako przykład przejrzyj sobie zasady turnieju na pixel heaven. Masz tak wszystko dokładnie opisane.
Odpowiedz
#3
lactoral napisał(a):Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak wygląda gra w turnieju.Czy np.masz 15-20 minut i musisz zdobyć jak największy wynik jestem ciekaw,bo nigdzie (przynajmniej ja nie znalazłem w sieci) zasad nie ma jak się przeprowadza turnieje.

GENERALNIE zawsze decyduje najlepszy wynik, BTW: zabawny pomysł z pkt. na czas, ale oczywiście na turniej zabawowy.
Odpowiedz
#4
Panie Prezesie trochę pomysłów w mojej główce,znalazłoby się na turniej zabawowy.

PS.Aż mi się nie chce wierzyć,ze nikt wcześniej z PSF nie wpadł na pomysł gry na czas.
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#5
Byl nawet przynajmniej jeden flipper Safe Cracker. Tam sie gralo na czas. I okolo 5000 innych na ktorych ta zasada jednak nie obowiazywala... moze dlatego gra na czas jest jednak nie brana pod uwage na turniejach?
Odpowiedz
#6
lactoral napisał(a):PS.Aż mi się nie chce wierzyć,ze nikt wcześniej z PSF nie wpadł na pomysł gry na czas.
Nie obraź się ale to kiepski pomysł. W przypadku fliperów prawie na pewno nie sprawdziłby się.
Odpowiedz
#7
Nex ja się o nic nie obrażam,z fanami C64 rożne się konkursy urządzało a przodował często w prowadzeniu ich Voyager z naszej sceny.

PS.Zadam ci pytanie a czy kiedyś sprawdziłeś,nie mówię żeby w głównym ale jak pisał Prezes (BTW: zabawny pomysł z pkt. na czas, ale oczywiście na turniej zabawowy.)
OST+FRONT Młodszy brat Rammsteina https://ostfront.de
Odpowiedz
#8
lactoral napisał(a):Nex ja się o nic nie obrażam,z fanami C64 rożne się konkursy urządzało a przodował często w prowadzeniu ich Voyager z naszej sceny.

PS.Zadam ci pytanie a czy kiedyś sprawdziłeś,nie mówię żeby w głównym ale jak pisał Prezes (BTW: zabawny pomysł z pkt. na czas, ale oczywiście na turniej zabawowy.)

Ja chyba wiem, o co NEXowi chodzi, ale spróbować nie zawadzi. Może Marcin zrobi taki miniturniej w Dźwirzynie?
Odpowiedz
#9
Szkoda czasu. Lepiej ten czas poświęcić na normalny turniej. Wyobraź sobie sytuację: multiball, zapalony super jackpot i... kończy sie czas. Bez sensu.
Odpowiedz
#10
Taki czasowy turniej to tylko przy "klasyku" ,bardziej zaawansowane maszyny odpadają.
Odpowiedz
#11
Do takiej rozgrywki nadawałby się flipper firmy Capcom z 1996 "FLIPPER FOOTBALL".
Choć dla mnie to była lipa.
Odpowiedz
#12
Pomysł może i dobry, ale technicznie trudny do wykonania - nie dałoby się przerwać gry dokładnie w wyznaczonym momencie i spisać wyniku z dokładnie tego momentu. trzeba by grać bez szyby, z osobą stojącą ze stoperem przy stole i probującą złapać bile po sygnale STOP żeby nic więcej przypadkiem nie nabiła.. a ileż by przy tym było konfliktów i pomyłek, że za wcześnie, że ja nie nacisnąłem po czasie, że bila uktnęła i trzeba czas dodać...
Odpowiedz
#13
L.U.K napisał(a):Pomysł może i dobry, ale technicznie trudny do wykonania - nie dałoby się przerwać gry dokładnie w wyznaczonym momencie i spisać wyniku z dokładnie tego momentu. trzeba by grać bez szyby, z osobą stojącą ze stoperem przy stole i probującą złapać bile po sygnale STOP żeby nic więcej przypadkiem nie nabiła.. a ileż by przy tym było konfliktów i pomyłek, że za wcześnie, że ja nie nacisnąłem po czasie, że bila uktnęła i trzeba czas dodać...

To można rozwiązać akutratnie prosto: na hasło STOP należy puścić przyciski do łapek, co się jeszcze nabije do momenty, gdy kula(e) wyleci to się zalicza. i już.
Odpowiedz
#14
Równie dobrze można zagrać z opaską na oczach, z jedną ręka w kieszeni (albo z palcem w innym miejscu), stojąc na jednej nodze i tym podobne wygłupy - jak ktoś chce proszę bardzo ale turniej?.... strata czasu.

Fliper nie jest grą na czas i tyle w temacie.
Odpowiedz
#15
Chyba wystarczy, żeby mierzący czas dopalił TILT w odpowiednim czasie.
Może zagrajmy też ile razy bila odbij się od tzw. łapek, albo ile razy uderzy w szybę.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości