Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite One on One & Printimus Classic
#1
Zapraszam niniejszym na dwa nowe turnieje (nie wchodzą do Printimus Liga Flipperowa 2013):

Printimus Elite One on One I
(gra każdy z każdym)

Printimus Classic
(classic na EM i SS nie DMD - ranking wg wyników)

Pierwsza edycja odbędzie się 22.06.2013r. Otwarcie od 10:00, początek 12:00.
Sprzedaż biletów zaczniemy w poniedziałek/wtorek na KupBilet.pl

Ilość miejsc na Printimus Elite One on One ograniczona!

Printimus Classic - ilość prób nieograniczona, z tym że pierwsze 3 próby w cenie biletu, kolejne osobno płatne. zapisujemy tylko najlepszy wynik.

Miejsce: Drukarnia Printimus, Bytom, ul. Bernardyńska 1.

Zapraszam serdecznie.
#2
Sprzedaż biletów uruchomiona tutaj:

http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0017&


Zapraszam serdecznie.
#3
A coś więcej na temat zasad? Wink
#4
NEX napisał(a):A coś więcej na temat zasad? Wink

Proszę bardzo:

ELITE - każdy z każdym (czyli gra się na 2 liczniki na danej maszynie). Mecz wygrywa ten kto ma wyższy wynik. Za wyganie meczu 1pkt za porażkę 0pkt. Ilość rund z danym przeciwnikiem zależna od ilości uczestników. Jeśli będzie mało graczy to wtedy każdy zagra z każdym więcej razy. Oczywiście wygrywa ten kto zdobędzie najwięcej punktów.

Przykładowy schemat gry dla 6 uczestników:

Runda 1: 1-6,2-5,3-4
Runda 2: 6-2,5-3,4-1
Runda 3: 3-1,5-6,2-4
Runda 4: 1-5,6-4,3-2
Runda 5: 2-1,5-4,6-3

to a potem można powtórzyć rozpiskę dla Rund 6-10, 11-15 itd. - przy czym powyższa rozpiska jest przykładowa. Docelowo będzie to tzw. system kołowy taki, jaki stosuje się np. w rozgrywkach szachowych, czy innych turniejach gdzie gra się każdy z każdym.

Więcej tutaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/System_ko%C5%82owy

Liczę, że jedna runda to max. 15 minut średnio, 1h przerwy - to jak zaczniemy o 12:00 to przy założeniu ok. 16-20 rund powinniśmy skończyć ok. 20:00

CLASSIC - każdy gracz próbuje ile razy chce (przy czym 3 próby na każdym - obecnie mam 2, być może uda się uruchomić 3ci - są w cenie wpisowego, a dodatkowe 3 próby kosztują 5,00 zł.) - wygrywa ten, kto w momencie zakończenia będzie miał najwyższą punktację wynikającą z rankingu na danej maszynie (analogicznie do eliminacji np. w zeszłorocznych MP).


Mam nadzieję, że wyjaśniłem większość wątpliwości.
#5
printimus napisał(a):
NEX napisał(a):A coś więcej na temat zasad? Wink

CLASSIC - każdy gracz próbuje ile razy chce (przy czym 3 próby na każdym - obecnie mam 2, być może uda się uruchomić 3ci - są w cenie wpisowego, a dodatkowe 3 próby kosztują 5,00 zł.) - wygrywa ten, kto w momencie zakończenia będzie miał najwyższą punktację wynikającą z rankingu na danej maszynie (analogicznie do eliminacji np. w zeszłorocznych MP).
Mam nadzieję, że wyjaśniłem większość wątpliwości.

Takich dodatkowych można wykupić ile się chce?
#6
Prezes napisał(a):
printimus napisał(a):
NEX napisał(a):A coś więcej na temat zasad? Wink

CLASSIC - każdy gracz próbuje ile razy chce (przy czym 3 próby na każdym - obecnie mam 2, być może uda się uruchomić 3ci - są w cenie wpisowego, a dodatkowe 3 próby kosztują 5,00 zł.) - wygrywa ten, kto w momencie zakończenia będzie miał najwyższą punktację wynikającą z rankingu na danej maszynie (analogicznie do eliminacji np. w zeszłorocznych MP).
Mam nadzieję, że wyjaśniłem większość wątpliwości.

Takich dodatkowych można wykupić ile się chce?


Dokładnie tak.
#7
Kto ma kase wygrywa Smile i skila oczywiscie ;-)
Mezik
#8
Aaa. Zapomniałem dopisać jedną rzecz. W Classicu - jeśli najwyższy wynik zostanie pobity to dotychczasowy (ale inny niż pobijający) posiadacz najwyższego wyniku może ZA DARMO podjąć próbę poprawienia tego nowego rekordu. Pod warunkiem, że zrobi to OD RAZU.

Czyli:

Gracz A ma aktualnie najwyższy wynik na Maszynie 1
Gracz B właśnie pobił ten wynik to:

Gracz A ma prawo do rozegrania gry na Maszynie 1 od razu po zakończeniu ww. gry Gracza B.

itd.
#9
O_o to dobre jest
Mezik
#10
Jestem nowy w temacie imprez tego typu i mam kilka pytań (oczywiście zakupiłem już bilety):
1. Czy dobrze rozumiem że impreza trwa od 10:00 do ok. 20:00 ?
2. Jak wygląda sprawa jedzenia/napojów (nie ma oczywiście mowy o alkoholu) czy wszystko we własnym zakresie oraz czy w okolicy są jakieś miejsca gdzie można spokojnie kupić jakiś obiad?
3. Jakie flippery będą dostępne?
4. Jak wygląda sprawa z graniem na maszynach w systemie poza turniejowym? Czy jedyne granie to te w ramach obu turniejów czy poza tym można też zagrać (poza rankingiem)?

Z góry przepraszam jeśli niektóre pytania okażą się banalne a odpowiedzi na nie oczywiste.
#11
Laksyra napisał(a):Jestem nowy w temacie imprez tego typu i mam kilka pytań (oczywiście zakupiłem już bilety):
1. Czy dobrze rozumiem że impreza trwa od 10:00 do ok. 20:00 ?
2. Jak wygląda sprawa jedzenia/napojów (nie ma oczywiście mowy o alkoholu) czy wszystko we własnym zakresie oraz czy w okolicy są jakieś miejsca gdzie można spokojnie kupić jakiś obiad?
3. Jakie flippery będą dostępne?
4. Jak wygląda sprawa z graniem na maszynach w systemie poza turniejowym? Czy jedyne granie to te w ramach obu turniejów czy poza tym można też zagrać (poza rankingiem)?

Z góry przepraszam jeśli niektóre pytania okażą się banalne a odpowiedzi na nie oczywiste.

1. Tak - z tymże oczywiście godzina zakończenia jest ustalana raczej luźno. W tej formule spodziewam się, że ok. 20:00 rozegrana będzie sensowna ilość rund.
2. Napoje zapewniamy w cenie biletu. Jedzenie można zamówić i dowiozą (płatne osobno ale dają nam jakieś zniżki). Z tym, że konsumować można WYŁĄCZNIE w jadalni (znajduje się obok sali z flipperami, w której obowiązuje BEZWGLĘDNY zakaz spożywania czegokolwiek), lub przed budynkiem.
3. większośc z tych co są wymienione tutaj:
www.pinballowners.com/printimus
oraz:

Fun House, Demolition Man, Dr Who, Indiana Jones (WMS), Gilligan's Island, White Water

Mogą się zdarzyć awarie, które czasowo lub całkowicie eliminują daną maszynę z turnieju.

4. Granie pozaturniejowe (rozgrzewki) jest oczywiście dostępne dla uczestników. Z tym, że nie robimy przedgierek, gdy już znana jest maszyna na daną rundę dla danego gracza oraz ustępujemy pierwszeństwa tym, którzy grają turniejowo. W turnieju CLASSIC będzie okres, w którym grać będzie można TYLKO turniejowo.
#12
Jeszcze tylko do piątku koszt wstępu na Printimus Elite & Classis I wynosi 50,00 zł. Zachęcam zdecydowanych do zakupienia biletu w takiej właśnie cenie.
W sobotę wstęp będzie już kosztował 90,00 zł.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości