Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite and Classic II plus T2&T3
#1
Zapraszam na 27.07 - tym razem na turnieje serii Elite (każdy z każdym), Classic (klasyczny) oraz nowość: Turniej T2&T3 - czyli Terminator Tournament I (wszystko wchodzi - jako serie - do WPPR - mam potwierdzenie od Dyrektora Łukasza oraz Josha z IFPA)

Otwarcie: 10:00
Rozpoczęcie: 12:00

Niedlugo uruchomimy sprzedaż biletów na KupBilet.pl

Przypomnienie zasad:
Elite - każdy z każdym czyli ilość rund o jeden mniejsza niż ilość zawodników (max. 32 osoby), jeśli będzie mniej osób to może uda się rozegrać 2 tury (tak jak ostatnim razem) - gramy od 12tej do 21:00 z przerwą na lunch/dinner. Wygrywa ten kto wygra najwięcej rund (spotkań). W razie remisu - rozstrzygnięcie pomiędzy zainteresowanymi w systemie każdy wybiera jeden flipper i sporządzamy tabelę pomocniczą, jeśli dalej jest remis to już losujemy flipper na rozstrzygający mecz.

Classic - w cenie biletu 3 gry na każdym dostępnym classicu, robimy ranking na danej maszynie i sumujemy uzyskane punkty z rankingu poszczególnych maszyn. Wg tej sumy sporządzany jest ranking Classic. Gramy w zasadzie cały czas (od momentu rozpoczęcia turnieju Elite już bez rozgrzewek!). Po wyczerpaniu przydziałowych gier można dokupić kolejne 3 gry na dowolnie wybranych Classicach za 5,00 zł. Jednak nie można przekroczyć łączniej kwoty 15,00 zł. Sprzedaż ewentualnych dodatkowych gier trwa do 20:00 potem tylko grają ci co jeszcze mają wolne kupony. UWAGA! Osoba, która posiada w danym momencie najwyższy wynik na danej maszynie, może w razie jego pobicia podjąć jedną bezpłatną próbę odegrania się. Próbę taką należy rozegrać niezwłocznie po utracie prowadzenia. Będziemy się starali zawiadamiać zainteresowanego w takiej sytuacji.

T2 & T3 - Terminator Tournament absolutna NOWOŚĆ - turniej dodatkowy (side tournament), seria dodatkowa (czyli również 4 takie rozegrane zostaną w najbliższym czasie) rozgrywany tylko na maszynach Terminator 2 i Terminator 3. Tu zasady podobne jak w Classicu, z tym że ranking będzie sporządzany na postawie sumy punktów uzyskanych na poszczególnych maszynach z ewentualnym zastosowaniem mnożnika (wagi) dla jednej z maszyn (jak pogram trochę na T3 to spróbuję zaproponować). I tak samo 3 gry na każdym Terminatorze w cenie biletu wstępu. A później każde dodatkowe 3 próby 5,00 zł. Tu nie będzie limitu zakupionych dodatkowych gier. Gramy także do 21:00 a sprzedaż dodatkowych gier zamykamy o 20:00. Od 12:00 nie można już się rozgrzewać na tych maszynach.

W razie miejsc ex equo w turniejach dodatkowych losujemy jedną z maszyn wchodzących do danego turnieju i na niej następuję gra rozstrzygająca.

Wstęp jak na poprzednie turnieje Printimus:

50,00 zł. w przedsprzedaży
90,00 zł. w dniu turnieju

oraz dodatkowo, dla osób, które chcą sobie tylko pograć rekreacyjnie (do 21:00):

25,00 zł. w przedsprzedaży
40,00 zł. w dniu turnieju

Niedługo dalsze informacje.
#2
Sunrise Festival 2013 w tym terminie Sad

Marcin działaj tam, tylko załatw lepsze połączenie Kolobrzeg-Bytom Smile to bede na każdym turnieju
#3
Eee tam jakiś festiwal...
#4
Jadę i jakby co mam miejsce w samochodzie, Madaam Kisiel. :mrgreen:
#5
dyleck napisał(a):Jadę i jakby co mam miejsce w samochodzie, Madaam Kisiel. :mrgreen:

Kurcze, jak wielki świat jedzie, to może i chłopak z małej wioski też się załapią na ten transport??
#6
Jaro napisał(a):Kurcze, jak wielki świat jedzie, to może i chłopak z małej wioski też się załapią na ten transport??

Spoko, jeśli Madaam Kisiel wyrazi chęć (w co niestety wątpię) to mamy komplet. W przeciwnym wypadku jest jeszcze jedna miejscówka.
#7
ja odpuszczam, bilety na impreze kupione, wiec piatek, sobota, niedziela w nocy umca umca umca, a w ciagu dnia trzeba maszyn pilnowac Smile
#8
Sprzedaż rozpoczęta:

http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0018&
#9
Marcin, mam jedną uwagę. Czy da się ustawić klimę by wiała bardziej po suficie a nie bezpośrednio w twarz grającego? Przy takiej maszynie nie da się grać i łatwo można się przeziębić.
#10
dyleck napisał(a):Marcin, mam jedną uwagę. Czy da się ustawić klimę by wiała bardziej po suficie a nie bezpośrednio w twarz grającego? Przy takiej maszynie nie da się grać i łatwo można się przeziębić.

Klimę można wyłączyć Smile
Jakieś tam ustawienia są... Regulacje też.
Dam Ci pilota to sobie popróbujesz Wink
#11
printimus napisał(a):Sprzedaż rozpoczęta:

http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0018&

Dla niezorientowanych - te zawody odbędą się w Bytomiu.
#12
Marcin, czy możesz podać ile osób jest już zapisanych na najbliższy turniej?
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
#13
Ja jeszcze nie kupiłem biletu ale wybieram się na 100%. Nie zamierzam brać udziału we wszystkich trzech turniejach ale jadę na pewno na ten główny.
#14
Na razie zaplacilo 10 osób. NEX - wszsytkie turnieje są w tym samym czasie i w jednym bilecie.
#15
printimus napisał(a):NEX - wszsytkie turnieje są w tym samym czasie i w jednym bilecie.
Wiem ale:
printimus napisał(a):A później każde dodatkowe 3 próby 5,00 zł. Tu nie będzie limitu zakupionych dodatkowych gier.
Jak dla mnie typowe P2W a to mało ma wspólnego z normalna rywalizacją Wink Ktoś może kilka godzin klepać na T2&T3 aż w końcu wyjdzie mu jakaś gra i wygra turniej. Moim skromnym zdaniem trochę bez sensu, więc raczej skupię się na turnieju głównym Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości