Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roger Sharpe's Contest
#1
Chciałbym poinformować, iż uzyskałem zgodę na wprowadzenie do rozgrywek takiego małego dodatkowego konkursu, który roboczo nazywać się będzie Roger Sharpe's Contest.
Konkursik ten ma na celu upamiętnienie słynnego wystąpienia Rogera przed Radą Miejską w Nowym Jorku, w 1976 roku.

http://pinball.wikia.com/wiki/Roger_Sharpe

Wskutek tego pinball na powrót stał się legalny w USA. Dlatego zasady tego konkursu będą opierać się na tym co Roger Sharpe zrobił udowadniając, że pinball (flipper) to nie jest gra losowa (hazardowa) tylko gra umiejętności (game of skill).
Akurat mam 2 EMy więc można taki konkursik rozegrać za każdym razem jak jest u mnie impreza.
Zasady proste - propozycja:
- na każdym EMie są 3 bile więc łącznie każdy gracz ma 6 prób. Otrzymuje kartę do gry z oznaczonymi literami które musi "zgasić" jedynie przy użyciu plungera (wybijaka) na każdej z maszyn. Np.

1. Bronco - A
2. Bronco - A
3. Bronco - C
4. Spirit of 76 - B
5. Spirit of 76 - C
6. Spirit of 76 - C

Prawidłowe zgaszenie daje 1 pkt - każde inne zachowanie kuli - 0 pkt. Oczywiście nie używamy łapek więc należy pozwolić kuli uciec. Każdy gracz ma prawo do jednej rozgrywki czyli w sumie 6ściu prób. Kto uzyska minimum 5 pkt będzie mógł używać tutyłu "Jestem jak Roger Sharpe" lub podobnego, który wspólnie wymyślimy.
Tego konkursu nie zgłaszamy do IFPA na razie.
#2
to jest świetny pomysł, już kiedyś myślałem jakby to bylo gdyby zorganizować poboczny turniej z samego skill shota Smile
#3
L.U.K napisał(a):to jest świetny pomysł, już kiedyś myślałem jakby to bylo gdyby zorganizować poboczny turniej z samego skill shota Smile

sprawdziło się, extraPOMYSŁ !
#4
Mialem same 0 Smile jest skill :mrgreen:
Mezik
#5
Ale musicie przyznać, że emocje były całkiem, całkiem...
#6
Szczerze - dla mnie totalna beznadzieja i strata czasu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości