Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flipper kopie prądem :D
#1
Cześć Wink
Nie wiem czy ten temat nadaje sie bardziej do pomocy technicznej czy to kompletny offtopic, jakby co prosze o przeniesienie Wink

Mam mały "problem" Wink czasami podczas grania na wakacjach na flipperach z metalową rączką jak na przyklad terminator 2 nie mogę się nawet dotknac tej czesci maszyny, bo kopie mnie prąd Big Grin inni nie mają z tym zadnego problemu i graja na tej samej maszynie, to samo zdarzylo mi sie rowniez kiedys podczas korzystania z bankomatu Big Grin
Czy ma ktoś jakies logiczne wyjasnienie, albo może chociaż pomysł jak to możliwe ? Smile
Odpowiedz
#2
A na tych wakacjach to może grałeś na boso - bez butów (np. salon gier gdzieś przy plaży albo gdzie na jakiejś promenadzie).
Jeżeli tak, to raczej masz już odpowiedz.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz
#3
Wow, dzięku wielkie Jaro Smile rzeczywiście zdarza mi sie chodzic boso i to byłoby wytłumaczenie Smile

A jest może jakieś wytłumaczenie tego zjawiska? Smile
Znaczy na pewno jest, ale czy je znasz?
Czy to jakos zalezy od piwierzchni na ktorej stoi flipper?
Odpowiedz
#4
Na początek poczytaj sobie tekst pod tym linkiem.
Odpowiedz
#5
Jakbym nie był humanistą, to sambym znalazł wytłumaczenie Wink
Liczylem na jakies proste objasnienie Wink
Odpowiedz
#6
Ja się nad tym nigdy mocniej nie zastanawiałem. Tak jest i już. Wychodząc z plaży zawsze zabierałem buty (lub klapki Kuboty Smile ). i było po problemie bo kilka razy grałem jak strzelało aż po rękach.
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości