Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRINTIMUS Polska Liga Flipperowa 2013 (+MP)
#1
Panowie,
W Dźwirzynie było sporo gadane o lidze, rozumiem że ustalone jest że w tym roku (zaznaczam w tym - 2013!) liczone jest do rankingu pięć najlepszych turniejów. Czy nieobecni nie zgłaszają sprzeciwu?
Co do przyszłego roku ustalimy później, generalnie sugeruję więcej niż pół, 60%? Myślicie o tym by był to stały procent, bo nie wiadomo jak wyglądać będzie liga później (może więcej, może mniej?) i lepiej mieć to ustalone.

Co do zasad Mistrzostw Polski, w tym eliminacji, też nieco gadaliśmy, niedługo pojawią się propozycje do dyskusji. I co do nich jeszcze - każde uwagi, pomoc, nagrody (choćby najmniejsze!), patroni i partnerzy etc. są cenne i prosimy o nie.
#2
To ja napiszę tylko o czym gadaliśmy w Dźwirzynie. Robimy 64 sloty do zapisów. 16 osób z ligi ma zagwarantowany start w pół-finałowej rundzie (niedziela). Pozostałe osoby grają w sobotę w eliminacjach i stąd 16 osób jest wyłanianych do gry w pól-finałach systemem "grup progresywnych" (tak jak w ligowych turniejach w Bytomiu). W niedzielę pół-finał rozgrywany systemem każdy z każdym. 8 najlepszych osób wchodzi do finałowej rundy, gdzie gra pucharowo (może być podwójne KO).
#3
Panowie i Panie,

Zróbmy burzę mózgów odnośnie zasad MP. Krótko przypomnę zasady burzy mózgów: najpierw każdy daje swoje pomysły i nikt tego nie ocenia. Pomysły mogą być totalnie absurdalne i niemożliwe. nie ma to początkowo żadnego znaczenia. Później wszystko zbierze się w jedną całość i dopiero zacznie dyskutować. Na koniec wybierzemy najlepsze pomysły i zrobimy głosowanie. Mój pomysł powyżej. Wszelkie komentarze odnośnie pomysłów NEX będzie moderował!
#4
Zastanawia mnie w kwesti liczenia punktów ,czemu nie ma jednego wspólnego systemu narzuconego przez IFPA.Jeśli chodzi o sezon 2013, jestem za opcją 5-ciu najlepszych turniejów ,generalnie im prostsze zasady tym lepiej.
#5
Odnośnie MP:

czy 16 najlepszych osób z ligii jest wliczone w te 64 sloty ? Jeśli tak, to na jakiej zasadzie będzie przyznawane pozostałe 48 miejsc dla osób chcących wziąć udział w turnieju - kto pierwszy ten lepszy, czy kto wyżej w rankingu ?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości