Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAŻNE! ws MISTRZOSTW POLSKI
#16
dyleck napisał(a):
Prezes napisał(a):Maszyny siłą rzeczy inne, pytanie czy X z W-wy woli jechać do Bytomia by grać tam eliminacje czy spróbować w W-wie.

Łukasz, to ja chyba bym wolał żeby eliminacje były tylko w Bytomiu, bo inaczej polityka "równych szans" totalnie się rozsypie. Ale to w dużej mierze uzależnione jest od systemu rozgrywki, dlatego wstrzymam się z ostatecznym głosem do czasu ustalenia tego systemu.

Decydujmy demokratycznie.
A może tylko Ci co nie chcą czy nie mogą zagrać w Bytomiu zagrają gdzie indziej eliminacje? Może to jest wyjście?

Pamiętajcie proszę, że ja nawet nie liczę na miejsce w 16 MP, więc naprawdę nie posądzajcie mnie o knowania tego rodzaju. A co do robienia na tym kasy to popatrzcie czym się zajmują firmy Marcina i zestawcie to z możliwością zarobienia na MP... Ani on, ani ja o tym nie myślimy.
#17
Nie ma potrzeby aż takich komplikacji. Jak to chcesz porównać z tymi którym nie przeszkadza granie w Bytomiu? A co z ludźmi ze Szczecina? Rzeszowa? Zielonej Góry?
#18
Prezes napisał(a):16 osób z ligi ma nie brać udziału w eliminacjach to jest dawno ustalone, dlaczego z tym nagle wyskakujesz? Dawno jest to klepnięte.

KTO to klepnął i kiedy?

rozmowy dotyczyły ZAGWARANTOWANIA STARTU w TURNIEJU!! 16 osobom z ligi ,czyli miejsca na liście startowej
A NIE tak jak piszesz "16 osób z ligi ma nie brać udziału w eliminacjach "

Dlaczego z tym WYSKAKUJE!!!!

BO jesli ma być taK jak napisałeś TO BEDZIE TO SKRAJNIE NIEUCZCIWE!!!!!!!!
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#19
printimus napisał(a):Nie ma potrzeby aż takich komplikacji. Jak to chcesz porównać z tymi którym nie przeszkadza granie w Bytomiu?

No właśnie. Dlatego skłaniam się ku grze tylko w Bytomiu.

A co do wejścia iluśtam zawodników z ligii... Ja fanem tego rozwiązania nigdy nie byłem, natomiast pisałem o tym, bo większość była za. Tylko później się okazało, że źle to zrozumiałem bo tak jak napisał Jacek, rozmowa dotyczyła gwarantowanego startu w sytuacji ograniczonej liczby miejsc (jak rozumiem, przy podziale na kilka dni ograniczenie to odpada). Anyway, w tym roku liga jest mocno niedopracowana - brakowało od początku ustalenia zasad, zdarzają się turnieje zgłaszane kilka tygodni przed odbyciem się itp. Część osób ma problem by na turnieje w ogóle dotrzeć. W takiej sytuacji proponuję odpuścić ten element i dać każdemu chętnemu równe szanse na zakwalifikowanie się do turnieju.
#20
jacquesik napisał(a):....
celem mistrzostw Polski jest wyłonienie mistrza na sportowych zasadach,drugi powód poboczny ale tak naprawde ważny szeroko pojęta integracja pasjonatów maników i wyznawców flipperowej zabawy.

Jak tu mówic o sportowych zasadach Fair jak chcecie dokoptowac 16 osób bezpośrednio do Półfinałów!!!!!!O propozycjach dokupu gier już nie wspomne!!!
Jak chcecie mówić o integracji skoro chcecie rozbić mistrzostwa na pare tygodni ,byle by ktos przyszedł i wpłacił wpisowe.
NIE CHCE JĄTRZYĆ NIE CHCE SKŁÓCAĆ ALE TROCHE OSTUDZIĆ!!

też tak uważam








dyleck napisał(a):
printimus napisał(a):Nie ma potrzeby aż takich komplikacji. Jak to chcesz porównać z tymi którym nie przeszkadza granie w Bytomiu?

No właśnie. Dlatego skłaniam się ku grze tylko w Bytomiu.

A co do wejścia iluśtam zawodników z ligii... Ja fanem tego rozwiązania nigdy nie byłem, natomiast pisałem o tym, bo większość była za. Tylko później się okazało, że źle to zrozumiałem bo tak jak napisał Jacek, rozmowa dotyczyła gwarantowanego startu w sytuacji ograniczonej liczby miejsc (jak rozumiem, przy podziale na kilka dni ograniczenie to odpada). Anyway, w tym roku liga jest mocno niedopracowana - brakowało od początku ustalenia zasad, zdarzają się turnieje zgłaszane kilka tygodni przed odbyciem się itp. Część osób ma problem by na turnieje w ogóle dotrzeć. W takiej sytuacji proponuję odpuścić ten element i dać każdemu chętnemu równe szanse na zakwalifikowanie się do turnieju.

też tak uważam












Prezes napisał(a):Chodzi PRZEDE WSZYSTKIM o kasę dla PSF-u. Będą wydatki

i z tym się zgadzam, jeżeli to ma pomóc lepszej organizacji.
p.s. Łukasz kiedy będą poukładane sprawy żeby można było się zapisać do stowarzyszenia ?? wtedy można ustalić składki itp, to też ułatwi sprawę
#21
Prezes napisał(a):Chodzi PRZEDE WSZYSTKIM o kasę dla PSF-u. Będą wydatki

[/quote]
i z tym się zgadzam, jeżeli to ma pomóc lepszej organizacji.
p.s. Łukasz kiedy będą poukładane sprawy żeby można było się zapisać do stowarzyszenia ?? wtedy można ustalić składki itp, to też ułatwi sprawę[/quote]

Wszystko będzie opisane na stronie
Kiedy nie wiem, nie ja pilotuję sprawy organizacyjne, ale mamy nadzieję, że przed mistrzostwami
Co co zasad mistrzostw decyzję podejmie obecna rada starszych (zaangażowani najmocniej w sprawy PSF-u), przy czym głosy reszty są ważne! (dziękujemy za nie i więcej prosimy). HrabiaA niedługo poda mocny argument dlaczego z eliminacji powinna być zwolniona pierwsza 16. Ale jak napisałem dwa zdania wcześniej....
#22
Nie wiem, ale odnoszę wrażenie, że zaczyna być tutaj niezły bałagan, zarówno informacyjny jak i mega skomplikowany.

Moim zdaniem wszystko i wszystkim utrudniacie.

Absolutnie nie jestem za tym, aby ktokolwiek miał fory i zakwalifikował się do MP bo ma któreś tam miejsce w lidze.

Wiele osób nie ma czasu na to by jeździć do Bytomia czy w inne miejsca, ale MP to już inna bajka - na to wydarzenie czeka się cały rok i nie może się go doczekać.

Kwalifikacje powinny dotyczyć wszystkich tak samo.
#23
Preferencje dla grających w lidze mają być nagrodą właśnie za to, że osoby te znajdują czas na branie udziału w regularnych rozgrywkach. Czyli jest to w pełni uzasadnione. A proponowana formuła w niczym nie ogranicza możliwości graczom, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych.

Prezes jeszcze nie zgłosił uwag do przedstawionej mu koncepcji, ale pewnie niedługo to zrobi.
#24
Rozumiem, że może to być nagroda, ale nie w MP.

Ligowcy zbierają punkty do rankingu IFPA i potem mogą reprezentować i grać na ME lub MŚ w drużynie narodowej.

MP to inna bajka.
#25
Squall napisał(a):Rozumiem, że może to być nagroda, ale nie w MP.

Ligowcy zbierają punkty do rankingu IFPA i potem mogą reprezentować i grać na ME lub MŚ w drużynie narodowej.

MP to inna bajka.

To wszystko jest dyskusyjne, już pisałem co proponuję.
A generalnie jest chyba tak, że Ci co grali i są wysoko w LIDZE chcą bez eliminacji, inni nie. Więcej wkrótce.
A co do bałaganu - lepiej teraz niż tuż przed (czy gorzej podczas) mistrzostw
- dopóki nie będzie władz, procedur itp. to tak będzie wyglądać
#26
duzo tekstu i przyznam sie ze nie czytalem wszystkiego ... wiec za jak cos nie tak nizej to sorry

ale ja mam drobna prosbe zeby osoby ktore graja na biezaco w lidze nie musialy jechac specjalnie po to aby zagrac jakies eliminacje, bo za to ani punktow do WPPR nie ma ani do ligi, tylko w moim przypadku sporo kasy na przejazd i 3 dni w plecy, wiadomo ze Ci co graja w lidze i tak w 90% przejda eliminacje to po co ich ciagnac ? w to miejsce wole pojechac sobie do belgi, szwecji czy na wegry bo nagle tyle tematow sie urodzilo do grania ze polaczyc je z wyjazdami za granice to kazdy weekend prawie zajety

opcja eliminacji w Warszawie i Bytomiu fajny pomysl, bo nie kazdemu chce sie jechac ze slaska do Warszawy zeby zagrac w eliminacjach i odwrotnie, jak mieszkaniec danego terenu sie dostanie to bedzie chcial byc juz na pewno na MP

jak jednak nie wpuscicie czolowki z ligi do MP bez eliminacji to zrobcie w przeddzien MP jakies eliminacje zeby zagrac je we 1 weekend, to samo chyba dla gosci z zagranicy, przeciez nikt wam nie przyjedzie specjalnie na eliminacje
w inne kwestie nie wchodze nie moja sprawa...
#27
marcinkg napisał(a):jak jednak nie wpuscicie czolowki z ligi do MP bez eliminacji to zrobcie w przeddzien MP jakies eliminacje zeby zagrac je we 1 weekend, to samo chyba dla gosci z zagranicy, przeciez nikt wam nie przyjedzie specjalnie na eliminacje
w inne kwestie nie wchodze nie moja sprawa...

gościom z zagranicy zagwarantować udział w eliminacjach dzień przed
a i ludziom z daleka może też dać większe szanse grania w ów dzień (tylko propozycja)
#28
jezeli chodzi o mnie to wystarczy w dzien co gramy lige zrobic tez eliminacje do MP i po sprawie, na lige pojade bo jak juz gralem wszystkie do tej pory to pojade na kolejne, ale nie chce mi sie jezdzic na lige, eliminacje do mp, same mp, osobne turnieje w Wawie czy Bytomiu i za granice osobno bo za kazdym razem do wawy musze w 2 strony odsiedziec 22h w pociagu a pozniej albo w samochod na slask albo w samolot i najblizszy kalendarz mnie troche powala ....
#29
Jak dla mnie bycie w 16 -tce jest ok., jak domyślam sie pojemność lokalu jest jedną z przyczyn takiego rozwiązania .
#30
Po co organizować eliminacje na ileś tam dni/tygodni przed MP????? Osoby jadące choćby z Warszawy musiałyby poświęcić czas i kasę na dwa wyjazdy do Bytomia więc będą musiały stracić podwójnie. Pomyślcie jakie (podwójne) wydatki musiałby ponieść Marcin jadący aż z Kołobrzegu.

Dla mnie sprawa jest prosta: MP powinny być turniejem maksymalnie 2 dniowym (sobota/niedziela) i tyle. Nie wyobrażam sobie abym musiał jechać ponad 600 km na eliminacje do MP a potem znów 600 na same MP.
Kombinujcie jak ułożyć ten turniej tak aby CAŁOŚĆ odbyła się w sobotę i niedzielę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości