Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Polski
#1
Witam Wszystkich,

Chciałbym poinformować, że 16-ego listopada odbędą się "Printimus 2013 - XII Qulturalne Mistrzostwa Polski w grze na flipperach". Miejsce turnieju to klub CDQ w Warszawie.

Oprócz turnieju głównego, odbędą się również turnieje poboczne na klasykach, turniej drużynowy oraz rywalizacja dla juniorów.

Organizatorem jest PSF, czyli potencjalnie każdy z nas, dlatego jeśli ktoś chce i może jakoś pomóc - prośba o kontakt na priv. Jest już kilka osób zaangażowanych w ten projekt, jednak pomocnych dłoni nigdy nie będzie za dużo.

W najbliższym czasie spodziewajcie się ujawniania kolejnych szczegółów w miarę postępu prac organizacyjnych.

Pozdrawiam wszystkich!
#2
dyleck napisał(a):Organizatorem jest PSF, czyli potencjalnie każdy z nas, dlatego jeśli ktoś chce i może jakoś pomóc - prośba o kontakt na priv. Jest już kilka osób zaangażowanych w ten projekt, jednak pomocnych dłoni nigdy nie będzie za dużo.

W najbliższym czasie spodziewajcie się ujawniania kolejnych szczegółów w miarę postępu prac organizacyjnych.

Wszystko prawda, jest pełna zgoda i zaangażowanie mimo wcześniejszych sporów. Ja zajmuję się głównie sprawami nagród i mediów - proszę do mnie kierować wszelkie pomysły apropos, zwłaszcza w sprawie nagród, choćby najmniejszych.
Chciałbym (by nie rzec: mam marzenie) by nagród w loterii było tyle co uczestników zawodów, czyli duuużo, więc prosimy o pomoc, piszcie do mnie: psf.prezes@gmail.com
#3
Oczywiście w tym stanie rzeczy, potwierdzam swoją gotowość do współpracy wg wcześniejszych ustaleń z Prezesem. Czyli daję to, co zwykle +
Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości