Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lethal Weapon 3
#1
Fliper, którego darzę największym sentymentem:
[Obrazek: flipper-data-east-lethal-weapons-3-flyer.jpg]
Bardzo mi się spodobał ponieważ jest wyjątkowo ciekawy i po wieloletnich treningach byłem w nim mistrzem!

Nawet sam sposób wybijania kuli jest nietypowy - mamy tutaj wystającą spluwę wraz z cynglem. Nie używamy go tylko do wybijania kuli - w trakcie gry mamy wiele strzelanin, gdzie zmuszeni jesteśmy do "strzelania".
Dwie video gry, pięć misji (każda okraszona animowanym filmikiem wprost z filmu), trzy ścieżki dźwiękowe do wyboru.
Data East odwaliła kawał dobrej roboty - jeśli jeszcze ktoś z Was nie grał to polecam!

(dostępny na Visual Pinball)
Odpowiedz
#2
Zgadzam się z tobą, stół jest ok. Od kilku dni dostępny jest na Future pinball.
Odpowiedz
#3
Jak na flippery DATY (GENERALNIE wyraźnie gorsze od Williamsa czy Bally) to nie jest zły - fakt! Wink

xvidasd napisał(a):Fliper, którego darzę największym sentymentem:
Obrazek
Bardzo mi się spodobał ponieważ jest wyjątkowo ciekawy i po wieloletnich treningach byłem w nim mistrzem!

Nawet sam sposób wybijania kuli jest nietypowy - mamy tutaj wystającą spluwę wraz z cynglem. Nie używamy go tylko do wybijania kuli - w trakcie gry mamy wiele strzelanin, gdzie zmuszeni jesteśmy do "strzelania".
Dwie video gry, pięć misji (każda okraszona animowanym filmikiem wprost z filmu), trzy ścieżki dźwiękowe do wyboru.
Data East odwaliła kawał dobrej roboty - jeśli jeszcze ktoś z Was nie grał to polecam!

(dostępny na Visual Pinball)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości