Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
system 10-8-5-1 czy 7-5-3-0/7-5-3-1 - jakieś wnioski?
#46
No tak, faktycznie. Inaczej zapamiętałem swoją wypowiedź. Teraz jak się nad tym zastanowiłem to faktycznie jest to bez sensu, więc wycofuję się z pogrubionego stwierdzenia i przepraszam za zamieszanie. I prawdę mówiąc to przy wszystkich wymienionych wariantach rywalizacja może trwać do końca i ciężko mi znaleźć przypadek gdzie by system zadziałał źle. Dla mnie równe różnice punktowe dla poszczególnych miejsc są naturalnym wyborem i dlatego je popieram. Natomiast systemem 10-8-5-1 też się fajnie gra i też nie będę robił z tego jakiegoś wielkiego problemu.
#47
printimus napisał(a):w analizach eliminacji dorzuciłem proponowany przez NEXa system 93-77-15-12.
Oczekuje że wskażesz miejsce w którym ZGŁOSIŁEM taką propozycję. Jeśli tego nie uczynisz to uznam Cię albo za osobę dosyć ograniczoną umysłowo albo za trola (czyli kogoś kto celowo udaje mocno nierozgarniętego w celu wprowadzenia zamieszania w danym wątku)
#48
Konrad, czepiasz się o słówka, zamiast dyskutować na temat. Odpuść trochę.
#49
No sorki Dyleck ale nie pozwolę aby ktoś wmawiał mi publicznie że oficjalnie zaproponowałem jakiś idiotyczny system. To nie jest czepianie się o słówka.
#50
NEX napisał(a):Na spam (a w zasadzie trolling) odpowiedziałem spamem....

No mogłem jeszcze napisać (w tym samym tonie) np. tak:
"jeszcze myślałem o systemie 93-77-15-12..."

To chyba można uznać to za koncepcję/propozycję?
#51
printimus napisał(a):Jeszcze myślałem o systemie 4-3-2-1...
printimus napisał(a):
NEX napisał(a):Na spam (a w zasadzie trolling) odpowiedziałem spamem....
No mogłem jeszcze napisać (w tym samym tonie) np. tak:
"jeszcze myślałem o systemie 93-77-15-12..."
To chyba można uznać to za koncepcję/propozycję?

OK, przeceniłem Twój intelekt - moja wina - niepotrzebnie użyłem parafrazy. Obiecuję na przyszłość podczas wszelkich rozmów z Tobą (lub w których możesz uczestniczyć) używać języka prostego, jednoznacznego, nie zawierającego nic czego nie byłbyś w stanie prawidłowo zinterpretować.
#52
Dobra, ja już swoje powiedziałem. Dodam jeszcze tylko, że forum to właśnie miejsce, gdzie nie powinno się używać dwuznaczności, sarkazmu i ironii bo tego ze słowa pisanego nie da się wyczuć i później powstają takie durne wymiany maili, które zamiast wnosić coś wartościowego do dyskusji powodują spięcia oraz podnoszenie ciśnienia krwi dyskutantów.
#53
dyleck napisał(a):No tak, faktycznie. Inaczej zapamiętałem swoją wypowiedź. Teraz jak się nad tym zastanowiłem to faktycznie jest to bez sensu, więc wycofuję się z pogrubionego stwierdzenia i przepraszam za zamieszanie. I prawdę mówiąc to przy wszystkich wymienionych wariantach rywalizacja może trwać do końca i ciężko mi znaleźć przypadek gdzie by system zadziałał źle. Dla mnie równe różnice punktowe dla poszczególnych miejsc są naturalnym wyborem i dlatego je popieram. Natomiast systemem 10-8-5-1 też się fajnie gra i też nie będę robił z tego jakiegoś wielkiego problemu.

Chylę czoła. Bez podtekstów.
#54
NEX napisał(a):Śledzącą Cię czarną wołgę tez czasem widujesz? Wink

- a skąd wiesz !?! Ty nią kierujesz ?!? wiedziałem, że twarz kierowcy kogoś mi przypomina!!!

- to był żart (tak na wszelki wypadek Wink, teraz pół żartem/pół serio: wołgę/i (a wiesz że rzeczywiście czarne, ale to chyba tylko dlatego bo takie były najpopularniejsze), sporadycznie owszem rejestruję. nie wiem czy nie ma w KRK taxi takiej. czy może jesteś na kupnie? pytałeś o fordy, ale i to w końcu wołga zacna fura :-P zwł. w wersji jaką miał kiedyś ojciec kumpla - z silnikiem forda czy opla, zwał ją ford Alosza (serio)

- po rozsądnej uwadze jednego z forumowiczów i przemyśleniach skasowałem to co wcześniej napisałem w tym miejscu.

TO ZAŚ PODTRZYMUJĘ i PODKREŚLAM:
W SPRAWIE maili ode mnie
BARDZO PROSZĘ OSOBY OSOBY, KTÓRE NIE ŻYCZĄ SOBIE OTRZYMYWAĆ JE BY MI NAPISAŁY TO WPROST. Jako że odwaga nie jest cechą immanentną ( 9http://sjp.pl/immanentn%C4%85 ) dla każdego (nawet z jajami, dla pewności podam tłum. na hiszpański, bo się kiedyś na tym forum pojawił: cojones w nawiązaniu do mnie) wystarczy wysłać mi maila pustego, nawet bez tematu. zrozumiem to jako: proszę nie wysyłać mi maili i tak się stanie. dla pewności/albo proponuję dodanie mnie do spamu, to nie jest trudne Wink
#55
NEX napisał(a):OK, przeceniłem Twój intelekt - moja wina - niepotrzebnie użyłem parafrazy. Obiecuję na przyszłość podczas wszelkich rozmów z Tobą (lub w których możesz uczestniczyć) używać języka prostego, jednoznacznego, nie zawierającego nic czego nie byłbyś w stanie prawidłowo zinterpretować.

Para co? :mrgreen: a serio: NEX i Printimus, powiedziałem Wam obu byście dali sobie spokój z toczeniem debat (a czasem nawet piany) na forum. Nigdy w ten sposób się nie dogadacie, a dla uczestników czy gości to nie za fajny, piarowo wręcz kiepski show. Od czasu do czasu się widujecie face to face i wtedy umiecie rozmawiać, czy przekonać to już nie wiem. To tylko moja propozycja, ale jak myślę dość rozsądna i uzasadniona. W każdym razie ja będę starać się nie uczestniczyć w tych debatach.
#56
Prezes napisał(a):Para co? :mrgreen: a serio: NEX i Printimus, powiedziałem Wam obu byście dali sobie spokój z toczeniem debat (a czasem nawet piany) na forum. Nigdy w ten sposób się nie dogadacie, a dla uczestników czy gości to nie za fajny, piarowo wręcz kiepski show. Od czasu do czasu się widujecie face to face i wtedy umiecie rozmawiać, czy przekonać to już nie wiem. To tylko moja propozycja, ale jak myślę dość rozsądna i uzasadniona. W każdym razie ja będę starać się nie uczestniczyć w tych debatach.

Popieram, szczególnie dla nowych osób na forum, nie musi to być lektura obowiązkowa.
#57
Ej no , tak nie można. Nie zabierajcie mi codziennej porcji rozrywki wieczorem Smile
A tak poważnie to trochę dystansu - przecież to ma być zabawa , na dodatek ... w kulki Smile
Andrew
#58
odkopuję i głosuję za 7531,jeden za ostatnie tylko po to, że jak ktoś zgarnia same czwarte miejsca to w końcowym wyniku nie ma zero co mogłoby być deprymujące. Wiadomo że z matematycznego punktu widzenia(to co NEX napisał) nie ma różnicy pomiędzy np 7531,4321 czy 3210. Więcej punktów ładnie wygląda co z drugiej strony wpływa pozytywnie na grających.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości