Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Printimus Elite and Classic IV + RSC
#1
Zapraszam na 9.11 - tym razem na kolejne turnieje serii Elite (każdy z każdym), Classic (klasyczny) wszystko wchodzi - jako serie - do WPPR - mam potwierdzenie od Dyrektora Łukasza oraz Josha z IFPA

Otwarcie: 10:00
Rozpoczęcie: 12:00

Przedsprzedaż biletów na KupBilet.pl
tutaj: http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0022&

Przypomnienie zasad:
Elite - każdy z każdym czyli ilość rund o jeden mniejsza niż ilość zawodników (max. 32 osoby), jeśli będzie mniej osób to może uda się rozegrać 2 tury (ale to zostanie określone PRZED rozpoczęciem Turnieju) - gramy od 12tej do 21:00 z przerwą na lunch/dinner. Wygrywa ten kto wygra najwięcej rund (spotkań). W razie remisu - rozstrzygnięcie pomiędzy zainteresowanymi w systemie każdy wybiera jeden flipper i sporządzamy tabelę pomocniczą, jeśli dalej jest remis to już losujemy flipper na rozstrzygający mecz.

Classic - w cenie biletu 3 gry na każdym dostępnym classicu, robimy ranking na danej maszynie i sumujemy uzyskane punkty z rankingu poszczególnych maszyn. Wg tej sumy sporządzany jest ranking Classic. Gramy w zasadzie cały czas (od momentu rozpoczęcia turnieju Elite już bez rozgrzewek!). Po wyczerpaniu przydziałowych gier można dokupić kolejne 3 gry na dowolnie wybranych Classicach za 5,00 zł. Sprzedaż ewentualnych dodatkowych gier trwa do 20:00, potem tylko grają ci, co jeszcze mają wolne kupony. UWAGA! Osoba, która posiada w danym momencie najwyższy wynik na danej maszynie, może w razie jego pobicia podjąć jedną bezpłatną próbę odegrania się. Próbę taką należy rozegrać niezwłocznie po utracie prowadzenia. Będziemy się starali zawiadamiać zainteresowanego w takiej sytuacji.

W razie miejsc ex equo w turniejach dodatkowych losujemy jedną z maszyn wchodzących do danego turnieju i na niej następuję gra rozstrzygająca.

Wstęp jak na poprzednie turnieje Printimus:

50,00 zł. w przedsprzedaży
UWAGA! Nie będzie sprzedaży w dniu imprezy!

oraz dodatkowo, dla osób, które chcą sobie tylko pograć rekreacyjnie (do 21:00):

25,00 zł. w przedsprzedaży
40,00 zł. w dniu turnieju
#2
printimus napisał(a):Zapraszam na 14.09 (...)

mamy październik Smile
#3
L.U.K napisał(a):
printimus napisał(a):Zapraszam na 14.09 (...)

mamy październik Smile

Poprawione. Dzięki za info.
#4
Myślę, że czas przypomnieć o nadchodzącej imprezie. Warto potrenować przed MP.
#5
printimus napisał(a):Myślę, że czas przypomnieć o nadchodzącej imprezie. Warto potrenować przed MP.

Kraków się wybiera!
#6
Wybiera się ktoś z Warszawy?
#7
Kurde każdy z każdym?
Taka młócka? Marcin przemyśl to o czym mówiłem w Budapeszcie.
Nie chodzi o to, aby napieprzać na chama na flipperach, bo ani to przyjemne, ani fajne.
Wyobraź sobie jedziesz 4 godziny na turniej z którego musisz też wrócić i grasz z tyloma zawodnikami i potem jeszcze musisz wrócić do domu.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#8
kto bedzie ?
#9
Squall napisał(a):Kurde każdy z każdym?
Taka młócka? Marcin przemyśl to o czym mówiłem w Budapeszcie.
Nie chodzi o to, aby napieprzać na chama na flipperach, bo ani to przyjemne, ani fajne.
Wyobraź sobie jedziesz 4 godziny na turniej z którego musisz też wrócić i grasz z tyloma zawodnikami i potem jeszcze musisz wrócić do domu.

Wszystkie 3 edycje w tym systemie kończyły się ok. 20-21.
#10
printimus napisał(a):Wszystkie 3 edycje w tym systemie kończyły się ok. 20-21.

Nieprawda.

Byłem na jednej edycji i z tego co pamiętam turniej skończył się grubo po 23.
Tak dla przypomnienia: to ten turniej który przerwałeś w połowie II rundy (ponieważ było... już późno)
#11
Ja na pewno nie, kupa pracy przed MP
#12
Może warto potrenować przed MP ?
#13
ja bede :mrgreen:
#14
Pierwsza trójka wczorajszego turnieju:

Elite:

1. Hubert Krysiński
2. Mariusz Tkacz
3. Armand Maculewicz

Classic:

1. Tomasz Hedzielski
2. Mariusz Tkacz
3. Marcin Krysiński

The Roger Sharpe Contest:

1. Jakub Tkacz - 5 z 6 (drugi raz wypełnił normę!!!!)
#15
Do Domu dotarliśmy o 1.30
M jak masakra.

Ostatni raz prośba do wszystkich organizatorów.
Nie myślcie tylko i wyłącznie o lokalnych gościach i na zaczynajcie imprezy max o 11 czy nawet o 10 rano.

Ruszcie dupy i wstańcie wcześniej, przez co ludzie z zewnątrz będą mogli szybciej wrócić do domów.

Rozpoczynacie imprezy o 13-tej i napierdalanie na chama do zmęczenia, potem ból pleców i powrót nawet autostradą nie należy do przyjemnych.

Przepraszam za słownictwo, ale to ostatni komentarz z mojej strony na ten temat.

Obiecuje jedno. Jak zorganizujemy imprezę w Rzeszowie - zacznie się o godzinie 15-tej i trwać będzie do 4 rano Tongue
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości