Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwagi, sugestie i pomysły dotyczące serwisu
#76
Jarek, poniżej widok strony głównej. W czerwonej ramce info które Cię interesuje czyli tytuł, autor oraz godzina ostatniego posta dla danego forum. Cała ta kolumna nazywa się właśnie "ostatni post" i jak widzisz znajduje się tam info dla każdego działu. Oczywiście jest to widoczne ze strony głównej.
[Obrazek: strg.jpg]
Odpowiedz
#77
Ok NEX ,ale jak to co zilustrowałeś ,ma się do zaproponowanej "bardziej czytelnej formy". Aby dodane dzisiaj, wczoraj, w ostatnim tygodniu wytłuścić. Kolorem, lub nawet bez.

Bo w tej chwili na prawdę jest to strasznie nie czytelne. I trzeba minimum kilka minut się wpatrywać. Aby ogarnąć temat, czy jest coś "nowego".

Pozatym jak ktoś "nowy" wejdzie na forum. To on na pewno nie będzie szukał w "więcej" jakis opcji. Tylko zapewne chciał by to mieć podane na tacy. Inaczej się szybciej zniechęci. Ludzie są z natury leniwi. I oczekują " czytelnego podejścia do zagadnień".

Oczywiście sam może jestem w błędzie. To z góry przepraszam. I może to tylko moje mylne zdanie. Że obecnie z czytelnością tych poszczególnych kategorji, i ich zakładek jest dość nieczytelnie i troszkę jak na dzisiejsze czasy archaicznie.

Reszta jest fajna. Nawet bardzo fajna. Za co serdecznie dziękuję władzom administracyjnym tego forum. I ostatnim czasem wszystko zostało poprawione na "tip-top".
Ale z tymi datami i czytelnością ostatnich wypowiedzi trzeba już na prawdę wykazać się dobrym wzrokiem.

I może aby nie było że to tylko moje zdanie. To przeprowadzić jakąś "ankietę". Lub dopytać się jeszcze innych kolegów z forum.

Jestem też na TAK. Jeżeli chodzi o wczesniej zgłaszaną propozycję aby forum było płatne. I obowiązywała jakaś symboliczna opłata. Chociaż 5złotych miesięcznie. Aby forum i władze administracyjne miały jakiś budżet na jego rozwój.
Odpowiedz
#78
NEX post_id=35194 time=1574626006 user_id=153 napisał(a):Jarek, poniżej widok strony głównej. W czerwonej ramce info które Cię interesuje czyli tytuł, autor oraz godzina ostatniego posta dla danego forum. Cała ta kolumna nazywa się właśnie "ostatni post" i jak widzisz znajduje się tam info dla każdego działu. Oczywiście jest to widoczne ze strony głównej.
[Obrazek: strg.jpg]

Czyli mój telefon nie wyświetla strony prawidłowo, prawa kolumna jest niewidoczna
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#79
judgedredd, obecna forma jest przejściowa. Forum czeka na jeszcze jedna zmianę (inny skrypt). Po tej zmianie będziemy je dopieszczać pod kątem zarówno wizualnym jak i funkcjonalnym. Trochę nam się to przeciąga ale jest już na pewno bliżej niż dalej.
Wszystkie uwagi zapisujemy i po zmianie skryptu będziemy po kolei sprawdzać do można dodać/ulepszyć.
Co do płatności to NIE przewidujemy aby to forum było kiedykolwiek płatne.
Może wprowadzimy jakieś DOBROWOLNE metody wsparcia ale na razie nie to jest priorytetem

Jarek, przed chwilą sprawdziłem na urządzeniach mobilnych i widzę że na jednym też mam problem z widokiem prawej kolumny. Dopisuję do listy rzeczy do poprawienia. Na razie tego nie ruszamy gdyż może się okazać że na nowym skrypcie problemu nie będzie.
Odpowiedz
#80
Nie wiem czy to celowe czy pomylka, ale bez zalogowania nie da sie wejsc do dzialu 'imprezy krajowe - 2020'
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości