Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
Grail napisał(a):A można jeszcze prosić o wyniki z turnieju Czar Par?

Sprawy związane bezpośrednio z MP zostały wczoraj zamknięte (no prawie - szukam jeszcze Piotra Czubkowskiego, chodzi o nagrodę z loterii, jeśli się nie odezwie do końca roku przejdzie ona na kolejne mistrzostwa).

OGŁASZAM, że najlepszym graczem całych mistrzostw (to jest SUMARYCZNIE turnieju głównego, CKM.pl Czar Par i Pixel Heaven Klasyk) został.... :
Kuba Ciepliński zwany Ciepłym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: BRAAAAWOOOOOOOOO !!!! :!:
wczoraj u Maria w piwnicze dostał nagrodę specjalną - zegarek (to dwunasty, ostatni zegarek jaki został wręczony dla zwycięzców Wink
a Janek Nietrzebka (wicemistrz Polski) zaległą nagrodę pocieszenia ode mnie (na mistrzostwach oficjalnie dałem ją Kubie, który zajął miejsce IV).

PS. tytułem uzupełnienia wyboru największych asów całej imprezy (trzech w/w turniejów) - drugi był Marcin Krysiński, III - Johan, IV - Armando


czekamy jeszcze tylko na wyniki CKM.pl Czaru Par
później wrzucę zbiorczo linki do relacji i artykułów

gratulacje i podziękowania dla wszystkich: organizatorów, zwycięzców, sponsorów, pomocników, no i uczestników, WSZYSTKICH bez wyjątku
Wyniki CZAR PAR. Jeżeli są jakieś uwagi, proszę o pisanie na priv.

Lp Zawodnik 1 & Zawodnik 2
1 Łukasz Wawryka & Adam Kuncewicz
2 Armand Maculewicz & Łukasz Romanowski
3 Kasia & Tomek
4 Mariusz Tkacz & Jakub Tkacz
5 Robert Banasiewicz & Szymon Marciniszyn
6 Marta Sarna-Nowak & Bartosz Nowak
7 Tomasz Hedzielski & Michał Klimaszewski
8 Marcin Kisiel & Konrad Masłowski
9 Jakub Ciepliński & Jarosław Rupiewicz
10 James Watson & Balázs Pálfi
11 Piotr Wiszniewski & Aleksandra Mamaj
12 Alexander Żurkowski & Kasia Klepacka
13 Mateusz Gwizdała & Sebastian Gwizdała
14 Piotr Butkiewicz & Paweł Nowak
15 Benek Borkulak & Łukasz Dziatkiewicz
16 Jarosław Nietrzebka & Janek Nietrzebka
17 Marcin Krysiński & Hubert Krysiński
18 Łukasz Dziewulski & Cezary Głowala
19 Jacek Wenda & Daniel Nowak
20 Arkadiusz Marciniszyn & Marek Kotkiewicz
21 Mariusz Kołodziejczyk & Sebastian Wiśniewski
22 Tore Rudberg & Mirko Lunden
23 Michał Piasecki & Daniel Górecki
A tu relacja z nowojorskiego „Nowego Dziennika” (głównej polskiej gazety poza Polską, wydrukowane też było):

http://www.dziennik.com/publicystyka/art...wa-polski1

PS. dzięki Jaro za wrzutkę
Może wcinam się trochę między wódkę a zakąskę, bo na forum jestem od 2 dni i na żadnym turnieju pinballowym nie byłem, ale w kilku mniejszych i większych turniejach gier video w swoim życiu uczestniczyłem i z doświadczenia mogę powiedzieć, że NIE MA dobrego systemu i regulaminu w przypadku imprez dużej rangi jak MP.
Udane turnieje były wtedy, gdy spotykała się niezbyt wielka społeczność skupiona wokół danej gry, gdzie wszyscy znali się mniej lub bardziej z virtuala, a niektórzy z reala. Wtedy wyszukane systemy prawie zawsze zdawały egzamin. Jednak WSZYSTKIE bardziej masowe imprezy miały wpisane w swój krajobraz ogólny chaos organizacyjny i gigantyczne opóźnienia. Niestety organizatorzy nie za wiele są tu w stanie zdziałać, bo nawet jeśli sprzętu jest dostatecznie dużo, to głównym czynnikiem komplikującym sprawę jest napływ przypadkowych osób, których nieprzewidywalne zachowania niszczą każdy, choćby nie wiadomo jak idealny na papierze, system rozgrywek.
No i w tym momencie pojawia się dylemat, bo skoro wiadomo co wywołuje chaos, to wypadałoby ten czynnik wyeliminować. Tutaj sposób jest dosyć prosty - odpowiednio wysokie wpisowe zniechęci ludzi, którzy nie zamierzają grać na poważnie. Tylko, że imprezy takie jak MP mają za zadanie między innymi, a może i nawet przede wszystkim promować i popularyzować taką formę rozrywki. Nie po to nagłaśnia się sprawę w mediach, żeby robić z imprezy zamkniętą enklawę dla wybranych.

Konkluzja mojego mendrkowania jest taka, że organizowanie dużej imprezy to misja samobójcza, bo można być pewnym, że mimo ogromnego wysiłku, stresu i zaangażowania na końcu i tak będzie sporo niezadowolonych ludzi z pretensjami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości