Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
Turniej Classic:

1. Tomasz Sudujko
2. Marcin Krysiński
3. Hubert Krysiński

Pełne wyniki wkrótce.
No to jestem mocno zaskoczony.... Z przyczyn losowych musiałem uciec z imprezy już po 1 grze eliminacyjnej i właśnie się dowiedziałem... To mój debiut na tego typu imprezach i widać zadziałało szczęście początkującego Smile
Impreza, rewelacja! Dzięki wielkie za nią dla organizatorów, a dla wszystkich za świetną atmosferę!
Pozdr!
Tomek
Gwynbleidd napisał(a):Możecie napisać kto zajął trzy pierwsze miejsca w Klasyku ?

jasne, sorry - dopiero się odgruzowuję (wczoraj w nocy wróciłem z W-wy)
KLASYKA wygrali: Adam Kuncewicz i Łukasz Wawryka !!! :mrgreen: G R A T U L A C J E

czy będziecie 30.11 w Bytomiu? tam wszystko jedzie kurierem

cdn..
Jaro napisał(a):Turniej Classic:

1. Tomasz Sudujko

Pełne wyniki wkrótce.

Tomek - napisz do mnie: psf.prezes@gmail.com
FUT napisał(a):No to jestem mocno zaskoczony.... Z przyczyn losowych musiałem uciec z imprezy już po 1 grze eliminacyjnej i właśnie się dowiedziałem... To mój debiut na tego typu imprezach i widać zadziałało szczęście początkującego Smile
Impreza, rewelacja! Dzięki wielkie za nią dla organizatorów, a dla wszystkich za świetną atmosferę!
Pozdr!
Tomek

No widzisz!!! to się nazywa debiut! następny czarny koń Smile
gratulujemy, cieszymy się że się podobało i zapraszamy WSZYSTKICH, ale świeżaków najbardziej: Warszawa, Bytom, Mysłowice, w przyszłości może Piaseczno, a może i Kraków, Lubin i inne .... a! i nad morzem do Dźwirzyna :lol:
od jedynego niemca na imprezie krotki filmik Smile


https://www.youtube.com/watch?v=bjt1PLORnR8
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
skyline napisał(a):od jedynego niemca na imprezie krotki filmik Smile
https://www.youtube.com/watch?v=bjt1PLORnR8

super że się zjawił, pracuje na konf. klimatycznej
fajnie żeś to podesłał, widać że pojęcie ma bo i Holger w tym robi
Ty go znasz?
Paweł napisał(a):Dzięki za słowa uznania, na podsumowanie przyjdzie czas, dopiero skończyliśmy zwozić automaty...we czterech. Wnioski już są, zmiany będą na pewno.
Dziękuję wszystkim, przesyłam gratulacje wszystkim finalistom, a w szczególności Kubie.

ja byłem w W-wie do 17:00... nosić nie bardzo mogę ale zawsze coś mogłem pomóc

zapomniałem na śmierć podziękować Andżelice - bez niej byłaby tragedia jeśli chodzi o nagrody! (ale i nie tylko), spisała się na medal!! Marcin gratulacje za taki wybór ładniejszej połówki !!!

a skoro o nagrodach mowa, to mam nadzieję, że ich przeciwnicy widzieli, że sprawiły one (przynajmniej część) sporo radości i były niespodzianką niezgorszą. i to dla małych i całkiem dużych. sponsorom podziękuję niedługo, powiem tu tylko, że 3 osoby dały kasę całkiem prywatnie NIC za to nie chcąc i nawet prosząc o zostanie incognito....
Powoli wracam do żywych. Oto końcowa klasyfikacja turnieju głównego.
Jeżeli zauważycie jakiś błąd (np. literówka w imieniu lub nazwisku itp.) proszę pisać na priv.
Miłej lektury. Oczywiście wszystko w najbliższym czasie pojawi się na stronie.

Miejsce Zawodnik
1 Armand Maculewicz (28)
2 Janek Nietrzebka (11)
3 Johan Genberg (2)
4 Jakub Tkacz (19)
5 Jakub Ciepliński (10)
Konrad Masłowski (6)
Tomasz Skretowicz (82)
8 Marcus Hugosson (1)
9 Balázs Pálfi (18)
Mariusz Tkacz (7)
Marcin Krysiński (12)
12 Alexander Żurkowski (16)
Daniel Nowak (4)
Łukasz Dziewulski (35)
Łukasz Romanowski (72)
Marcin Kisiel (3)
17 Piotr Czubkowski (59)
18 Arkadiusz Marciniszyn (40)
Hubert Krysiński (21)
Jaroslaw Góralski (45)
Tore Rudberg (52)
22 Jarosław Nietrzebka (17)
Marek Kotkiewicz (43)
Robert Banasiewicz (85)
Stasiek Nietrzebka (31)
26 Bartosz Nowak (36)
Łukasz Dziatkiewicz (30)
Mateusz Gwizdała (58)
Mirko Lunden (5)
Rafal Bytomski (62)
31 Jowita Szymaniak (33)
Marek Wielk (83)
33 Andrzej Cieślik (22)
Cezary Głowala (27)
Daniel Kaczmarek (14)
Jarosław Rupiewicz (23)
Piotr Butkiewicz (39)
38 Adam Kuncewicz (38)
Bartosz Lisikiewicz (41)
Daniel Górecki (44)
Łukasz Wawryka (29)
Michał Mazurkiewicz (80)
Paweł Nowak (15)
Piotr Dylewski (66)
Sebastian Gwizdała (25)
Sebastian Wisniewski (68)
Szymon Marciniszyn (65)
Tomasz Hedzielski (26)
49 Aleksandra Mamaj (50)
Bartosz Radomyski (69)
Holger Schubert (84)
Jacek Wenda (13)
James Watson (9)
Marcin Dylewski (20)
Mariusz Kołodziejczyk (57)
Michał Głowacki (48)
Tomasz Knechta (86)
Tomek Szrama (54)
59 Denis Cuypers (24)
Kamil Surowiecki (77)
Krzysztof Mamaj (37)
Marcin Rosiak (64)
Marek Szymborski (63)
Mateusz Kamiński (49)
Michał Klimaszewski (53)
Mirosław Matuszewski (79)
Piotr Wiszniewski (60)
Wiktor Brzozowski (70)
69 Jarosław Gula (71)
Joël Wozniak (8)
Kamil Ślusarz (81)
Kasia Klepacka (42)
Marta Sarna-Nowak (34)
Piotr Radecki (56)
75 Michał Piasecki (46)
76 Angelika Miler (67)
Konrad Buczyński (32)
Krzysztof Sokołowski (47)
Mariusz Orlik (75)
Mirosław Adamczewski (61)
81 Piotr Grzeszczak (51)
Robert Łapiński (55)
Tomasz Jaros (78)
84 Tomasz Sudujko (76)
Gratulacje dla zwycięzców.

Dyleck, Paweł, Łukasz, Jaro, Kuba C (jeśli kogoś pominąłem to sorki) - Wam tez należą się MEGA gratulacje. Impreza zorganizowana świetnie. Kilka naprawdę bardzo dobrych pomysłów (np. ten z nabijaniem kredytów dopiero przed grą czy transmisja LIVE w sieci). Poza tym udało się Wam połączyć sprawną organizacją ze świetną atmosferą całej imprezy a to nie jest łatwe Smile


Jak wszyscy już wiemy system jakim rozgrywane były eliminacje (czyli system szumnie dumnie nazywany "systemem grup progresywnych") totalnie nie sprawdził się ale to nie wina organizatorów. Jest z tego jednak pewna korzyść - jak sądzę wreszcie skończy się forsowanie jakiś dziwacznych systemów na dużych imprezach.

Jestem przekonany że jeśli kolejne MP będą organizowane przez te same osoby (choć niekoniecznie w tym samym lokalu) będzie jeszcze lepiej!
NEX napisał(a):Jak wszyscy już wiemy system jakim rozgrywane były eliminacje (czyli system szumnie dumnie nazywany "systemem grup progresywnych") totalnie nie sprawdził się ale to nie wina organizatorów. Jest z tego jednak pewna korzyść - jak sądzę wreszcie skończy się forsowanie jakiś dziwacznych systemów na dużych imprezach.

Tak, są już pierwsze przemyślenia na ten temat. System ten (tzw. "grup progresywnych", lepsza chyba nazwa - "niesiemy pomoc słabym i potrzebującym") nigdy się nie sprawdzi przy tak dużej licznie zawodników i przy rezygnacji zawodników z gry w trakcie jej trwania (np. po 3 z 6 kolejek).
Jest to pierwsza rzecz do zmiany na kolejnej dużej imprezie.
ten system mógłby się sprawdzić przy kilku modyfikacjach, które nie są trudne do wprowadzenia:

-każda kolejna runda rozgrywek ogłaszana jest gongiem lub innym głośnym sygnałem.

-na zewnątrz, w strefie dla palących, oraz w okolicach kibli podłączony jest głośnik, przez który ów gong słychać.

-na brakujących graczy litościwie czekamy 5 minut i gramy.

i mamy koniec problemów z czekaniem. a sportowo, to sam system jest i sprawiedliwy i emocjonujący.
Alex, nie masz racji co do sprawiedliwości systemu. Czekanie 5 minut rozwiąże kwestie czekania ale właśnie spoteguje jego niesprawiedliwosc bo bedzie jeszcze wiecej walkowerow i przez to punktow oddanych za darmo. 50 procent osob przyjezdza na turnieje dla fanu i oni nie beda sie przejmowac ze ich minela kolejka, wiec gongi beda mieli w dupie bo np. Wola sie napic ze znajomym. System sprawdza sie niezle w sytuacji kiedy jest wzglednie malo osob i sa to osoby caly czas grajace, tak jak jest w Bytomiu. Na imprezie gdzie polowa graczy przyszla sobie tylko popykac system nigdy nie bedzie sprawiedliwy.
Dobrze ale uważam że nie może być tak że czeka się na gracza np. 15 minut przez co rozgrywka jest blokowana.
Gwynbleidd napisał(a):Dobrze ale uważam że nie może być tak że czeka się na gracza np. 15 minut przez co rozgrywka jest blokowana.

Dokładnie. Jeszcze raz powtarzam - system jest całkiem sympatyczny, ale przy pewnych założeniach, które przy dużej imprezie są po prostu nierealne.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości