Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#31
jeszcze do końca nie jest ustalona lista maszyn, u mnie może się coś zmienić, np może coś przybyć Smile
#32
Widzę że nie wszyscy zauważyli - wstępna lista maszyn została dodana dziś rano....
#33
NEX napisał(a):Widzę że nie wszyscy zauważyli - wstępna lista maszyn została dodana dziś rano....

warto dawać info. na grupie o takich newsach
sporo osób o to pyta i to ważniejsze niż nagrody, media, szczegóły zasad itp.
#34
fajny zestaw
#35
No właśnie, a kiedy będą wywieszone zasady? :mrgreen:
#36
pizmakus napisał(a):No właśnie, a kiedy będą wywieszone zasady? :mrgreen:

lada dzień, przepraszamy, ale jest do roboty masa rzeczy Wink
#37
Panie i Panowie,
1. Jest już lista maszyn na XII mistrzostwa Polski: http://www.flippery.com.pl/maszyny/
Przy czym zaznaczamy:
- że mogą w niej nastąpić drobne zmiany
- parę będzie do wolnej gry (free play) - dla WSZYSTKICH za darmo: tak dla zawodników, jak i gości, osób towarzyszących, lubych, znajomych królika itp.
- kilka będzie użyta do turniejów towarzyszących (side tournaments)

2. Od jakiegoś czasu wisi także regulamin: http://www.flippery.com.pl/regulamin/
Proszę by wszyscy uczestnicy się z nim dokładnie zapoznali. Opłacenie wpisowego wiąże się z potwierdzeniem jego znajomości i pełną akceptacją. Wszelkie głosy odn. niego chętnie przyjmiemy, ale przed mistrzostwami lub po. Podczas zawodów nie ma czasu na debaty i to organizatorzy podejmują wszelkie decyzje.

3. Wkrótce pojawi się opis zasad mistrzostw oraz zawodów towarzyszących (w licznie CZTERECH!). Niedługo także pełna (DŁUGA! Wink lista nagród.

dziękuję
Łukasz
#38
Chodzi mi zwłaszcza o promocje w Internecie. Wrzucajcie gdzie można (oczywiście w miejscach adekwatnych - bez spamowania!). Zależy nam zwłaszcza na Warszawie np. warszawskich grupach dyskusyjnych.
Dawajcie też dać wszelkim mediom: prasa, TV, radio, netowe. Jeśli wyślecie mi adres mailowy odpowiedniej osoby/medium napiszę do niej. O sugestie także proszę, piszcie do mnie:
psf.prezes@gmail.com
dziękuję
Łukasz Dziatkiewicz
#39
czy tu wszystko gra? chyba tak, ale może świeże oko czyjeś coś wypatrzy:

Trofeum magazynu „Interplay” za zajęcie X (tu do wpisania rzymskie) miejsca na
Printimus 2013 - XII Qulturalnych Mistrzostwach Polski w Grze na Flipperach
16 listopada 2013 r. , klub Spółdzielnia CDQ, Warszawa
#40
Nie, nie gra.
Znów masa nazw (i pewnie logosów) sponsorów a o PSF ani słowa. Kto jest organizatorem tej imprezy????? Wydawało mi się ze PSF a nazwy Stowarzyszenia nie ma ani na plakacie ani na trofeum.
NA PUCHARACH/TROFEACH NIE UMIESZCZA SIĘ REKLAM!!!

Łukasz, bierz przykład z Marcina - trofea z Plaza Park Pinball Party zawierały tylko nazwę imprezy, zajęte miejsce i znaczek oraz adres www PSFu!

IMHO powinno być:
Trofeum Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego
za zajęcie X miejsca na
XII Mistrzostwach Polski w grze na flipperach.
Warszawa, 16 listopada 2013
.

I TYLE !!!
#41
NEX napisał(a):Nie, nie gra.
Znów masa nazw (i pewnie logosów) sponsorów a o PSF ani słowa. Kto jest organizatorem tej imprezy????? Wydawało mi się ze PSF a nazwy Stowarzyszenia nie ma ani na plakacie ani na trofeum.
NA PUCHARACH/TROFEACH NIE UMIESZCZA SIĘ REKLAM!!!

Łukasz, bierz przykład z Marcina - trofea z Plaza Park Pinball Party zawierały tylko nazwę imprezy, zajęte miejsce i znaczek oraz adres www PSFu!

IMHO powinno być:
Trofeum Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego
za zajęcie X miejsca na
XII Mistrzostwach Polski w grze na flipperach.
Warszawa, 16 listopada 2013
.

I TYLE !!!

Niepotrzebnie to wrzucałem, nie o to pytałem
co roku jest trofeum od Interplaya (on funduje) i właśnie tak się nazywa
a impreza się nazywa:
Printimus 2013 - XII Qulturalne Mistrzostwa Polski w Grze na Flipperach
tak jak T-Mobile Nowe Horyzonty czy Orange Ekstraklasa
i proszę nie kontynuować tych wątków
#42
Mam przed sobą trofeum zeszłoroczne za II miejsce na MP. Wygląda jak jakaś cholerna reklamówka ("Trofeum Magazynu Interplay oraz (uwaga) Świata Pozytywek za....") do tego masa innych logosów.....
Oczywiście nazwy Stowarzyszenia nie ma.

Dla mnie to kuriozum aby na plakacie oraz na Pucharze/Trofeum nie było nazwy Głównego Organizatora czyli Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego.

Chyba już wiem czemu będą "trofea" (czyli tabliczki reklamówki) a nie normalne puchary jak na innych tego typu zawodach - na pucharze ciężko byłoby upchnąć tyle logosów...
#43
Łukasz ty chyba grype masz!!!

http://allegro.pl/puchar-puchary-3-szt-g...24104.html
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#44
Panowie,

Mi się te wszystkie reklamy też nie podobają, ale zejdźcie odrobinę na ziemie i spójrzcie obiektywnie na sytuację w jakiej jesteśmy. Nie mamy absolutnie żadnego zewnętrznego finansowania. Doskonale wiecie, że część osób w naszej społeczności ma w nosie wspieranie imprezy po kosztach i chce na tym zarobić. Zainteresowanie flipperami jest niewielkie, za to maszyny, ich utrzymanie czy nawet głupia logistyka kosztują masę pieniędzy. Dochodzimy do paradoksu, bo z jednej strony chcielibyśmy zrobić fajną imprezę w fajnym miejscu z fajnymi nagrodami i fajnymi maszynami i jeszcze zgromadzić z imprezy jakieś nadwyżki na działalność PSFu, a z drugiej wpisowe ma być minimalne bo ludzie będą kręcić nosem że za drogo. Jeśli nie od sponsorów, to skąd mamy wziąć pieniądze na to wszystko? Sponsorzy mają prawo się pochwalić tym, że biorą udział w przedsięwzięciu. Porównujecie nagrody do pucharów w innych krajach albo w innych dyscyplinach, tylko że to jest sytuacja analogiczna do wystawienia malucha w wyścigu F1 z nadzieją na wygraną. Oczywiście z części rzeczy można było zrezygnować, jak np. flipper na nagrodę główną, ale ta decyzja została już podjęta i nie ma szans teraz tego zmienić na niecałe dwa tygodnie przed imprezą. Błagam nie siejmy już teraz zamieszania - zróbmy dyskusję co było fajne, a co nie ale po imprezie.

Zgadzam się, że nazwa stowarzyszenia powinna się znaleźć na plakacie - totalnie mi to umknęło wczęsniej i część winy za tą sytuację ponoszę ja. Tylko od kilku tygodni kursuję między Konstancinem, Górą Kalwarią i Łomiankami by jak najlepiej przygotować swoje maszyny i udostępnić je innym. Dodatkowo staram się na bieżąco ogarniać strone internetową, płatności i koszulki. Oprócz tego mam dosyć poważne problemy rodzinne i cholernie dużo roboty. Miewam co pewien czas chwile zwątpienia, ale staram się ich jak najszybciej pozbyć. I nie narzekam, bo mam nadzieję że wszyscy będą się fajnie bawić i stwierdzą, że w w sumie impreza była zajefajna. Przez brak doświadczenia oraz w nawale tego wszystkiego parę rzeczy mi umknęło i zdaję sobie sprawę, że polecą na mnie gromy. Jestem na to przygotowany. Ale w gruncie rzeczy nie mam sobie nic do zarzucenia, bo wiem że zrobiłem wszystko by impreza wyszła najlepiej jak to możliwe. I mam nadzieję, że za jakiś czas zrobimy turniej o nazwie "Polish Pinball Open", gdzie nagrodą oprócz nowiutkiego MM LE będą puchary z drogocennych kruszców wręczane przez Miss Polonia i Prezydenta RP, na turnieju będzie 200 całkowicie odrestaurowanych maszyn i wszystko rozegra się na płycie stadionu narodowego przy zamkniętym dachu. I wszystko to zostanie opłacone z pieniędzy prężnie działającego stowarzyszenia bez udziału nawet jednego sponsora. Smile
#45
skąd bierzesz towar.. :?: .. 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości