Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XII MISTRZOSTWA POLSKI
#46
Pojechałeś z tym prezydentem ,MM LE, pucharach z drogocenych kruszców!!
Miss Polonia to Fajny motyw!!

Tak jak za pojechany pomysł uważam wpiepszanie CDQ,interpleya na statuetki w turnieju głównym.

Na plakacie ,dyplomach i innych bzdetach nie wystarczy?
Są granice.
czasami nahalna reklama i promocja staje sie anty reklamą.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#47
w całości zgadzam się z Dylkiem i Jacquesikiem !
Dyleck jeszcze merca, miss i Prezydenta jakoś w tym wszystkim widzę,ale jak załatwimy zamknięcie dachu !
#48
Dylek, nie pękaj. Zawsze ci co robią, mają najgorzej - norma. Jest masa ekspertów, którzy spokojnie Ci wytłumaczą, co zrobiłeś źle Smile
#49
jacquesik napisał(a):Na plakacie ,dyplomach i innych bzdetach nie wystarczy?
Są granice.
czasami nahalna reklama i promocja staje sie anty reklamą.

Tak, masz rację. Dla mnie osobiście pewne loga są już spalone i kojarzą się bardzo źle, właśnie przez to że są nachalnie wciskane gdzie się da. Ale to muszą zrozumieć sami sponsorzy, a Ci się uparli. Łukasz cały czas z nimi prowadzi negocjacje i niejednego próbował przekonywać, że przeginają z reklamami - bezskutecznie.
#50
jacquesik napisał(a):Tak jak za pojechany pomysł uważam wpiepszanie CDQ,interpleya na statuetki w turnieju głównym.
Na plakacie ,dyplomach i innych bzdetach nie wystarczy?
Są granice.
Dokładnie!
To jedna z rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Druga sprawa to brak pełnej nazwy Stowarzyszania (pisze to w nawiązaniu do zaproponowanego przez Łukasza tekstu który ma znaleźć się na tym "trofeum")

Żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi wklejam zdjęcie zeszłorocznego "trofeum"
http://www.flippery.com.pl/wp-content/up...ro2012.jpg

dyleck napisał(a):Łukasz cały czas z nimi prowadzi negocjacje i niejednego próbował przekonywać, że przeginają z reklamami - bezskutecznie.
A czy to jakiś problem kupić za 59 PLN te pucharki które zaproponował Jacek i chrzanić "fundowanie" trofeów przez jakiś cwaniaczków którzy za 20 PLN (nie sądzę aby "ufundowanie" tych tabliczek było droższe) próbują sobie klepnąć reklamę na czymś co z założenia reklamy zawierać nie powinno?

Puchar to nagroda/pamiątka dla zwycięzców a nie słup ogłoszeniowy!

Dla jasności: powyższe pytania skierowane są do Łukasza (skoro Łukasz wkleił propozycje tekstu na trofeach to zakładam że to On zajmuje się tym tematem)

dyleck napisał(a):Dla mnie osobiście pewne loga są już spalone i kojarzą się bardzo źle, właśnie przez to że są nachalnie wciskane gdzie się da.
Z tego powodu zrezygnowałem z zakupu koszulki. Zapisując się na zakup podczas rejestracji chciałem kupić pamiątkę z MP a nie kawałek gazetki reklamowej.
#51
Drodzy Pieniacze,

Mam taką propozycję dla Was - kontestatorów:

- Mogę od zaraz wycofać się ze wszelkich tych okropnych działań sponsoringowych (nagroda, druki, godziny pracy grafika, obsługi logistycznej i inne drobiazgi - w sumie ok.4-5k pln), a PSF może na moje miejsce wrzucić kogo chce i ustalać sobie jakie chce warunki dla tychże kontestatorów - bo jak rozumiem oni chętnie sfinansują to wszystko ze swoich nieograniczonych zasobów finansowych i jeszcze nie będą mieć żadnych wymagań więc zrobią to incognito.

Pora wziąć odpowiedzialność za swoje słowa - nie podoba się Wam to, co ktoś daje (żeby było jasne - bez ŻADNEJ spodziewanej NOWEJ korzyści, jako że jedynymi lojalnymi ludźmi z naszego środowiska okazali się Mariusz Tkacz z rodziną oraz Łukasz Dziatkiewicz, którzy zawsze jak tylko gdziekolwiek zapachnie drukiem, to zwracają się do mojej firmy z zapytaniem i próbują doprowadzić do tego żeby jak to się slangowo mówi "dać mi zarobić") to sobie to róbcie po swojemu.

Czekam na decyzję do końca dnia bo od jutra mamy drukować jakieś rzeczy, a nie zamierzam się dowiedzieć nagle, że wcześniejsze ustalenia odnośnie współpracy mają obowiązywać tylko mnie.

Albo dajcie Dylkowi i Łukaszowi Dz. działać bo robią to w dobrej wierze wyłącznie za spodziewaną sporą ilość żółci jaka na nich spłynie w ramach podziękowania za jednak sporą pracę jaką muszą wykonać.
#52
Marcin,

Tutaj nie ma na co czekać, bo decyzja już jest. Trzymamy się ustaleń i koniec. Howgh!
#53
Heh, ano tak to jest. Polskie piekiełko wszędzie.
Przestańcie narzekać. Czy dla kogoś ważny jest puchar i co tam na nim jest? Przecież to tylko jakaś pierdółka - liczy się sam fakt tego, że się coś osiągnęło, a nie jakieś materialne popierdółki.

Wszędzie są sponsorzy - Heineken Opener Festival zrezygnował i pewnie będzię Biedronka Opener Festival czy inne Żabki.
RedBull jest na każdej imprezie, Drużyny sportowe też mają swoich sponsorów.


Zamiast bić pianę o jakieś nazwy i pierdółki - lepiej coś dajcie od siebie, to co możecie, co potraficie.

Każdy pomaga jak może - jeden fizycznie inny da kasę inny coś jeszcze innego i o to tu chodzi.

Zaczyna mnie przerażać to co tutaj się dzieje. Przecież mamy się tu czuć fajnie jak w swojej rodzinie, a nie jakieś tam pierdółki za pięć dwunasta?

Mistrzostwa są za chwilę i takie kwiatki się pojawiają. Olać temat i tyle. Robimy swoje i leciemy z tematem.


Mnie tylko wkurza jedna rzecz - że mistrzostwa są w listopadzie - najgorszym miesiącu jaki jest możliwy. Ludzie z zagranicy przyjeżdzają i widzą obskurną dzielnicę Warszawy w kiepską pogodę.

Ratuje nas tani nocleg i alkohol itp Tongue
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#54
Squall napisał(a):Wszędzie są sponsorzy - Heineken Opener Festival zrezygnował i pewnie będzię Biedronka Opener Festival czy inne Żabki.
RedBull jest na każdej imprezie, Drużyny sportowe też mają swoich sponsorów.
Daniel, oczywiście masz w 100% rację - wszędzie są sponsorzy. Ważne jest jednak aby zachować rozsądną granicę pomiędzy normalną reklamą a pozbawionym smaku wciskaniem logosów wszędzie gdzie się da. Poza tym nadal nie rozumiem dlaczego na plakatach i trofeach nie ma nazwy Stowarzyszenia. Sponsorzy przestraszyli się że przyćmi ich wspaniałe logosy czy co?

Pytanie czy jest możliwe wykonanie trofeum w taki sposób aby sponsor był zadowolony a jednocześnie trofeum wyglądało jak trofeum a nie jak plakietka reklamowa?
Odpowiedź: TAK JEST TO MOŻLIWE. A przykład poniżej.

http://www.flippery.com.pl/wp-content/up...ig2011.jpg

Jest to puchar za Ligę 2011 organizowana w 100% przez Pawła. Jakoś udało mu się umieścić nazwę Stowarzyszenia, dodać tematyczna grafikę a jednocześnie w subtelny sposób umieścić nazwę klubu. I TO JEST TROFEUM WYKONANE Z DOBRYM SMAKIEM a nie nachalna reklamówka!

Wyraziłem tu zdanie swoje i zapewne kilku innych osób. Tyle w temacie - zrobicie jak chcecie.
#55
dyleck napisał(a):I mam nadzieję, że za jakiś czas zrobimy turniej o nazwie "Polish Pinball Open"...

I wszystko to zostanie opłacone z pieniędzy prężnie działającego stowarzyszenia bez udziału nawet jednego sponsora. :

bardzo mi się podoba taki scenariusz :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#56
Moim zdaniem wszyscy powinni sie cieszyc ze Printimus sponsoruje bardzo duzo rzeczy ktore sam wymienil i wymaga za to tylko reklamy swojej firmy, bo nie chce mi sie wierzyc czy kiedykolwiek wroci mu sie sponsorowanie chociaz jednych MP z reklamowania sie na wszystkich. Nie ma takiego sponsorda ktory cos daje a nic nie chce !

Sami widzicie ze jak jakies male firmy daja prawde mowiac nawet nie wiemy co i sa na plakacie, le dlaczego wam to tak bardzo przeszkadza nie moge tego zrozumiec ? Dla mnie jest bez roznicy czy ja zagram w Printimus MP czy POLISH PINBALL OPEN czy imie i nazwisko sponsora czy cokolwiek innego.

Jedyna opcja chyba na POLISH PINBALL OPEN jest taka ze znajduje sie sponsor co ma kasy jak lodu i wisi mu to czy jest jego logo gdziekolwiek (duza firma, miasto, mafia, kosciol). Albo Ci ktorzy tak bardzo tego chca robia zrzute po 1000zl lub wiecej i wtedy nie potrzeba nikogo wiecej, albo robi sie wpisowe po 200zl lub wiecej przy tym sciagajac mase ludzi.

Ja na miejscu Marcina nie mialbym tyle cierpliwosci i czytac tego wszystkiego co robi zle, daje za duzo, daje za malo, nie w taki sposob, na innych zasadach, za daleko i 100 innych "zle". Bo jak Marcin powie dziekuje wszystkim za gre w PRINTIMUS MP, zapraszam na lige i inne turnieje do Bytomia to wtedy dopiero bedzie dyskusja i problem co dalej ....

Za granica "nie wszedzie" ale w wiekszosci nie ma dyplomow, nie ma plakatow, nie ma pocztowek itp, koszulki tylko do kupienia, nagrody dla pierwszej 3 w glownym turnieju i koniec ! ewentualnie jak sa turnieje classic, team albo junior to dla nich tez jakies puchary. U nas jest to co jest nawet na turniejach ligowych czyli na tle innych jest bardzo duzo ale jak to dla wszystkich zle to moze lepiej zeby nie bylo nic ?

Wiadmo na kazdy temat mozna dyskutowac ale tu bardziej trzeba zachowac "umiar" i "dobry smak" ! Bo kazda dyskusja na forum przeradza sie klotnie a pozniej wojne a to chyba nie jest dobre dla nikogo ....
#57
bezsensu panowie ta dyskusja, nasze środowisko jest tak małe że powinniśmy być szczęśliwy że ktokolwiek chce wspomagać tego typu imprezy.
#58
A tymczasem na allegrze Smile

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3687839446
#59
skoro już przy nagrodach jesteśmy, to zdradźcie Waćpany co do wygrania w tym roku w kategorii Main Prize 8-)
#60
L.U.K napisał(a):skoro już przy nagrodach jesteśmy, to zdradźcie Waćpany co do wygrania w tym roku w kategorii Main Prize 8-)

jeszcze chwilę, dzień - dwa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości