Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinballe znane z salonow gier na Twoim komputerze
#31
Na Windowsie 7 nie odpala się żaden stół. Według mnie wszystko jest ok i instalacja przebiegła też ok. Wiecie może jak to naprawić ?
Odpowiedz
#32
A wiecej szczegolow ?
Jakis komunikat ? Czarny ekran ? Restart kompa ?

Uzywam VP na Win7, XP i dziala bez zarzutu
Odpowiedz
#33
Według instalacji wszystko jest ok. Wchodzę do folderu ze stołami a tam każda ikonka stołu ma symbol który wskazuje na brak domyślnego programu do odtwarzania pliku. Kombinowałem przez otwarcie w VS ale nic to nie daje ( albo nie znalazłem odpowiedniego pliku ).

A jeszcze jedna rzecz ale to działo się na XP ( teraz siłą rzeczy nie wiem ) - w Star Treku TNG zawsze kula z play fielda leciała do któregoś z tuneli którymi opuszczała pole gry ( na innych to się nie zdarzało ).
Odpowiedz
#34
VS ?
Czy mówimy o visual pinbal czy o czym innym ?

Jesli VP to napisz co dzieje się przy próbie załadowania stołu bezpośrednio w vp ?
Czy stół się ładuje ? - jeśłi nie to co się dzieje
jesli stol sie zaladowal to czy próba odpalenia go (F5) daje jakiś komunikat ? Jaki ?
Odpowiedz
#35
Mam Windows 7 i wszystko działa bez zarzutu. Spróbuj jeszcze raz wszystko zainstalować zgodnie z tym postem: http://forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=256

Aha, gdy odpalasz VP to pamiętaj aby uruchamiać przez kliknięcie prawym przyciskiem myszki i wybranie "Uruchom jako administrator"
Odpowiedz
#36
VP


Opcja "Uruchom jako administrator" nie działa- dalej jest to samo.

Stół się nie ładuje - po prostu widnieje pusta ikonka którą jeśli się kliknie pokazuje się okno nakazujące wybrać program w którym ma zostać uruchomiony stół. I co bym nie robił to stołu nie da się uruchomić.
Odpowiedz
#37
To nie uruchamiaj ikonki z plikiem stołu (vpt) ale uruchom sam program (vuisual pinbal.exe).
W programie File - Open - wyszukaj odpowiedniego stołu - (plik vpt) i otwórz go.

Jeśli w ten sposób stoły się nie otwierają i masz taki komunikat jak opisałeś to spróuj zainstalować jeszcze raz visuala.
Odpowiedz
#38
Pomogło , dzięki Smile

Acz wystąpił kolejny problem - cholernie się tnie. Nie da rady w ogóle grać.
Odpowiedz
#39
Gwynbleidd napisał(a):Pomogło , dzięki Smile

Acz wystąpił kolejny problem - cholernie się tnie. Nie da rady w ogóle grać.


Tnine na wszystkich czy na niektórych stołach ?
TO może być kwestia procesora, RAMu karty graficznej itp.
Ja odpalam VP na 6 letnim starym PC na dwóch (czasmi trzech) monitorach i gada...
Zobacz ile ramu masz rzeczywiście wolnego moze trzeba ubić jakieś procesy
Odpowiedz
#40
Ogółem pamięci mam 4 GB , ( sprzęt ma jakieś półtora roku ) Sprawdzałem jak radziłeś - wszystko jest ok. Chyba będę musiał wrócić do XP...
Odpowiedz
#41
Na siódemce w dodatku na laptopie z dwoma monitorami działa normalnie.
A wyświetla się poprawnie DMD (matryca z punktacją i animacjami) ?
Odpowiedz
#42
Tak.

Dobra , dziękuję za pomoc Smile Nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu. Może coś z moim kompem jest nie tak tylko zwyczajnie do tego nie doszedłem bo nie mam właściwej wiedzy. I tak kiedyś planowałem mieć dwa dyski na tym kompie - jeden z XP a drugi z 7.
"Potrzeba matką przegonienia lenia" Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości