Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinballe znane z salonow gier na Twoim komputerze
#16
mam problem z uruchomienie star wars data east obraz mam wrzycac monety moge spacja dziala na boki tez automat sie rusza ale niemoge za chiny tego uruchomic 1 niedziala i glos tez jest moze ma ktos jakas rade bo sie juz drugi dzien mecze :-(
Odpowiedz
#17
facet wez sie ogarnij troche !! wiesz co to interpunkcja ?? przecinki,kropki itp... ?? musialem to przeczytac ze trzy razy zeby zakumac o co kaman :-? wypadalo by sie tez przedstawic :mrgreen: tylko takie tam moje trzy grosze...
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#18
sorrki poprawie tego posta.Mam problem z uruchomieniem stołu star wars data east,jak odpale program to stół sie pokarze,moge nacisnac klawisze 3,4,5 to nabija mi kredytow.Spacja,z i klawisz / tez dzialaja bo stoł sie rusza,dzwiek jest.Tylko nieumiem klawiszem 1 uruchomic gry jest tak jakby pradu niemial zadne swiatelka nie dzialaja.Mysle ze teraz jest juz ok.Jestem Tomek witam was wszystkich i przepraszam za tamten post
Odpowiedz
#19
A w jakim sofcie odpalasz ? Visual czy Future ?
podaj wersję stołu...
Odpowiedz
#20
odpalam w visualpinball 907 wersja stolu star wars VP9 1.0
Odpowiedz
#21
Witam.W programie Visual pinball do każdego "stołu" musi być wgrany odpowiedni program sterujący tzw ROM,który uruchamia wyświetlacz danego flipera
Odpowiedz
#22
A czy inne stoły odpalają się bez problemu?
Przeczytaj jeszcze ten temat: http://www.forum.flippery.com.pl/viewtopic.php?t=256
Odpowiedz
#23
Sprawdziłem przed chwilą: działa

Zakładając że masz poprawny i w dobre miejsce VinPinMame wgrany rom spróbuj tak:

1. Uruchom stół
2. Zaczekaj chwilę jak przelecą testy
3. Naciśnij jeden - stół powinien się wzbudzić/uruchomić
4. Wrzuć monetę Smile
5. Naciśnij start (przycisk jeden)

Być może musisz dać mu chwilę. Od kilku dni testuję dość dużo stołów VP i zauważyłem ze czasami potrzebują trochę czasu aby wystartować a klikanie od razu 5,4,1 nie pomaga.
Odpowiedz
#24
Witam i dziekuje wszystkim za pomoc.Dzisiaj zaczalem wszystko od nowa i niepotrafie dalej uruchomic stolu STAR WARS DATA EAST ,ale za to uruchomilem f-14 tomcat,tylko mi go strasznie zacina wogole nieidzie pograc.Busol a jakiego romu uzyles do tego stolu STAR WARS DATA EAST?
Odpowiedz
#25
Jest udalo!!Tylko troche mi zacina mozna cos z tym zrobic?
Odpowiedz
#26
Romu używasz dokładnie takiego jak trzeba Smile

ZZasada prosta. Jak przy starcie nie rzuca Ci błedem ze czegos (np. romu brakuje) to znaczy ze wszystko masz. Jesli cos nie bangla to dostajesz info jakiego romu (nazwa) brakuje i ten uruchamiasz.

Zacinanie - stawiałbym na problemy komputera....
Odpowiedz
#27
VP ma dosyć wysokie wymagania sprzętowe Wink A dokładniej niektóre stoły nie sa chyba zbyt dobrze zoptymalizowane. Zacinanie na co którymś stole to raczej normalka (chyba że masz mega mocny komp ale... to tez nie gwarantuje idealnej płynności na 100% stołów Smile )
Odpowiedz
#28
No niestety, stoły są napisane w Visual Basicu który nadaje się w zasadzie do pisania makr w Excelu a nie gier.
Odpowiedz
#29
Stoły chodzą lepiej na starym komputerze biurowym niż na moim "w miarę nowym" laptopie - już nie wiem o co chodzi, wiem że w domu nie pogram bo bila "zapier***" jak szalona i gra się zawiesza... :/
Odpowiedz
#30
Może na nowszym kompie przy uruchomieniu trzeba wybrać opcję: Uruchom w trybie zgodności z Windows 98.
Nie wiem czy to coś da w tym przypadku, ale na inne stare gry pomaga (nie zawsze Undecided ).
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" - Mark Twain
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości