Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gumki z pinballcenter
#1
Właśnie zauważyłem, że w niektórych przypadkach (w moim) bardziej opłaca się kupić na sztuki (samemu skompletować) gumki niż zestaw od nich.
Mój przykład zestaw 33,90 Euro a po skompletowaniu samemu niecałe 12 Euro.
Mezik
Odpowiedz
#2
patrzyłeś w bestofpinball.de ?? tańsi są Wink
Odpowiedz
#3
a ile wysyłka w bestofpinball.de kosztuje ? bo cos nie moge znalezc
Mezik
Odpowiedz
#4
18 eur , a gumki od nich są kipeskie


Załączone pliki Miniatury
   
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#5
Z gumkami z bestofpinball jest loteria. Takie mam przynajmniej wrażenie. W zestawie do Drakula były gumki noname, w innym z kolei same STC Undecided
Odpowiedz
#6
niestety na grube zamówienie, mnóstwo części...wszytko się zgadza oprócz gum, zamawiałem 7stary a dostałem różne gówno, część jest tak miękka że lepiej by mi było prezerwatywami zrobić. Reszta OK. Zamawiać od nich można wszystko tylko nie gumy !!!
Odpowiedz
#7
Paweł napisał(a):niestety na grube zamówienie, mnóstwo części...wszytko się zgadza oprócz gum, zamawiałem 7stary a dostałem różne gówno, część jest tak miękka że lepiej by mi było prezerwatywami zrobić. Reszta OK. Zamawiać od nich można wszystko tylko nie gumy !!!
Przypomnij gdzie robiłeś zakupy. Pinballcenter czy bestofpinball?
Odpowiedz
#8
bestofpinball
Odpowiedz
#9
Białe gumki z Pinballcenter to dla mnie czyste oszustwo!W opisie i na zdjęciach widnieje znana firma SEVEN STAR znana kiedyś z bardzo dobrych gum(w tej chwili chyba już nie produkują gumek do flipperów).To co dostałem wprawiło mnie w osłupienie że takim chińskim szajsem można handlować.Z napisu na gumkach został tylko napis USA nazwa firmy została pominięta(choć na zdjęciach doskonale ją widać).To z czego zostały zrobione pozostanie tajemnicą chinoli guma to na pewno nie jest to nawet nie nadaje się do uszczelniania rur PCV :-D .Gumki z firmy STC a od nich to przepaść!Zdecydowanie nie polecam!Jeszcze jedno.Kapturki na żarówki czerwone i żółte (piękne na zdjęciach) nie przypominają w ogóle tych kolorów.Następna chińska tandeta!
Odpowiedz
#10
Takie plastikowe kondony te kapturki mam na myśli
Im większą mądrość posiadasz, tym z większą ilością debili musisz się użerać..

http://www.pinballowners.com/dr.diablo
Odpowiedz
#11
Generalnie Helmuty coś w człona walą.
- LEDy maja slabiutkie jak barszcz
- Gumki na lapy tragicznie twarde i przez to badziewne
- Plastiki nie mają wiernie odwzorowanych kolorów, więc jak wymienisz jeden to trzeba wymieniać wszystkie.
- Przyciski sie szybko zacinaja i blyskawicznie schodzi z nich farba.

Pewnie to już nie niemcy tylko uchodźcy... Wink
Odpowiedz
#12
Dodam ze twarde gumki na flipery bardzo szybkonpekaja i to nie z przetarcia tylko od tak bo zle dobrane skaldniki "gumy"
Mezik
Odpowiedz
#13
Co powiecie o tym zestawie, kupował ktoś w tym sklepie?, moje pierwsze zakupy ;-).
http://www.ministryofpinball.com/en/game...erset.html
Odpowiedz
#14
Jeśli to będą gumy z STC a nie udające STC to będziesz zadowolony.
Odpowiedz
#15
Dostałem paczkę, swoją drogą ekspresowo 2 dni, są oznaczone STC, reszta w praniu wyjdzie ;-).

//po 3 miesiącach pykania strzelił pierwszy slingshot, nie wiem czy to średni czy raczej słaby wynik?, gumki są elastyczne, łatwo się zakłada, te z pinballcenter są dużo twardsze.
Tak wpadłem na pomysł, żeby co jakiś czas przesunąć je o kilka cm, bo pękają chyba zazwyczaj na słupkach? ;-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości