Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Flipery Wrocław
#61
to to już wyłapałem, ale myślałem że piszemy lokalnie. Marino jest dla mnie na końcu Wrocławia! Jak ktoś będzie tam to niech da znać jaka jest żywotność maszyny Tongue
Odpowiedz
#62
Marino to też Wrocław Wink Hehehe Smile

Za tydzien w Rewirach bedzie impreza Beer Geek Madness - polecam Smile I Na 99% beda staly flipperki Smile
Odpowiedz
#63
jak lubię piwo craftowe to nigdy niechciało mi sie isc na BGM, a jakaś inna okazja? bo płacić 130zł żeby się narąbać i pograć na fliperze (freeplay?) to trochę sporo
Odpowiedz
#64
Bede dawał znać Wink
Odpowiedz
#65
super! a czemu liczba mnoga? coś jeszcze jest prócz phantom? a i freeplay ? czy trzeba sie uzbroić w monetę?
marnino to nie Wrocław!!! Tongue
Odpowiedz
#66
Jest Phantom i Crypta. Jak na razie - przymierzają się do następnego... Wink
Generalnie moneta, ale dogadamy się Big Grin

Dużo firm robi w Rewirach imprezy integracyjne, wtedy maja freeplay Wink
Odpowiedz
#67
Wkoncu dotarlem do TGG i ten Star Wars od Pinball 2000 mnie nie porwal, ale z racji tego ze nie ma co w co tu grac To z braku laku i kit dobry :]

A tak na powaznie to 1gra 3zl, 2gry 5zl maszyna daje po 5balli
Ale rozgrywka mnie nie porwala raz bo te p2000 mi srednio pasuja, to lapki reagowaly z opoznieniem lub slabo, wiec ogolnie gralo sie z dupy :] az zglosilem to babce na barze

Teraz pora na Marino, chyba ze z Rewirami cos sie ciekawego wyklaruje Wink

Pozdrawiam lokalnych graczy i Dobranoc Wink
Odpowiedz
#68
W koncu dostarlem do Marino i ja to mam szczescie, nie dzialala Whos the Tommy bo awarie mial.... Takze pzoostaje czekav na cos nowego lub jakos forumowow pograc w Rewirach :]

https://drive.google.com/file/d/0BwjkN2D...sp=sharing
Odpowiedz
#69
Sad ale przynajmniej fliper istnieje i można go dotknąć!
Odpowiedz
#70
jermo85 napisał(a):nie dzialala Whos the Tommy bo awarie mial
Kurczaki nic nie wiem, ale pewnie jutro bedzie telefon ;p

No jak pech to pech Panie Smile
Odpowiedz
#71
Berud napisał(a):Sad ale przynajmniej fliper istnieje i można go dotknąć!

To oprocz dotkniecia to mozesz zagrac w SW w TGG, moze juz naprawili jego spowolnione reakcje :] z barku laku i kit dobry hehe

Yoogi napisał(a):
jermo85 napisał(a):nie dzialala Whos the Tommy bo awarie mial
Kurczaki nic nie wiem, ale pewnie jutro bedzie telefon ;p

No jak pech to pech Panie Smile

No coz nie dane jest pograc w Festung Breslau...

Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#72
nie ide do tgg bo wiem jak to sie odbywa, zewnętrzną firma wynajmuje im maszyny zarobkowe i to jedyny fliper od nich, po prostu nie szanuja tego typu sprzetu bo nie jest dochodowy woec ten trup tam stoi bo stoi. Do tego pinball 2000 to nudnawy jest w porównaniu z klasycznymi pinballami.. Jak byla tam metallica to gralem
Odpowiedz
#73
Jade dzisiaj do Marino, dam znać co i jak :evil:
Odpowiedz
#74
Berud napisał(a):nie ide do tgg bo wiem jak to sie odbywa, zewnętrzną firma wynajmuje im maszyny zarobkowe i to jedyny fliper od nich, po prostu nie szanuja tego typu sprzetu bo nie jest dochodowy woec ten trup tam stoi bo stoi. Do tego pinball 2000 to nudnawy jest w porównaniu z klasycznymi pinballami.. Jak byla tam metallica to gralem

Racja p2000 mnie nigdy nie bawil, maly i odbicie zaslania playfield
Odpowiedz
#75
Yoogi napisał(a):Jade dzisiaj do Marino, dam znać co i jak :evil:

I co tam naprawiales go? Przypadkiem w sobote wpadlem do Marino i sie milo zaskoczylem, maszyna dzialala na wet bylo caly czas 6credits Big Grin Takze sie nagralem za friko, jedyny minus ze glupieje bo 1 kulka zawisla pod railem i maszyna swiruje :] takze polecam bo nie ma gdzie pograc, chyba z eejst cos newego a ja nie wiem?

zapraszam do mojego albumu, ktory w koncu musze uaktualnic o nowe maszyny :]
https://www.facebook.com/cichybmx/media_...nref=story
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości