Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Flipery Wrocław
#91
Ja sie tam juz probowalem dostac jak bylm na imprezie ponad rok temu w Fabryce stukotow...
To jakas chora akcja, skoro nawet na koncercie nie ma oopcji... musisz miec tam impreze firmowa to mooooze... :[ poki co jedz do Marino zanim zniknie
Odpowiedz
#92
jest nowe miejsce ;P tylko nie paczysz! zobacz dolnoslaskie
Odpowiedz
#93
Oooo wow faktycznie, bo ja na forum wadam tylko jak mi przyjdzie powiadomienie na maila :]
Mialem juz byc w tym muzeum na early acess we wrzesniu, ale jakos zagralem na fliperach na Swiebodzkim i zaomnialem o tym...

W space jama gralem moze raz w zyciu
Odpowiedz
#94
Yoogi nie mam pretensji, tylko bylem zdziwiony ze tak sa ustawione
A w ogole to myslalem ze jestes osoba z Rewirow od tych maszyn, lub Twoje :]

W takim razie jak jestes naprawiaczem na rejonie, to moze sie z nami podzielisz info gdzie stoja flipery nawet w okolicy Wroclawia lub na Dolnym Slasku Skoro je naprawiasz to pewnie wiesz Big Grin
Odpowiedz
#95
byłem w sobotę i space-jam.. no może być! nie jest najgorszy ale coś nie moglem ani razu wbić piłki do kosza i mnie to frustrowało, fajnie łatwo sie wbija multiballa, videomode też rozrywkowy! co daje zdobycie S-L-A-M ? w inlanes/outlanes?
[Obrazek: image-9.jpg] , próbowałem z lewej i z prawej łapki i nigdy nie było dość silnego strzału żeby się wybiła na tej ostatniej pionowej blaszce.
ale wreszcie przynajmniej coś do pogrania! szkoda też że na skillshocie przy wybijaniu kuli wali się w szybe bo brak protektora na prawym koszu ale wyrazili chęć modyfikaci tego więc pewnie zrobio Smile
samo muzeum tez fajne, tylko szkoda ze większość za gablota. kiedys jako imprezy pt "retrogralnia" były inne ratio i to był rarytas! tutaj widze maja strategie zeby co jakis czas rozne maczyny wyciagać= moze im to zadziala!
Odpowiedz
#96
Obserwuje cały internet w poszukiwaniu, co o nas mówią Tongue

Fajnie, że do nas wpadłeś i że się podobało Smile

Co do stosunku rzeczy, na których można pograć, do rzeczy, które można obejrzeć, to rzeczywiście jest to teraz jakoś 7 do 1, tylko że jest to 200 do 30-stu Tongue Na naszych wystawach RetroGralniowych chyba tylko raz udało nam się przekroczyć liczbę 30 sprzętów wystawionych do grania na raz do grania Tongue (zazwyczaj było ich kilkanaście). Żeby nie było nudno - już za kilka tygodni czeka nas pierwsza dodatkowa wystawa tematyczna Smile

pozdrawiam - borg z RG/GIKME
Odpowiedz
#97
Poki co dalej nie dotarlem choc juz w mikolaja bylem blisko
Jak juz latam to pixelretroshop albo padbar, ale dla flipera musze pojsc :]
Nie ma gdzie grac... :[
Odpowiedz
#98
W koncu mam sie wybrac z kumplem i zagram w tego Jama, a widze ze ktos sprzedaje
Chyba tanio, czy on taki slaby/nudny? http://allegro.pl/fliper-space-jam-i7143...ml#thumb/6

PS fliper w Marino ma awarie :[ a ze to prywatnie ktos wstawil pewnie nie ma cisnienia na naprawe...
Odpowiedz
#99
borg napisał(a):Obserwuje cały internet w poszukiwaniu, co o nas mówią Tongue

Fajnie, że do nas wpadłeś i że się podobało Smile

Co do stosunku rzeczy, na których można pograć, do rzeczy, które można obejrzeć, to rzeczywiście jest to teraz jakoś 7 do 1, tylko że jest to 200 do 30-stu Tongue Na naszych wystawach RetroGralniowych chyba tylko raz udało nam się przekroczyć liczbę 30 sprzętów wystawionych do grania na raz do grania Tongue (zazwyczaj było ich kilkanaście). Żeby nie było nudno - już za kilka tygodni czeka nas pierwsza dodatkowa wystawa tematyczna Smile

pozdrawiam - borg z RG/GIKME

ooo Witaj Borg na forum Smile tutaj jest jeszcze temat informacyjny o waszym muzeum, http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.php?t=2814
jak by coś sie zmieniło to miło jak bys dał znać Wink
Odpowiedz
Witam ;-) czy moze pojawilo sie cos we WRO jakis stol? Do muzeum gier cisgle nie dotarlem a w Marino jak bylem z 2 miesiace temu to byl zepsuty...
Odpowiedz
nic
Odpowiedz
Escape from the Lost World, jest w Muzeum do dyspozycji, można ogrywać. Mieliśmy z nim pare problemów ale większość już usunięte. Jeszcze pare żaróweczek i będzie ładnie. Najważniejsze, że problem multi ball usunięty. Zapraszamy
Artur
Odpowiedz
jea! i to jest news. wpadne w sobote jak nie pojade na festiwal.
Odpowiedz
byłe, grałe! flipper niezły ale chyba się będzie nudził po dłuższym czasie bo cała gra jest skupiona na górnych łapkach. problem z multiball chyba dalej jest, co wiecej jak się wbije kule w lewy outlane to potrafi dodać gracza do rozgrywki. Fajnie że macie wreszcie swój flipper!
Odpowiedz
Cześć. Co do dodawania gracza muszę sprawdzić, bo to coś nowego. Co do problemu z multi ball to objawiał się on tym, że cały czas dostawałeś multi ball. Piłki były regularnie wybijane nawet po chwili gry. Co w pewnym momencie blokowało całkowicie możliwość gry. Spowodowane jest to uszkodzeniem czujników optycznych w miejscu gdzie piłka czeka na wybicie w przypadku uruchomienia multi ball. Rozwiązanie znalezione gdzieś na amerykańskim forum. Stół nie jest jakiś wybitny, ale gra się fajnie. Pozdrawiam.
Artur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości