Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Flipery Wrocław
#16
też zdarzyło mi się grać na flipperach we Wro. zresztą, każdy szanujący się dworzec miał w latach 90 swój salon gier Tongue
Odpowiedz
#17
no baaaa... ostatnim fliperem na dworcu W-wa centralna był Creature....
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#18
Trafiłem na jakiś trop... jadąc tramwajem dosiadlo się do mnie dwóch mało ciekawych gości i zaczęli mnie pytać czy gram na maszynach ( rozmawiali w między czasie o owocówkach) i mówię że grywalem ale na pinballach i że ich już nie ma. A oni na to że są w "wksie" i na "zachodnim" i że jeden z nich dzisiaj tam był. I nie mam pojęcia o jakie miejsca chodzi.. Może o dworzec zachodni?
Odpowiedz
#19
Berud napisał(a):Trafiłem na jakiś trop... jadąc tramwajem dosiadlo się do mnie dwóch mało ciekawych gości i zaczęli mnie pytać czy gram na maszynach ( rozmawiali w między czasie o owocówkach) i mówię że grywalem ale na pinballach i że ich już nie ma. A oni na to że są w "wksie" i na "zachodnim" i że jeden z nich dzisiaj tam był. I nie mam pojęcia o jakie miejsca chodzi.. Może o dworzec zachodni?

WKS - Wrocławski Klub Sportowy - jeśli to skrót od tego może w hali na Mieszczańskiej albo Orbicie (tam gdzie gra Śląsk w kosza), albo na Racławickiej (pływalnia), takie moje typy by były ale z Wrocławiem nie jestem już jakiś czas na bieżąco.
Zachodni - to prawie na pewno Dworzec Zachodni
- http://pl.wikipedia.org/wiki/Wroc%C5%82aw_Zachodni
Chociaż to mały obiekt więc nie wiem, gdzie by tam miały stać flippery.
Odpowiedz
#20
to że chodzi o wojskowy klub sportowy śląsk wrocław to wiadomo, ale istotnym faktem jest to że to musi być jakieś miejsce z owocówkami skoro Ci goście tylko tym się interesują. więc pewnie chodzi o jakieś dawne salony arcade które się przekształciły w "777".
Odpowiedz
#21
to nie zapytałeś gdzie konkretnie :?: :?: :lol:
Odpowiedz
#22
mucha napisał(a):to nie zapytałeś gdzie konkretnie :?: :?: :lol:
gość nie wiedział jaki jest dzień tygodnia ani gdzie się znajduje, to myślisz że by mi dokładnie wytłumaczył gdzie to? z resztą goście coś brali bo "mieli problemy z łapaniem sygnału gps" więc wolałem się nie wdawać za bardzo w rozmowę.
Odpowiedz
#23
Berud napisał(a):
mucha napisał(a):to nie zapytałeś gdzie konkretnie :?: :?: :lol:
gość nie wiedział jaki jest dzień tygodnia ani gdzie się znajduje, to myślisz że by mi dokładnie wytłumaczył gdzie to? z resztą goście coś braki bo "mieli problemy z łapaniem sygnału gps" więc wolałem się nie wdawać za bardzo w rozmowę.

a, teraz wszystko jasne :mrgreen:
Odpowiedz
#24
najciemniej pod latarnią.. 50m od miejsca pracy znalazłem flippera Big Grin -

Revenge From Mars
Tawerna pod kilem
ul. Św. Mikołaja 56/57, Wrocław

dziś po pracy(18:00) sprawdzę w jakim stanie jest flipper ale podobno niedawno został wymieniony z jakiegoś starszego modelu.
Odpowiedz
#25
heh ciekawa historia ale takie przypadkowe sa najlepsze Big Grin a jeszcze lepsze ze pojawil sie trop Smile nie mam pojecia o jakie miejsca im chodzilo, moze tych nazw uzywaja wsrod siebie :] ale popytam ludzi co to moze byc... Do tego Pinball 2000 mam blisko wiec moze wpadne przy okazji pograc, choc kiedys nie lubilem tego typu maszyn moze zmienie zdanie z braku innych Smile PS na turnieju w Bytomiu nagralem sie oporowo to narazie starczy Smile)
Odpowiedz
#26
Ten pinball 2000 w tawernie jest w kiepskim stanie:
- Nie wypoziomowany dobrze (w większości wypadków kula spada na lewego flippera).
- gdzieś się kula blokuje w jakiś scoopie/sacuerze czy coś bo gra próbuje po czasie odblokować tą kule robi przy tym dużo hałasu a nic z tego nie wychodzi.
- po kilkunastu grach mam czasami multiball z dwóch kul bez żadnego komunikatu typu "multiball" wiec domyślam się że to moja wcześniej zablokowana kula.
- też coś jest z baterią bo wyników nie trzyma.
oraz dziwny motyw z wyłączaniem się flipperów podczas gdy kula jest na środku stołu i w tym momencie sie pokazuje plansza z podsumowaniem punktowym rundy.
- brakuje przynajmniej 4 lampek...

plus jest taki że 4 kule kosztują 2zł

zgłaszam też te usterki Tawernie to ma sie niby technik tym zająć (maszyna wynajęta w foxgame.eu)
Odpowiedz
#27
oo widze powazne rozeznanie milo Smile ale nie fajnie ze takie padlo stoi...
btw sprawdzilem storne firmy i jestem pod wrazeniem automatow do strzelanek, bo oprocz fliperow to tez lubie i jeszcze na takich nie gralem Smile tylko thod2 i 3 ale to na pc myszka Tongue i Time crisis 1-3 na playstation Smile
Odpowiedz
#28
jak masz miejsce w domu to sie zapytaj ile wynajem Big Grin ciekaw jestem czy jeszcze jakieś inne flippery mają we wrocławiu rozstawione.
Odpowiedz
#29
Tez jestem ciekawy, trzeba cos wyweszyc bo nie ma gdzie grac! btw wynajem flipera do domu to niezbyt pomysl jak widzialem bo jakas firma chciala 250zl za miesiac To latwo policzyc ze po jakims czasie wyjdzie kwota ze lepiej kupic, chyba ze wymieniac co miesiac innego Big Grin
Odpowiedz
#30
250zł Za miesiąc, to nie tak najgorzej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości