Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wrocław] Flipery Wrocław
#46
UPDATE

z gra w Zakletych Rewirach lipa,

"Mamy 2 flippery (Phantom at the opera oraz Tales from the crypt) Niestety są udostępniane tylko podczas eventów zamkniętych"

ale wow choc sa 2 maszyny to juz cos na skale Wroclawia :]

Pozostaje mi sprawdzic TGG, ew ta Tawerne choc pewnie juz nieaktualne...

Ktos cos wie?
Odpowiedz
#47
tawerna odpada, w tawernie był wynajmowany przez firme fox-games.pl pytałem się ich kiedyś czy mają jakieś inne flippery we wrocławiu to nic nie mieli (to było z rok temu)
w tgg w kręgielni miraż jest trup star wars episode I, przynajmniej ostatnio był.

a tak to nic więcej nie wiem..
Odpowiedz
#48
Pozostaje mi tylko sprawdzic TGG lub przypadkiem trafic na zamknieta impre do Rewirow :]

ale czekam az osoba od flipera w Rewirach wypowie sie tu, czy jest mozliwa jakas gra poza impra w gronie forumowiczow czy graczy Wink

Lipa w tym Wro - zachodnia Polska, prawie Niemcy wschodnie a tu nic...
Dziwne tez, ze tyle tu galerii a nie stoja zadne Sterny jak w galerkach w innych miastach w PL
Odpowiedz
#49
jermo85 napisał(a):ale czekam az osoba od flipera w Rewirach wypowie sie tu, czy jest mozliwa jakas gra poza impra w gronie forumowiczow czy graczy Wink

Wywołany do tablicy odzywam się Wink

Maszynki są jak na razie udostępniane tylko podczas niektórych eventów. Ale!
Przeskoczyłem do wielkiego magazynu z serwisem, znajdzie się w nim miejsce na coś w stylu "aleja flipperów" i jak dobrze pójdzie owe maszynki będą tam stały poza eventami. Dla forumowiczów na pewno będą dostępne w godzinach pracy serwisu, a przy dogadaniu także i poza nimi... Jeśli chodzi o czasoprzestrzeń, myślę, że w okolicach maja uda mi się zakończyć remont Smile

We Wrocku, poza rewirami, jest co najmniej 18 maszyn o których ja wiem, niestety - prywatne mieszkania i posesje.

Niedawno odkryłem (w sumie właściciel maszynki odkrył mnieWink) - The Who's Tommy - Galeria CH Marino przy ul. Paprotnej, w krainie zabaw "Fioletowa Sowa" - za chwilke wrzucę do lokalizatora Smile
Odpowiedz
#50
Oooo Witam Wink jakie mnie newsy dochodza w ten sloneczny piateczek Big Grin

Fajnie gdyby tam kiedys mozna bylo sie spotkac z forum i zagrac micro turniej Smile hehe
taka przestrzen jest we Wro bardzo potrzebna, od ostatnich salonow gier bieda...
Albo gdybym poznal date impry zamknietej, moze bym sie jakos na nia dostal dla gry :]

18 maszyn wow, tak tez myslalem ze stoja u ludzi A co dziwniejsze nawet nie znam tu zadnych ludzi od pinballa hmmm...

Z tym Marino to tez dobry cynk, nawet sie nie zapuszczam tak daleko od poludnia i centrum
Teraz w tyg bede mial wiecej wolnego to TGG i Marino podjade :]

Pozdro ekipa z WROC! Wink
Odpowiedz
#51
Yoogi napisał(a):Niedawno odkryłem (w sumie właściciel maszynki odkrył mnieWink) - The Who's Tommy - Galeria CH Marino przy ul. Paprotnej, w krainie zabaw "Fioletowa Sowa" - za chwilke wrzucę do lokalizatora Smile

Dodałem:
http://forum.flippery.org.pl/viewtopic.p...7867#27867
Odpowiedz
#52
Dziękuje, NEX Wink
Odpowiedz
#53
dziś idę na koncert do rewirów.. ciekawe czy da sie pograć Big Grin
Odpowiedz
#54
Nie da się dziś :|

P.S. A koncert się szykuje niezły Wink
Odpowiedz
#55
Yoogi napisał(a):Nie da się dziś :|

P.S. A koncert się szykuje niezły Wink
tak coś czułem że dzisiejsza klientela nie ta :p no szkoda...
Odpowiedz
#56
Klientela jak najbardziej ta, ale spakowane już na aucie, jutro rano jedziemy na event...
Odpowiedz
#57
Yoogi napisał(a):Klientela jak najbardziej ta, ale spakowane już na aucie, jutro rano jedziemy na event...

to ja może podam adres tego eventu :mrgreen: a tak na serio to kiedy można na spokojnie wpaść i popykać?

a wracając do tematu Wrocławia w tgg w kręgielni miraz jest cały czas star wars episode I za 3zł za grę ale bałem się tracić czas..
Odpowiedz
#58
Berud napisał(a):
Yoogi napisał(a):Klientela jak najbardziej ta, ale spakowane już na aucie, jutro rano jedziemy na event...
to ja może podam adres tego eventu :mrgreen: a tak na serio to kiedy można na spokojnie wpaść i popykać?

a wracając do tematu Wrocławia w tgg w kręgielni miraz jest cały czas star wars episode I za 3zł za grę ale bałem się tracić czas..

Podlaczam sie do pytania o event, bo do Rewirow na odpowiednia impreze szybko nie zawitam

Berud - ja celuje w masszyny z sali zabaw poza kregielnia, bo wojny mi nie leza :]
Odpowiedz
#59
jermo85 napisał(a):
Berud napisał(a):
Yoogi napisał(a):Klientela jak najbardziej ta, ale spakowane już na aucie, jutro rano jedziemy na event...
to ja może podam adres tego eventu :mrgreen: a tak na serio to kiedy można na spokojnie wpaść i popykać?

a wracając do tematu Wrocławia w tgg w kręgielni miraz jest cały czas star wars episode I za 3zł za grę ale bałem się tracić czas..

Podlaczam sie do pytania o event, bo do Rewirow na odpowiednia impreze szybko nie zawitam

Berud - ja celuje w masszyny z sali zabaw poza kregielnia, bo wojny mi nie leza :]
niema poza kregielnia żadnych flipperow, jest cos flipero podobnego dla dzieci że wrzucasz dwa zł i wypada jajko z pierscionkiem czy kulka kauczukowa i możesz nia chwile poodbijać w psuedo fliperze :p chyba żę o czymś nie wiem byłem na kręgielni w zeszłym tygodniu.
Odpowiedz
#60
Berud napisał(a):niema poza kregielnia żadnych flipperow,

Jest, CH Marino, wiecej info w lokalizatorze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości