Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
turniej w... Krakowie!
#1
więcej za dni parę Wink
#2
jesteś mistrzem !
#3
Czekamy z niecierpliwoscia :mrgreen:
Mezik
#4
brawo!
już myślałem, że w tym Krakowie tylko PIWO pijecie :-D
XIX
#5
Paweł napisał(a):jesteś mistrzem !

Mistrz suspensu!

:mrgreen: :mrgreen:
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#6
A może jest już jakaś lista maszyn?? :mrgreen:
#7
Jaro napisał(a):A może jest już jakaś lista maszyn?? :mrgreen:

Chopy!
Wy się na razie zajmijcie mistrzostwami! Nie ma już wiele czasu.
Na Kraków czas przyjdzie, w końcu nie od razu go zbudowano :-P
#8
Prezes napisał(a):
Jaro napisał(a):A może jest już jakaś lista maszyn?? :mrgreen:

Chopy!
Wy się na razie zajmijcie mistrzostwami! Nie ma już wiele czasu.
Na Kraków czas przyjdzie, w końcu nie od razu go zbudowano :-P

W końcu PREZES przenosi fliperową stolice do Krakowa :-P
#9
Paweł napisał(a):jesteś mistrzem !

a dziękuję, dziękuję :-P
ale bez przesady na mistrzostwach szło mi dobrze tylko w fazie eliminacji, potem ech...

ad rem - foto z turnieju już jest w naszej GALERII:
http://www.flippery.com.pl/podchmielony-...-krakowie/ (dziękuję Jam za wrzucenie). Jak widać pozwoliłem sobie na lekki żart, a nawet prowokację bo turniej już był, by sprawdzić co Wy na to, a i by Maćka zwanego ostatnio Gopherem (czy Goferem, pisownia nieustalona jeszcze Wink zmobilizować do zrobienia turnieju. Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami po prostu) [ cała ta ekipa + ja graliśmy na turnieju, wygrał hospodar, ja byłem drugi, Michael trzeci i Kuba zamykał stawkę ]. Do tego można załatwić parę innych, może naście, a miejsca jest w Chmielu od groma. Także realnie początek roku coś może się UDA!

Moje pytanie zasadnicze jest ile maszyn być powinno? Wiem - zależy na ile osób, koło się zamyka. Strzelam, ale dość celnie chyba, że maszyn ze 12 się uda bez większego trudu ustawić. Czy na tyle się skusi Śląsk? A W-wa? Na północ też liczę. Piszcie co myślicie - krakowiacy (zwł. Gofer) uszy nadstawcie. sz(CZEKAMY).
#10
Prezes napisał(a):
Paweł napisał(a):jesteś mistrzem !

a dziękuję, dziękuję :-P
ale bez przesady na mistrzostwach szło mi dobrze tylko w fazie eliminacji, potem ech...

ad rem - foto z turnieju już jest w naszej GALERII:
http://www.flippery.com.pl/podchmielony-...-krakowie/ (dziękuję Jam za wrzucenie). Jak widać pozwoliłem sobie na lekki żart, a nawet prowokację bo turniej już był, by sprawdzić co Wy na to, a i by Maćka zwanego ostatnio Gopherem (czy Goferem, pisownia nieustalona jeszcze Wink zmobilizować do zrobienia turnieju. Ma u Siebie trzy (Cyclone, Demolka i Rocky - ta Data z łosiem; czyste i dopieszczone), do tego Michał (River B) i Kuba (Bad Cats zwany przez niego Kotami po prostu) [ cała ta ekipa + ja graliśmy na turnieju, wygrał hospodar, ja byłem drugi, Michael trzeci i Kuba zamykał stawkę ]. Do tego można załatwić parę innych, może naście, a miejsca jest w Chmielu od groma. Także realnie początek roku coś może się UDA!

Moje pytanie zasadnicze jest ile maszyn być powinno? Wiem - zależy na ile osób, koło się zamyka. Strzelam, ale dość celnie chyba, że maszyn ze 12 się uda bez większego trudu ustawić. Czy na tyle się skusi Śląsk? A W-wa? Na północ też liczę. Piszcie co myślicie - krakowiacy (zwł. Gofer) uszy nadstawcie. sz(CZEKAMY).

Dla mnie wycieczka do Krakowa to sama przyjemność
#11
12 maszyn to aż nadto. Na pixelu było 6 i też turniej był fajny. Ja się pewnie wybiorę.
#12
Turniej w PUBie Smile Super, takich imprez właśnie brakowało w tym roku.

A co do ilości maszyn - tak jak wspomniał już Dyleck - na PH było 6 a było super. Od ilości maszyn ważniejsza jest atmosfera a przeglądając fotki - jest OK Smile

Postaram się przyjechać Smile
#13
NEX napisał(a):Turniej w PUBie Smile Super, takich imprez właśnie brakowało w tym roku.

A co do ilości maszyn - tak jak wspomniał już Dyleck - na PH było 6 a było super. Od ilości maszyn ważniejsza jest atmosfera a przeglądając fotki - jest OK Smile

Postaram się przyjechać Smile

no to super - dziękuję za głosy i proszę o inne np. najwcześniej na wiosnę, bo SMOK ok, ale SMOG nie ! :mrgreen:
co Ty na to Gofer ?
#14
dyleck napisał(a):12 maszyn to aż nadto. Na pixelu było 6 i też turniej był fajny. Ja się pewnie wybiorę.

fakt fakt, choć dobrze by było coś nowego: River B i Rocky to nie bardzo opatrzone są. działamy, ale po:
1) decyzja Maćka = Gofera
2) najwcześniej styczeń
#15
Ja też chętnie przyjadę.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości