Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
MARIO napisał(a):Dla mnie soboty też są wygodniejsze tylko ta kwestia była już poruszana na początku tego wątku i były zdania podzielone więc dostosowałem się do większości i organizuję turnieje
w niedzielę. Dla mnie nie ma problemu może być SOBOTA :-) .
Super Smile
W tej chwili widać że za sobotą jest chyba więcej osób. To może jakieś szybkie głosowanie?

MARIO napisał(a):Ps Pytanko dla wszystkich fliperowiczów - ze względu na napięty terminarz tegorocznych rozgrywek i mam nadzieję wyjazdem na jakieś zagraniczne imprezy PROPONUJĘ Sierpień 2 lub 3 tydzień do rozegrania WIELKIEGO TURNIEJU O PUCHAR POLSKI w centrum KATOWIC
PROSZĘ O WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT KTO BĘDZIE MÓGŁ UCZESTNICZYĆ???
Proszę o wstępne deklaracje kto by był gdyż od tego zależy czy uda się to zorganizować w tym roku ;-)

W dniach 11 do 19 sierpnia wiele osób może mieć zaplanowany urlop (jedyny wakacyjny długi weekend). A może by tak ostatni weekend sierpnia czyli 25-ty?
Jestem jeszcze fliperowym żółtodziobem, ale z pewnością na wielkim turnieju się pokażę (mimo że najpewniej dostanę łupnia Wink. Nie pasuje mi tylko 2-4 sieprnia, bo jest wtedy Przystanek Woodstock, z którego nie zrezygnuje choćby nie wiem co.

A co do ligii, to myślę że sobota jest faktycznie korzystniejsza, chociaż niedzielny termin również by mnie nie powstrzymał.
Ja również popieram turnieje w soboty. Po takich emocjach odpoczynek w niedzielę jak najbardziej wskazany! :-)
Jezeli chodzi o mnie to bardziej przychylny jest ostatni weakend sierpnia, wtedy juz ludzie wyjezdzaja i mialbym chwile zeby wyskoczyc, wczesniej nie ma szans.

Jakie tytuly planowane, jaka lokalizacja ?

Wspominalem wczesniej o turnieju w Kolobrzegu, wlasnie w 2 polowie sierpnia (jeszcze nic pewnego), jezeli chodzi o termin to dopasuje sie zeby nie kolidowalo z turniejem w Myslowicach, i takie same pytanie kto ewentualnie chcialby polaczyc granie z urlopem i przyjechac do Kolobrzegu.

Jedyne co mnie powstrzymuje przed decyzja ze turniej bedzie na pewno, to liczba chetnych ktorzy mogliby sie pojawic. Bo miejscowych graczy mozna policzyc na palcach jednej reki, z kolei osoby które pojawiaja sie na turniejach w Warszawie i Myslowicach moge miec za daleko. Termin lipiec odpada z 2 powodow, nie dam rady w lipcu obrobic sie z automatami i jeszcze flipperki wyszykowac, drugi wtedy ceny za kwatery sa o wiele wieksze przez SUNRISE FESTIVAL ktory bedzie w Kolobrzegu przez 10 dni. Jak ktos sie wybiera na ta impreze to niech sie odzywa to mozna troche flipperow zaliczyc ale turnieju nie dam rady zrobic w tym czasie.

Jezeli chodzi o tytuly to gwarantuje:

MONSTER BASH
TALES OF THE ARABIAN NIGHT
CORVETTE
STAR TREK NG
WHITE WATER
SCARED STIFF

Pozostale tytuly w zaleznosci od zainteresowania moge postawic mniej wiecej to co sie pojawialo na innych turniejach, albo wlasnie wszystko czego nie bylo bo flipperow mamy sporo.

Co do dania sobota czy niedziela, obojetnie, moze byc nawet 2 dniowy, bo z lokalem nie bedzie problemu, a jak juz flippery ustawie w jendym miejscu to moga stac kilka dni.
MARIO napisał(a):Ps Pytanko dla wszystkich fliperowiczów - ze względu na napięty terminarz tegorocznych rozgrywek i mam nadzieję wyjazdem na jakieś zagraniczne imprezy PROPONUJĘ Sierpień 2 lub 3 tydzień do rozegrania WIELKIEGO TURNIEJU O PUCHAR POLSKI w centrum KATOWIC
PROSZĘ O WYPOWIEDZI NA TEN TEMAT KTO BĘDZIE MÓGŁ UCZESTNICZYĆ???

Proszę o wstępne deklaracje kto by był gdyż od tego zależy czy uda się to zorganizować w tym roku ;-)
Mario możesz mnie zapisać,jestem!! Wielki Puchar=Wielkie emocje.
Termin imprezy jest dla mnie obojętny!!
Jak byś potrzebował jakiej kolwiek pomocy- to się oferuje.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
NEX napisał(a):
mucha napisał(a):Głównie z powodu niedziel nie byłem jeszcze na żadnym turnieju Undecided
Podobnie jak i ja i... zapewne jeszcze wiele innych osób.
Pobudka o 6 rano niedzielę, 4h w podroży, 12-14h na turnieju, 4h w podroży powrotnej potem... 3h snu i do pracy.
Jak dla mnie zbyt to meczące dlatego już na samym początku sezonu odpuściłem sobie klasyfikację generalna Ligi w tym roku.

Wiadomo że w Sketchu raczej soboty nie przejdą (podobnie jak w innych tego typu lokalach). Moje pytanie odnośnie sobót skierowane było do Mariusza, z tego co kojarzę w tamtym roku Mario organizował turnieje w soboty.

istotnie turnieje odbywały sie w soboty lecz mimo to na żadnym Cie nie widziałem. Smile

"Podobnie jak i ja i... zapewne jeszcze wiele innych osób"-troche to niepewne lub niepoliczalne,więc fajnie by było na nastepnym turnieju u Maria zrobic poprostu ankiete czy pasuje im zmiana terminu nastepnęgo spotkania z Niedzieli na Sobote.
Liga ruszyła jest terminarz , "nie zmienia sie zasad podczas gry" tak by było optymalnie.
wiem że "organizatorzy zastrzegają sobie zmiane terminów" Więc i tak decyzja zależy od Mariusza.
dla mnie rozgrywki mogą sie odbywać w każdy dzień tygodnia.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
myślę... po prostu trzeba nam więcej miejsc do grania i tyle, tu będzie w dzień x a tam w y a tam z.Rozpoczęliśmy coś wspaniałego, rozwijamy się i potrzebujemy czasu, na dopracowanie tego co właśnie robimy! to jest dopiero drugi sezon ligi a przypominam że pierwszy był tylko w jednym miejscu a obecny grany jest już w dwóch!
Jacek, jak poczytasz ten wątek to zauwazysz że kilka osób wyraźnie napisało że nie pojawia sie na turniejach właśnie dlatego że odbywaja sie w niedziele.

Początkowo podczas ustalania terminarza też brana była pod uwagę sobota ale zmieniono ją na niedzielę na prośbę Daniela. Jak widać decyzja ta zablokowała zawody dla wielu innych osób.

Piszesz ze nie zmienia sie terminow w trakcie. Nie masz racji bo podczas pierwszej edycji ciągle zmieniano terminy i wtedy jakoś nie protestowałeś...

Zmiana terminu na sobotę na pewno pozytywnie odbije sie na frekwencji.

Decyzja oczywiście nalezy do Mariusza.
quote="NEX"]Jacek, jak poczytasz ten wątek to zauwazysz że kilka osób wyraźnie napisało że nie pojawia sie na turniejach właśnie dlatego że odbywaja sie w niedziele.

Początkowo podczas ustalania terminarza też brana była pod uwagę sobota ale zmieniono ją na niedzielę na prośbę Daniela. Jak widać decyzja ta zablokowała zawody dla wielu innych osób.

Piszesz ze nie zmienia sie terminow w trakcie. Nie masz racji bo podczas pierwszej edycji ciągle zmieniano terminy i wtedy jakoś nie protestowałeś...

Zmiana terminu na sobotę na pewno pozytywnie odbije sie na frekwencji.

Decyzja oczywiście nalezy do Mariusza.[/quote] "
kilka osób wyraźnie napisało że nie pojawia sie na turniejach właśnie dlatego że odbywaja sie w niedziele"-Konradzie piszesz o "kilku" osobach które dla tego nie pojawiają sie na turniejach bo są organizowane w niedziele mam więc konkretne pytanie -ile tych osób nie pojawiło sie na turnieju z tego powodu?chodzi mi o za przeproszeniem Smile ilość sztuk?
Daniel k. sie pojawił ,prezesa też widziałem Marcina też Smile
Następnie piszszesz "Jak widać decyzja ta zablokowała zawody dla wielu innych osób"
zwracam uwage na urzyte przez Ciebie słowo "WIELU"
Smile więc prosze ustal najpierw ile tych osób było ,bo z "kilku" jakims dziwnym trafem robi sie "wielu" ?
Następnie zobowiązany jestem sprostować i wyjaśnić.

Piszesz "Piszesz ze nie zmienia sie terminow w trakcie. Nie masz racji bo podczas pierwszej edycji ciągle zmieniano terminy i wtedy jakoś nie protestowałeś..."
Konradzie napisałem dokładnie tak " że nie zmienia sie zasad podczas rozgrywek".
i teraz jeszcze jedno odnośnie Twojego wpisu
"podczas pierwszej edycji ciągle zmieniano terminy"- ile razy zmieniano terminy i co to znaczy według Ciebie "ciągle"konkretnie jak byś mógł?ile razy zmieniano?
Masz racje "nie protestowałem " Smile
mam do ciebie pytanie .Czemu Ty nie "protestowałeś" po tym jak Paweł podał oficjalne terminy jeszcze przed rozgrywkami ,a wtedy był czas na "protesty" lub sugestie.
i przypominam Tobie że poprzednie rozgrywki ligowe w zezonie 2011 rozgrywane były w niedziele,i mysle że było to głównym powodem pozostawienie Tego dnia (niedzieli).
Wiec prosze argumentując staraj sie używać bardziej konkretnych słów niż "ciągle "kilku""wielu" bo prowadzi to do manipulacji ,która to może być krzywdząca dla innych "zawody ustawione pod jedną osobe"lub zmienić obraz rzeczy.
jest takie powiedzenie któreg to nie zabardzo lubie
że "nieobecni nie mają racji"
Czy sobota czy niedziela ,organizator decyduje.
dla mnie ,nawet jesli to będzie poniedziałek,postaram sie przyjechać ,a to że będe spał potem 3 godziny nie będzie dla mnie problemem,a jak nie dam rady to poprostu nie zagram i tyle.pretęsji do nikogo mjał nie będe.
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
przepraszam za ortografie Smile tak już mam i to legalnie bo na "papierze" :->
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
Ja zupełnie obiektywnie dodam tylko, iż w profesjonalnych zawodach jak jest terminarz to się go nie zmienia, chyba że się pojawią jakieś wyjątkowe okoliczności. Rozumiem że dążymy do profesjonalizmu, więc... No ale ja nie byłem jeszcze na żadnych zawodach, więc mój głos się mało liczy. Smile
Wracając do tematu "PUCHAR POLSKI", dla mnie każdy sierpniowy termin jest OK. Więc na PUCHAR jestem na 100%. Odnośnie tematu sobota-niedziela, niestety (stety) muszę opowiedzieć się za sobotą. Jeżeli zostanie niedziela, nie pozostanie mi nic innego jak w poniedziałek - "urlop na żądanie" :-( . Natomiast turniej w Kołobrzegu odpada zupełnie, tu niestety względy logistyczne (odległość - czas) wykluczają mój udział. Dlatego też pełne uznanie dla Marcina za udział we wszystkich turniejach (podróż prawie przez całą Polskę).
dorzuce tylko moje dwa grosze, i powiem ze w DE wszystkie !!!! turnieje odbywaja sie TYLKO w soboty ;-) wlasnie ze wzgledu na to ze duzo ludzi daleko dojezdza itp,itd. to tyle z mojej strony :-)
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Jacek, jeszcze raz Cie poproszę abyś przeczytał ten watek - NIKT poza Danielem nie był za niedzielą. WSZYSCY pozostali (którzy zabrali tu głos) w sposób mniej lub bardziej zdecydowany opowiadają się za sobotą. Nawet Mariusz napisał:
MARIO napisał(a):Dla mnie soboty też są wygodniejsze

Ty (i parę innych osób - np Paweł) pisaliście że to czy będzie to sobota czy niedziela dla Was nie ma znaczenia. Dla Ciebie (i dla osób nie pracujących w poniedziałki) niedziele nie sprawiają problemu ale weź pod uwagę że ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ ludzi jednak pracuje w poniedziałki...

Owszem są ludzie którzy pomimo niedziel przyjeżdżają na zawody do Mysłowic ale jest to dla nich dosyć problematyczne gdy po całym dniu w rozjazdach i po dwóch godzinach snu muszą pojawić się w pracy w poniedziałek....

Naprawdę nie widzisz że ta niedziela jest złym rozwiązaniem? Proponuję nie upierać się "dla zasady" tylko spojrzeć na to bez emocji i wczuć się w role ludzi którzy w poniedziałek rano muszą pojawić się w pracy....

Sobota to nie wymysł jednej czy dwóch osób, wszędzie imprezy (jeśli tylko jest to możliwe) odbywają się właśnie w soboty. Zwróć uwagę na to zdanie:

skyline napisał(a):dorzuce tylko moje dwa grosze, i powiem ze w DE wszystkie !!!! turnieje odbywaja sie TYLKO w soboty ;-) wlasnie ze wzgledu na to ze duzo ludzi daleko dojezdza itp,itd. to tyle z mojej strony :-)

W Sketchu ze względu na to działalność lokalu sobota nie wchodzi w grę ale u Mariusza turnieje mogłyby odbywać się w sobotę (o czym sam Mariusz napisał)
MARIO napisał(a):Dla mnie nie ma problemu może być SOBOTA :-) .

Jacek, tak szczerze - czemu tak mocno upierasz się przy tych niedzielach? Czemu nie chcesz aby ludzie pracujący w tygodniu mogli bezstresowo wziąć udział w turniejach w piwniczce u Mariusza?
Popieram zmianę na sobotę - NA PEWNO będzie więcej osób!


NEX napisał(a):Jacek, jeszcze raz Cie poproszę abyś przeczytał ten watek - NIKT poza Danielem nie był za niedzielą. WSZYSCY pozostali (którzy zabrali tu głos) w sposób mniej lub bardziej zdecydowany opowiadają się za sobotą. Nawet Mariusz napisał:
MARIO napisał(a):Dla mnie soboty też są wygodniejsze

Ty (i parę innych osób - np Paweł) pisaliście że to czy będzie to sobota czy niedziela dla Was nie ma znaczenia. Dla Ciebie (i dla osób nie pracujących w poniedziałki) niedziele nie sprawiają problemu ale weź pod uwagę że ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ ludzi jednak pracuje w poniedziałki...

Owszem są ludzie którzy pomimo niedziel przyjeżdżają na zawody do Mysłowic ale jest to dla nich dosyć problematyczne gdy po całym dniu w rozjazdach i po dwóch godzinach snu muszą pojawić się w pracy w poniedziałek....

Naprawdę nie widzisz że ta niedziela jest złym rozwiązaniem? Proponuję nie upierać się "dla zasady" tylko spojrzeć na to bez emocji i wczuć się w role ludzi którzy w poniedziałek rano muszą pojawić się w pracy....

Sobota to nie wymysł jednej czy dwóch osób, wszędzie imprezy (jeśli tylko jest to możliwe odbywają się właśnie w soboty). Zwróć uwagę na to zdanie:

skyline napisał(a):dorzuce tylko moje dwa grosze, i powiem ze w DE wszystkie !!!! turnieje odbywaja sie TYLKO w soboty ;-) wlasnie ze wzgledu na to ze duzo ludzi daleko dojezdza itp,itd. to tyle z mojej strony :-)

W Sketchu ze względu na to działalność lokalu sobota nie wchodzi w grę ale u Mariusza turnieje mogłyby odbywać się w sobotę (o czym sam Mariusz napisał)
MARIO napisał(a):Dla mnie nie ma problemu może być SOBOTA :-) .

Jacek, tak szczerze - czemu tak mocno upierasz się przy tych niedzielach? Czemu nie chcesz aby ludzie pracujący w tygodniu mogli bezstresowo wziąć udział w turniejach w piwniczce Mariusza?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości