Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PLF - dyskusja ogólna
#31
Jestem na etapie szukania fajnego lokalu na flipery - jeżeli dobrze pójdzie to w Rzeszowie będzie do dyspozycji od 7 do 10 maszyn. Problem jest taki, że ciężko coś znaleźć dobrego i w miarę taniego.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#32
super :!: bedziemy miec kolejne miejsce na zawody :!: :!: :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#33
Dobra ,dobra,ustalimy coś wreszcie ,może terminarz spotkań!!z tego co widze to pozostały dwa miejsca rozgrywek u Maria i Jarka (+ewentualnie u Daniela)
czyli 3 rozgrywki Maria i 3 rozgrywki u Jarka?
Czy Sobota czy Niedziela na/przy flipperch.



http://www.pinballowners.com/jacquesik
#34
Dla chcącego nic trudnego - szkoda tylko, że tak mało osób udziela się na forum.

Ja jestem właściwie za każdą lokalizacją - zawody co 1,5 miesiąca czy co 2 - są ok.
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#35
Pytanko ponowne do Pawła i Jarka ?? nie chodzi tutaj ile kto ma maszyn tylko czy ktoś decyduje się na zorganizowanie rozgrywek ligowych
U mnie piwniczka gotowa by podjąć gości na ligę ;-)
Propozycja moja 3 spotkania w piwniczce 3 spotkania w Warszawie
Lub 2 piwniczka 2 Warszawa 2 Rzeszów :?:
Paweł ty wypowiedz się przede wszystkim jako organizator pierwszych rozgrywek :!:
Mario
#36
Jak Rzeszów będzie gotowy dam znać, narazie logistycznie nie dam rady, bo zmieści się na poddaszu max 8 osób Smile
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#37
2 czy 3 edycje... mi to bez roznicy :-P

ja jestem gotowy, moze nie ma tyle miejsca co u Mario ale damy rade :!:

zatem po kolei:

kto sie deklaruje w przyszl;ym sezonie zorganizowac spotkania ligowe:

-Mariusz
-Jarek

Pawel i Daniel deklarujcie sie Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#38
Ja mogę podjąć się zorganizowania czegoś ale nie wcześniej niż drugi kwartał 2012
#39
czyli:

-Mariusz
-Jarek
-Pawel

Daniel co z Toba...?

chcialbym zebysmy do konca roku ustalili kalendarz ligi
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#40
Ja na ten moment nie dam rady - szukam lokalu ale to nie takie proste - jezeli będę gotowy to dam znać - na dzień dzisiejszy odpada
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#41
Paweł napisał(a):Ja mogę podjąć się zorganizowania czegoś ale nie wcześniej niż drugi kwartał 2012

A w pierwszym kwartale jakieś inaugurujące spotkanie PLF 2012 nie mogłoby się u Ciebie odbyć? Wink Potem coś u Jarka i Mariusza i w Q2 znów u Ciebie? Wink

Hehe a może w ogóle zrobić 3 niezależne turnieje:

- Polska Liga Fliperowa u Pawła (3 spotkania),
- Puchar Warszawy u Jarka (2 spotkania),
- Puchar Śląska u Mariusza (2 spotkania)

wtedy Polska troszkę mocniej zaistniałaby na fliperowej turniejowej mapie Europy Smile
#42
to rozbije nam lige, ktora powinna trwac caly sezon... zroznicowana lokalizacja wymusi pewna dyscypline i dlatego postuluje ustawic kalendarz juz w tym roku

co do pucharu Slaska, Warszawy czy Rzeszowa.... dla mnie rozgrywki moga byc co tydzien jesli tylko znajda sie chetni do ich organizacji... :!:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#43
Jarek, czy liga będzie miała 3 czy 13 spotkań to i tak traktowana będzie tak samo....

Mając trzy rożne turnieje można byłoby "nastawić się" na jakiś jeden konkretny cykl. IMHO byłoby to ciekawsze i bardziej motywujące. Poza tym zawsze można nastawić się na wszystkie trzy jeśli... ktoś ma czas Smile

Dyscyplina?
Jak wiesz w Lidze wystarczy jedna nieobecność i praktycznie tracisz szanse na podium. Gdy ktoś zaliczy taką nieobecność to raczej nie będzie miał motywacji aby nie zaliczyć kolejnej....

Opiszę to na swoim przykładzie ale jak mniemam opis będzie pasował także do paru innych osób:
Na pewno będę chciał przynajmniej raz raz wybrać się do Mariusza aby na własne oczy zobaczyć tę piwniczkę Smile Niestety na 3 wyjazdy raczej na 100% nie wygospodaruje czasu. Opuszczę jeden, może drugi wyjazd... będę gdzieś w okolicach 12-15 miejsca... nie będę miał motywacji aby nie opuścić kolejnych. Gdyby jakieś dwa cykle turniejów odbywały się np u Pawła i u Ciebie - raczej postarałbym się nie opuścić nic.

Żeby nie było że tylko marudzę to dodam że jak nie ustalicie to i tak będzie lepiej jak gdyby rozgrywek miało w ogóle nie być. Gdzie by nie były to na pewno na kilka edycji wpadnę - co by po prostu pograć, potrenować i spotkać się w ligowym gronie Big Grin

.
#44
W zasadzie nie zgadzam sie z wiekszoscia argumentow:

-liga ma oddac stan calorocznej formy i jaka mam gwarancje, ze jeden z trzech terminow tez nie zawale..? zadnej... liga zlozona z trzech eliminacji to zadna liga... o koncowym wyniku moze zadecydowac przypadek, liga z 13 rozgrywek to juz cos :!:

-trzy rozne turnieje sa demotywujace :!: nie rozumiem na co mialbym sie "nastawiac" majac trzy do wyboru... nastawiam sie zawsze na wygrana 8-)

-miejsce na podium :?: gdyby sie liczylo tylko to w F-1 jezdzilby zaledwie Hamilton, Alonso i Vettel... ja wiedzialem, ze nie bede na pudle a gralem do konca... coz... jest to wlasnie specyfika ligii, ze nie zawsze mozesz, nie zawsze jestes w formie, ciulasz punkty przez caly rok i otrzymujesz nagrode za caloksztalt... forme dnia szykuj raczej na jesienne mistrzostwa :!:

-mam byc szczery... :?: ja tez bym wolal miec wszystko pod nosem, ale uwazam za niesportowe zepchniecie Mariusza na margines z conajmniej kilku wzgledow: jednym z nich jest to, ze dysponuje na dzis dzien najwiekszym zestawem do gry Idea

-wychodzi na to, ze szykuje nam sie 6 eliminacji... czekam na propozycje dat Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
#45
jarnie666 napisał(a):-liga ma oddac stan calorocznej formy i jaka mam gwarancje, ze jeden z trzech terminow tez nie zawale..? zadnej... liga zlozona z trzech eliminacji to zadna liga... o koncowym wyniku moze zadecydowac przypadek,
A tak o końcowym wyniku może decydować mobilność/ilość czasu/zamiłowanie do zwiedzania kraju Smile

jarnie666 napisał(a):-trzy rozne turnieje sa demotywujace :!: nie rozumiem na co mialbym sie "nastawiac" majac trzy do wyboru... nastawiam sie zawsze na wygrana 8-)
Miałem na myśli to że mógłbyś nastawić się na 100% udział w jednym, dwóch lub jak chcesz trzech turniejach. Odwołując się do rożnych sportów - zauważ że (zależnie od dyscypliny) zawodnicy nastawiają się na konkretne zawody a nie na wszystko co w danym roku jest do zdobycia. IMHO fajnie gdyby ludzie mieli do wyboru udział w 3 turniejach odbywających się w różnym czasie i w rożnych miejscach....
Jeden wybierze tylko Piaseczno, inny tylko Mysłowice a jeszcze inny zaliczy i to i to. Tym sposobem "na pudło" będzie mógł wskoczyć każdy a nie tylko ten który bedzie miał na tyle czasu aby stawić się na wszystkich turniejach.

jarnie666 napisał(a):-miejsce na podium :?: gdyby sie liczylo tylko to w F-1 jezdzilby zaledwie Hamilton, Alonso i Vettel... ja wiedzialem, ze nie bede na pudle a gralem do konca... coz... jest to wlasnie specyfika ligii, ze nie zawsze mozesz, nie zawsze jestes w formie, ciulasz punkty przez caly rok i otrzymujesz nagrode za caloksztalt...
Jak wyżej czyli.....Jeśli Liga będzie porozrzucana po całym kraju to wygra nie ten kto trafi z formą ale ten kto będzie dysponował czasem aby odwiedzić wszystkie edycje we wszystkich miejscach...

jarnie666 napisał(a):niesportowe zepchniecie Mariusza na margines z conajmniej kilku wzgledow: jednym z nich jest to, ze dysponuje na dzis dzien najwiekszym zestawem do gry
Hmmm Jarek zaraz zaraz... wcale nie zamierzam spychać Mariusza na jakikolwiek margines. Skąd Ci to przyszło do głowy???????? Zaproponowałem 3 RÓWNORZĘDNE turnieje: u Pawła, u Mariusza, u Ciebie !!!

Jeśli dobrze Cię rozumiem wszystko chcesz upchać w jedną Ligę. Popatrz na inne kraje: tam maja całą masę rożnych niezależnych imprez dzięki czemu zdobywają punkty do rankingu. Czemu u nas nie miało by być Ligi, Pucharu Warszawy, Pucharu Śląska... może w przyszłości Pucharu Rzeszowa czy Pucharu Pomorza???
Czy Niemcy starają się upchnąć wszystko w ramach jednej ligi za którą zwycięzca zdobędzie w całym roku 25 pkt????


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości