Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SILESIA CUP II 2013
#61
Ja się właśnie obudziłem... Mario, impreza była super torpeda czad komando. I mam zarąbiste trofea! Wielkie dzięki za wszystko!
#62
Dużo ciekawego słyszałem i czytałem o tej magicznej "piwniczce u Mario" i teraz już wiem! Nikt się nie mylił! Fantastyczne miejsce miejsce Mariusz! Gratulacje! Bawiłem się świetnie, i pojadłem, i popiłem ... :mrgreen:
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#63
Ja również dziękuję, cieszę się że mogłem tam być. Kilka nowych maszyn, kilka doświadczeń.. Cały czas staram się doskonalić, trzeba grać bo przecież trening czyni mistrza. :mrgreen: I ta moja świetna rola sędzi w turnieju Classic, nie zapomnę nigdy, jestem szczęśliwy że mogłem w tym pomóc. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni raz w piwniczce. :-D
#64
wisnia napisał(a):Ja również dziękuję, cieszę się że mogłem tam być. Kilka nowych maszyn, kilka doświadczeń.. Cały czas staram się doskonalić, trzeba grać bo przecież trening czyni mistrza. :mrgreen: I ta moja świetna rola sędzi w turnieju Classic, nie zapomnę nigdy, jestem szczęśliwy że mogłem w tym pomóc. Mam nadzieję, że to nie był mój ostatni raz w piwniczce. :-D

Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza Wink.
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...
#65
Podziękowania dla organizatora, gratulacje dla zwycięzców.

Mariusz, impreza super, bawiłem się świetnie. Już dziś mogę śmiało powiedzieć że zapowiedziany przez Ciebie SC III będzie dla mnie - obok PPPP III i PPO - jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń flipperowych w przyszłym roku Smile
#66
Mario,

Gratuluję udanej imprezy i dziękuję za wegańskie ogórki i paprykę Smile
#67
W imieniu organizator podaję wyniki:

Turniej główny:
1 Cezary Głowala
2 Daniel Nowak
3 Marcin Dylewski
4 Łukasz Wawryka
5 Daniel Kaczmarek
Konrad Masłowski
7 Jakub Ciepliński
Mariusz Tkacz
9 Aleksander Żurkowski
Jakub Tkacz
11 Balazs Palfi
Jacek Wenda
Rafał Bytomski
14 Janek Nietrzebka
15 Paweł Nowak
16 Armand Maculewicz
17 Tomasz Hedzielski
18 Hubert Krysiński
19 Waldemar Konopka
20 Marcin Krysiński
21 Marek Kotkiewicz
22 Łukasz Dziatkiewicz
23 Jarosław Rupiewicz
24 Adam Lelonek
25 Jowita Szymaniak
26 Michał Klimaszewski
27 Attila Vigh
28 Michał Kuszewski
29 Radek Matusiak
30 Arkadiusz Marciniszyn
31 Szymon Marciniszyn
32 Piotr Dylewski
33 Piotr Wiszniewski
34 Jakub Kowol
35 Patrycja Konopka
36 Norbert Czerner

Turniej Classic:
1 Jakub Tkacz
2 Marcin Dylewski
3 Tomasz Hedzielski
4 Mariusz Tkacz
5 Łukasz Wawryka
6 Janek Nietrzebka
7 Aleksander Żurkowski
8 Waldemar Konopka
9 Jarosław Rupiewicz
10 Marcin Krysiński
11 Cezary Głowala
12 Jakub Ciepliński
13 Ireneusz Lelonek
14 Balazs Palfi
15 Konrad Masłowski
16 Daniel Nowak
17 Attila Vigh
18 Jowita Szymaniak
19 Arkadiusz Marciniszyn
20 Radek Matusiak
21 Piotr Wiszniewski
22 Jacek Wenda
23 Marek Kotkiewicz
24 Jakub Kowol
25 Paweł Nowak
26 Rafał Bytomski
27 Michał Klimaszewski
28 Łukasz Dziatkiewicz
29 Adam Lelonek
30 Daniel Kaczmarek
31 Szymon Marciniszyn
#68
wysłałem do IFPA
#69
Uważam ten turniej za mój najlepszy występ ever - biorąc pod uwagę mój stan zdrowia Smile

Nie wiem jak to zrobiłem...
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
#70
A ja swój za najgorszy.

Fish tales - 5,2 mln
T2 - 4,6 mln.

Brak mi słów. Ewidentnie widać, że gra na trzeźwo mi nie służy. :mrgreen:
#71
dziękuję bardzo za świetny turniej, jest co pograć w piwniczce, uważam że Mysłowice powinny rozpoczynać sezon 2014, pod koniec stycznia np.
#72
Squall napisał(a):Uważam ten turniej za mój najlepszy występ ever - biorąc pod uwagę mój stan zdrowia Smile

Nie wiem jak to zrobiłem...

A ja wiem, ale tu nie będę pisał Wink
#73
Paweł napisał(a):dziękuję bardzo za świetny turniej, jest co pograć w piwniczce, uważam że Mysłowice powinny rozpoczynać sezon 2014, pod koniec stycznia np.

a pewnie!
to zresztą mniej ważne, WAŻNIEJSZE byśmy nie czekali rok na kolejne piwniczne spotkanie

a czy ktoś wie co się dzieje ze śpiącym rycerzem? próbowałem dzwonić, ale bez skutku...
#74
A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.
#75
Jaro napisał(a):A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.

dzięki
665.... ciekawostka
ale kiedy?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości