Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SILESIA CUP II 2013
#76
Wyniki są już na WPPR.
http://www.ifpapinball.com/view_tourname...07#results
#77
powoli wracam na swoje miejsce w rankingu, jeszcze Konrad i Mariusz Smile
#78
Jaro napisał(a):A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.

Niesamowite ale pamiętam tą akcję, swoją drogą numer telefonu jest zagadką, Dyleck chyba ma ?
#79
Paweł napisał(a):
Jaro napisał(a):A jaki masz numer??
517 13 lub 517 12, bo mistrz podał kilka nr.

Ostatni raz widziano go w Sosnowcu.

Niesamowite ale pamiętam tą akcję, swoją drogą numer telefonu jest zagadką, Dyleck chyba ma ?

Mamy dwa, oba cisza...
#80
Prezes napisał(a):Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza Wink.
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. Smile A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. Undecided Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.
#81
wisnia napisał(a):
Prezes napisał(a):Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza Wink.
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. Smile A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. Undecided Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.

z pewnością, a i nawet chętnie przyznamy Ci jakieś bardziej zaszczytne i/lub odpowiedzialne funkcje Wink
namów na przyjazd, na próbę - Marcin z pewnością da możliwość próbnego udziału za niższą stawkę, może nawet o połowę; namówię go na to!
pozdr dla Ciebie i wuja, który okazał się graczem jak myślę na miarę pierwszej polskiej dziesiątki! Smile
#82
Prezes napisał(a):
wisnia napisał(a):
Prezes napisał(a):Piotrek!
Idzie Ci coraz lepiej, a jako sędzia sprawiłeś się wybornie (jeśli wolno mi wypowiedzieć w imieniu gospodarza Wink.
Koniecznie mobilizuj wuja Łukasza i przyjeżdżajcie na wszelkie turnieje, zwłaszcza te śląskie, bo macie najbliżej.
I - jeśli się da - zapraszaj jakiś kolegów, bo dla nas każdy nowy fan to rzecz ważna, a młodzież x 10, bez niej flippery umrą...

Wielkie dzięki Łukasz! Może jeszcze kiedyś jako sędzia do turniejów pobocznych typu Classic się nadam. Smile A co do turniejów, to z wujkiem staramy się być na możliwie wszystkich. W grze coś tam się uczę powoli. :mrgreen: Niestety nie mam kolegów, których zainteresowałyby flippery. Undecided Ale może kiedyś kogoś takiego spotkam, to czemu nie.

z pewnością, a i nawet chętnie przyznamy Ci jakieś bardziej zaszczytne i/lub odpowiedzialne funkcje Wink
namów na przyjazd, na próbę - Marcin z pewnością da możliwość próbnego udziału za niższą stawkę, może nawet o połowę; namówię go na to!
pozdr dla Ciebie i wuja, który okazał się graczem jak myślę na miarę pierwszej polskiej dziesiątki! Smile

Prezesie - zgodnie z naszymi wcześniejszymi ustaleniami jedną z naszych zasad będzie to, że każdy kto jest pierwszy raz oraz nie jest notowany w żadnym naszym rankingu (WPPR, PSF, Printimus Pinball - we wszystkich 3 naraz i tak się nie da) ma jeden wstęp gratis. To samo będzie dotyczyć młodzieży do lat 13 - w towarzystwie osoby dorosłej oraz powyżej 13 roku życia bez towarzystwa osoby dorosłej.
Piotrek - jeśli chcesz, zawsze dla Ciebie znajdzie się jakaś odpowiedzialna funkcja

Smile
#83
UWAGA Szukam pojedynczego kluczyka z HOT TIPA (nigdy go nie wyciągałem z drzwiczek) zaginął po turnieju jak ktoś go przez przypadek zabrał lub odłożył w nieznane mi miejsce w piwniczce proszony o kontakt :-(
Mario
#84
Pojedynczy kluczyk?? Na pewno otwiera go jakiś kluczyk co jest w komplecie z innymi, bo sam nabijałem kredyty do classica i pamiętam, że był komplet kluczyków i leżał na tacce z pozostałymi.
#85
znalazłem dzięki Jarek był na tacce :lol:
Mario


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości