Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
Pytanie do sportinga.
Czy oprócz samych maszyn planujesz dystrybucję gadżetów STERNa ?
Może z jedną maszynami przypłynęłyby bluzy albo czapeczki ?
http://costore.com/sternpinball/welcome.asp
Odpowiedz
I przy okazji drugie pytanie. Jak sie rozwija sprawa z pokrowcami?
Odpowiedz
jakiś salon Forda zamówił już mustanga Big Grin ?
Odpowiedz
Gadżety bedą , pokrowiec płynie , 5 mustangów rownież Smile

Zamówiłem też prawie wszystkie części zamienne, uzbierało się tego na kilkadziesiąt tysięcy Wink

Płynie rownież profesjonalne urządzenie Escalera, do transportowania flipperów po schodach przez 1 osobę Smile

Jednym słowem "nie ma lipy" Wink
Odpowiedz
Sporting napisał(a):Płynie rownież profesjonalne urządzenie Escalera, do transportowania flipperów po schodach przez 1 osobę Smile

Jednym słowem "nie ma lipy" Wink

Jakiego rzędu ceny należy się spodziewać?
Odpowiedz
To cacko chyba na użytek własny Smile
Odpowiedz
NEX napisał(a):
[Obrazek: gcst.jpg]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Miałem już ostatnią misję z lvl II, szkoda że nie udało się odpalić Wizard Mode II.

Challenge completed. Big Grin

[Obrazek: st.jpg]
Odpowiedz
printimus napisał(a):
Sporting napisał(a):Płynie rownież profesjonalne urządzenie Escalera, do transportowania flipperów po schodach przez 1 osobę Smile

Jednym słowem "nie ma lipy" Wink

Jakiego rzędu ceny należy się spodziewać?

Na użytek "własny" ale przewidujemy wypożyczać Smile
Odpowiedz
Sporting napisał(a):Na użytek "własny" ale przewidujemy wypożyczać Smile
coś takiego?

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5O_IbUq8jME[/youtube]


pomyłkowo wkleiłem tu JJP hobbit Tongue (edit)

[ Dodano: 2014-05-03, 12:01 ]
http://youtu.be/hmpIE_hpz4Y wyciągnęli wnioski z avengersow?
Odpowiedz
dyleck napisał(a):Challenge completed. Big Grin
[Obrazek: st179.jpg]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Udało się odpalić "Mini Wizard Mode II". Niestety nie było żadnej Multibili ani nawet save'a a bila od razu centralnie poleciała na dół więc nawet nie zdarzyłem popatrzeć o co tam chodzi.
Odpowiedz
Challenge Accepted... :mrgreen:
Odpowiedz
Kolega z pracy wspomniał dziś ze kilka dni temu widział AC/DC w jakiejś małej knajpce w połowie drogi z Częstochowy do Katowic.
Odpowiedz
NEX napisał(a):
[Obrazek: st179.jpg]
.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Brawo!!!
NEX napisał(a):Udało się odpalić "Mini Wizard Mode II". Niestety nie było żadnej Multibili ani nawet save'a a bila od razu centralnie poleciała na dół więc nawet nie zdarzyłem popatrzeć o co tam chodzi.

=======================
Wizard Mode II - Enterprise Amok

Game Code 1.30

Zaliczyc wszystkie glowne shoty aby zapalic Super Jackpota pod statkiem. Po superze wizard sie konczy.

Game Code 1.40/1.41/1.42

Tym razem jest juz to Multiball - 75 Switchy aby zapalic Supera - Wizard sie konczy gdy jedna kula zostaje w grze. Jest mozliwosc restartu strzelajac w aktywne Mystery.
===============================================================

Nowy kod jest juz od jakiegos czasu wiec dlaczego by nie poprosic o jego zainstalowanie Smile
Odpowiedz
Luke napisał(a):Wizard Mode II - Enterprise Amok
Chyba w HK jest jakaś wcześniejsza wersja softu - nie widziałem takiej nazwy. Jedynie "Mini Wizard Mode". Zwróciłem na to uwagę gdyż pamiętam nasza rozmowę na ten temat z Rimini Smile

Luke napisał(a):Nowy kod jest juz od jakiegoś czasu wiec dlaczego by nie poprosic o jego zainstalowanie Smile
Koniecznie Smile Podczas ostatniego turnieju upgrade otrzymała Metallica, liczę że ST będzie następny Smile

BTW zastanawiałem się co może być Finałem (Trzeci Wizard Mode). Wszystko z obu filmów zostało wykorzystane podczas gry. Jedyne co mi przyszło na myśl to "5 letnia misja Enterprise". Dziś pogrzebałem w sieci i... jak się okazuje nie myliłem się Smile
Odpowiedz
Zasady do "nowej" Metalliki - warto się zaznajomić, sporo dodatków.

http://pinside.com/pinball/forum/topic/m...-rulesheet

[ Dodano: 2014-05-12, 16:29 ]
Byłem dziś chwilę pograć: na Metallice nie działa przycisk Start - praktycznie nie da się zagrać, na Star Treku zaś znów nie działa środkowy Fire podczas wyboru misji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości