Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fabrycznie nowe flipery - STERN :)
#1
Niniejszym chciałem poinformować (oraz się pochwalić) , że udało mi się uzyskać status oficjalnego dystrybutora Stern na Polskę.

Będę posiadał w stałej ofercie wszystkie dostępne u producenta maszyny na magazynie w Polsce oraz niezbędne części zamienne.

W przyszłym tygodniu wypłynie pierwsza partia maszyn i spodziewam się ich jeszcze w tym roku.

Pierwsze 16 szt. to:

AC/DC PRO
Avengers PRO
Avengers Premium
Metallica PRO
Metallica Premium Road Case
Metallica Premium Monsters
Star Trek PRO
Star Trek Limited Edition


Ceny w wersji PRO będą wynosić 19.900 zł brutto

Dla członków PSF przygotuję oczywiście specjalny rabat Smile

Jeśli będą jakiekolwiek pytania to proszę na forum lub na email jarek@czarnik.pl

Pozdrawiam
Jarek
Odpowiedz
#2
Gdybym tylko mial gdzie postawic...SUPER!
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
Odpowiedz
#3
Sporting napisał(a):Niniejszym chciałem poinformować (oraz się pochwalić) , że udało mi się uzyskać status oficjalnego dystrybutora Stern na Polskę.

Jarek

GRAtulacje !
Bardzom ciekaw jakie będzie zainteresowanie.
powodzenia !

aha - piszemy FLIPPERY przez dwa P, co prawda przez jedno jest też poprawna, ale 3mamy się tego :!:
Odpowiedz
#4
Co powiecie na stawki które chciałbym zaoferować na nowych maszynach :

1 gra = 5 kul

5 PLN = 1 gra
2 x 5 PLN = 2 gry + 1 gratis ( koszt 1 gry 3,3 PLN )
3 x 5 PLN = 3 gry + 3 gratis ( koszt 1 gry 2,5 PLN )

Czekam na opinie
Odpowiedz
#5
Gdzie będą dostępne maszyny?
Odpowiedz
#6
5 zł = 1 gra, chyba trochę za ostro jak na rekreację.
A może to jest wpisowe i zwycięzca zgrania całą pule??
Odpowiedz
#7
lapusz napisał(a):Gdzie będą dostępne maszyny?

Oczywiście w całej Polsce ! Smile

To tylko kwestia czasu kiedy w jakim mieście.
Zaczynam od Rzeszowa, Krakowa i Warszawy.

ps. pracuję też nad ofertą aby każdy miłośnik fliperów, mógł stać się "pośrednikiem" namawiając na zakup maszyny kogoś w swoim mieście i dostać prowizję od transakcji Smile
Odpowiedz
#8
Sporting napisał(a):Niniejszym chciałem poinformować (oraz się pochwalić) , że udało mi się uzyskać status oficjalnego dystrybutora Stern na Polskę.
Gratuluję! Smile

Sporting napisał(a):1 gra = 5 kul

5 PLN = 1 gra
2 x 5 PLN = 2 gry + 1 gratis ( koszt 1 gry 3,3 PLN )
3 x 5 PLN = 3 gry + 3 gratis ( koszt 1 gry 2,5 PLN )

Jeśli w miarę rozsądnie byłyby ustawione premie to IMHO ceny są OK.
Nowe i drogie maszyny więc wiadomo że gra nie będzie kosztowała 1 PLN.
Przemyśl ewentualnie - czy aby zachęcić większa ilość osób do gry - nie lepiej troszkę zjechać z ceny kosztem zmiany z 5 na 3 bile.

Sporting napisał(a):i Warszawy.
Wstaw gdziekolwiek w Warszawie tego Star Treka a obiecuję odwiedzać to miejsce w miarę często Smile
Odpowiedz
#9
Jaro napisał(a):5 zł = 1 gra, chyba trochę za ostro jak na rekreację.
A może to jest wpisowe i zwycięzca zgrania całą pule??
Ogolnoe, to drogo.
Ale na starych trupach kasuja 2 PLN, wiec zalezy jak na to spojrzec.
Elektromechaniczne flippery powoduja, ze mam ciarki i sie rozczulam...
Odpowiedz
#10
Jaro napisał(a):5 zł = 1 gra, chyba trochę za ostro jak na rekreację.
A może to jest wpisowe i zwycięzca zgrania całą pule??

3-5 minut gry to raczej słaba "rekraacja" Wink

a co sądzisz o 2,5 PLN za grę ( to około 15-30 minut rozrywki - do rozegrania 30 kul )
Odpowiedz
#11
A czemu nie dać wyboru typu:

2 zł. - 1 gra x 3 kule
5 zł. - 3 gry x 3 kule
2x5 zł. - 10 gier x 3 kule

i zobaczysz co najczęściej wpadnie do wrzutnika

ew. zamiast 3 kul zrobić 5

2 zł. funkcjonuje w świadomości tych co grają - nieważne czy na złomie, czy nówce.

Moim zdaniem 5 zł. za 1 kredyt to niestety trochę za dużo. Nawet jak ustawisz dodatki i speciale na niskim poziomie. Zresztą pytanie jest jakie możliwości konfiguracji daje obecnie oprogramowanie takiego flippera. Bo jak dasz niskie progi i extra balle, to przyjdzie do punktu ktoś z nas (hehe) i będzie cały dzień grał, za te kilka złotych, a jak dasz trudne ustawienia to mało chętnych zewnętrznych się pojawi. Nasi pewnie podjęliby wyzwanie za dowolną cenę kredytu, ale chyba nie o takiego klienta Ci chodzi.
Odpowiedz
#12
Warszawa żąda Metalliki !! Myślę że powinieneś przedstawić swoją ofertę niektórym klubom muzycznym - taka Progresja czy Hard Rock Cafe to idealne miejsca na tego flipera i zarazem gwarancja wielu graczy.
Odpowiedz
#13
Sporting napisał(a):
lapusz napisał(a):Gdzie będą dostępne maszyny?

Oczywiście w całej Polsce ! Smile

To tylko kwestia czasu kiedy w jakim mieście.
Zaczynam od Rzeszowa, Krakowa i Warszawy.

ps. pracuję też nad ofertą aby każdy miłośnik fliperów, mógł stać się "pośrednikiem" namawiając na zakup maszyny kogoś w swoim mieście i dostać prowizję od transakcji Smile

Czy to będzie jakiś rodzaj MLM?
Odpowiedz
#14
L.U.K napisał(a):Warszawa żąda Metalliki !! Myślę że powinieneś przedstawić swoją ofertę niektórym klubom muzycznym - taka Progresja czy Hard Rock Cafe to idealne miejsca na tego flipera i zarazem gwarancja wielu graczy.

w Progresji stał kiedyś zabity Eartshaker, nie cieszył się wielkim wzięciem, zresztą Bemowo to zadupie, kto miał tam grać... ale HRC to ścisłe centrum i inny klient cały dzień :!: AC/DC i Metallica komponowały by się tam idealnie Idea Idea Idea
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#15
L.U.K napisał(a):Warszawa żąda Metalliki !! Myślę że powinieneś przedstawić swoją ofertę niektórym klubom muzycznym - taka Progresja czy Hard Rock Cafe to idealne miejsca na tego flipera i zarazem gwarancja wielu graczy.
Hard rock cafe w wawie jest beznadziejny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości