Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Książka o kulach które dzikie są"
#1
LINK do tekstu: http://www.flippery.com.pl/ksiazka-o-kul...dzikie-sa/
Odpowiedz
#2
Czy wiadomo coś jak wygląda sprawa z nakładem ? Chyba niemożliwe, żeby wszystko rozeszło się podczas turnieju MP ?
Napisałem maila pod adres podany na końcu artykułu z zapytaniem o sprzedaż wysyłkową, ale póki co bez odpowiedzi. Na allegro ktoś niedawno sprzedawał 3 sztuki, ale aukcja już zakończona. Undecided
Odpowiedz
#3
Dołączam się do pytania ! zdecydowanie chce mieć tą książkę Smile
Odpowiedz
#4
Tokar napisał(a):Na allegro ktoś niedawno sprzedawał 3 sztuki, ale aukcja już zakończona. Undecided

Sprzedawał autor
NAwet mailowo zapytał czy chcę autograf Smile
Mam - fajna - ładnie wydania, nietania i moze chciałoby się nieco twardszej okładki. Poza tym same plusy czytam, dzieci czytają/oglądają - dużo kolorowych obrazków
Odpowiedz
#5
No to sprawa się wyjaśniła, otrzymałem odpowiedź od Pana Waldka, że mam szczęście, bo rozszedł się już cały pierwszy nakład i załapałem się na ostatnią sztukę z autografem. Ale stwierdzenie "pierwszy nakład" daje nadzieję tym, którzy nie zdążyli nabyć, że będą kolejne Smile
Odpowiedz
#6
Książkę kupiłem na MP. Do tej pory przeczytałem jakaś połowę. Z czystym sumieniem mogę polecić! Kupujcie bo naprawdę warto.
Fajnie się czyta, dużo ciekawych informacji, ogromna ilość ilustracji.

Jedyne do czego można się przyczepić to nie najlepsza jakoś druku oraz kilka całostronicowych reklam (co przy tej cenie książki nie powinno mieć miejsca).
Odpowiedz
#7
Tokar napisał(a):No to sprawa się wyjaśniła, otrzymałem odpowiedź od Pana Waldka, że mam szczęście, bo rozszedł się już cały pierwszy nakład i załapałem się na ostatnią sztukę z autografem. Ale stwierdzenie "pierwszy nakład" daje nadzieję tym, którzy nie zdążyli nabyć, że będą kolejne Smile

będą, zapewniam
Odpowiedz
#8
Gdy będziecie przygotowywać II edycję poprawcie dwa drobne błędy:
1. TZ nie ma małych łapek na górnym playfieldzie Wink
2. W IJ nie ma (jeśli dobrze kojarzę) Video Mode w którym uciekasz przed gigantyczna kula (jest strzelanina w barze, jazda wózkiem i wybór pucharu)
Odpowiedz
#9
piszcie i zamawiajcie u autora, bo właśnie została dodrukowana: vabank@go2.pl
naprawdę warto!

czy są chętni na książkę o flipperach w sob?

autor nie wyklucza że sam przywiezie do Bytomia, a i podpisze jeśli będzie chęć, w skrajnym przypadku może nawet wypisać dedykację Wink to co - są chętni na "Kulka dziką jest" wyd. drugie, poprawione ?
Odpowiedz
#10
Mam pytanie odnośnie drugiego (poprawionego) wydania. Czy w tym wydaniu także kilka całych stron poświęconych jest na reklamę? Sobie kupiłem tę książkę na na MP a pytam gdyż chciałbym kupić jeszcze jeden egzemplarz dla kogoś na prezent ale jeśli jest tyle reklam co w wydaniu pierwszym to raczej nie zdecyduję się.
Odpowiedz
#11
NEX napisał(a):Mam pytanie odnośnie II wydania. Czy w tym wydaniu także kilka całych stron poświęconych jest na reklamę? Dla siebie kupiłem tę książkę na MP a pytam gdyż chciałbym kupić jeszcze jeden egzemplarz dla kogoś na prezent ale jeśli jest tyle reklam co w wydaniu I to raczej nie zdecyduję się.

Niestety są reklamy...
Odpowiedz
#12
Moze by je tak ladnie zyletka wyciac? Smile
Mezik
Odpowiedz
#13
Pewnie na tej zasadzie nie ma człowiek telewizora (reklamy jakies 12 min na każde 60min emisji czyli 1/5 treści), radia (to samo), gazet nie czyta (nawet polowa stron to reklamy), telefonu nie ma (ja mam z tepsy na 10 połączeń minimum 3 to jakieś reklamy w tym z samej tepsy), z domu nie wychodzi (wszędzie reklamy), ba! mało co je (na wielu produktach są reklamy innych produktów danego producenta) itd. Więc go rozumiem. W książce w 1szym wydaniu jest chyba 5 stron z reklamami, a w 2gim 3 bodajże.( Sprawdzę dokładnie później.)
Wszystko za zgodą autora. Czyli to jego wina! Autora!
Odpowiedz
#14
wart Pac Paca, a pałac pałaca, czy jak to tam szło. dość że na pewno to się Wam opłaca!
obaj z Valem żeście siebie warci !
co innego jakby się Stern reklamował, albo choć jaki jego dystrybutor, ale reklama drukarni w książce? to jakby w wydaniu książki: Seks dla idiotów była reklama kondomów, albo na wódce pigułki na kaca! co ma piernik do wiatraka?

aha -życzliwi ludzie z WARSZAWY anonimowa, ale publicznie (!) radzili Ci co masz robić. byś nie wieszał obsr.. banerów koło kibla, byś zadbał o frekwencję na swoich lokalnych turniejikach itp. a Ty co? reklamujesz się w książce, nawet na stronie IFPY (ciekawe ile im za to zapłaciłeś; czemu im płacisz, a PSF-owi nie?). itd itp.

PS. Latający, szybki admin usuwa mi posty, więc być może będę sobie musiał znaleźć inne forum do głoszenia moich chorych poglądów... A przecież żyjemy w wolnym kraju ;-)
Odpowiedz
#15
Zadałem proste pytanie i otrzymałem odpowiedź (dla mnie temat byłby zakończony). Nie wiem po co znów rozkręcasz z tego jakaś aferę.
Jako osoba kupująca mam prawo wiedzieć za co płacę oraz sam podjąć decyzję czy chce to kupić w danej formie czy nie.

Ma MP kupiłem w ciemno. Wybrałem celowo droższą wersję aby wspomóc autora który robi IMO świetną robotę (zresztą wcześniej na Allegro także kupowałem jego inne prace). Przypomnę Łukasz sam mnie kiedyś nazwałeś "jednym najlepszych klientów Waldka"

Osobiście uważam że książka za 90 PLN nie powinna zawierać całostronicowych reklam. Oczywiście to sprawa autora i wydawcy. Ja jako klient mogę tylko wybrać kupuję lub nie. Przed zakupem kolejnego egzemplarza chciałem wiedzieć czy w II wydaniu nadal są reklamy (czy może przybyło ich lub ubyło) - co nie miałem prawa zapytać????
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości