Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do punktacji
#1
Przy okazji jakiegoś mniejszego turnieju do sprawdzenia :

http://www.brackelope.com
Odpowiedz
#2
do 2KO i KO mam program IngenPool Pro, opłacony. Zrobiłem na nim około 250 turniejów bilardowych Smile
Odpowiedz
#3
Fajny soft był używany na EPC choć miał jedną wadę (był napisany na iOS).

Super byłoby mieć coś takiego na Androida.
Odpowiedz
#4
No to ujawnię rąbka tajemnicy. Uczę sie właśnie programowania w Ruby on Rails i na turniej PH2014 będzie soft do prowadzenia turnieju oparty o przeglądarkę www. Nie będzie zczytywania kodów QR, tylko trzeba będzie wybrać stół i zawodnika z listy. Ale wszystko będzie się zapisywało na serwerze i będzie można sobie w dowolnej chwili podejrzeć na swoim urządzeniu bierzące wyniki itp. Więcej szczegółów wkrótce.
Odpowiedz
#5
Super! Smile
System pokazujący wyniki on line (Dyleck), relacje video live (Paweł)... technologicznie w niczym nie będziemy ustępować największym imprezom EU Smile

Dyleck, wiem że za wcześnie na pytania ale jedna rzecz mnie bardzo ciekawi - wprowadzanie wyników będzie ze smartfona jak na EPC czy na "komputerze centralnym"? Wink
Odpowiedz
#6
NEX napisał(a):Dyleck, wiem że za wcześnie na pytania ale jedna rzecz mnie bardzo ciekawi - wprowadzanie wyników będzie ze smartfona jak na EPC czy na "komputerze centralnym"? Wink

Z każdego urządzenia które umożliwia uruchomienie przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 i JavaScript, a więc w dzisiejszych czasach - ze wszystkiego.
Odpowiedz
#7
NEX napisał(a):System pokazujący wyniki on line (Dyleck), relacje video live (Paweł)... technologicznie w niczym nie będziemy ustępować największym imprezom EU Smile

A jak do tego wszystkiego dodamy jeszcze organizację Pixel Heaven by Łapusz, to imprezy EU będą przy tym wszystkim daleko w tyle. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości