Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa generacja pinballi?
#1
CYFROWY FLIPER - 42'' plazmowy ekran, trójwymiarowa grafika, najwyższa jakość dźwięku stereo, nowoczesny design, funkcje Tilt i efekty wibracji. Czyżby flipery czeka powrót na rynki rozrywki dla nowej generacji graczy?

WIRTUALNY FLIPER umożliwia połączenie aż 5 różnych gier na jednym terminalu. Dostęp do internetu umożliwia stałą aktualizację gier i prowadzenie nowego rodzaju turniejów online, wykorzystujących światowy ChampionsNet.

Fliper nie posiada części mechanicznych.

[Obrazek: vp10.jpg]

DANE TECHNICZNE
- Głębokość 114 cm
- Szerokość 62 cm
- Wysokość 116 cm
- Waga 127 kg

Osobiście uważam za niewypał choć trudno mi się wypowiadać ponieważ jeszcze nie miałem styczności z tego typu automatem.
Co sądzicie?
Odpowiedz
#2
cześć,

jak dla mnie to nie ma klimatu, tzw. plastik


;-)
Odpowiedz
#3
Zero mechaniki = zero klimatu...
Odpowiedz
#4
Paweł napisał(a):Zero mechaniki = zero klimatu...

W 99% przypadków masz rację Smile Ten 1% to Pro Pinball Timeshock! Istnieje tylko w wersji komputerowej ale klimat posiada i to... klimat jak cholera Smile IMHO lepszy niż niejeden automat mechaniczny.

Tworzenie takich maszyn (jak ta zamieszczona przez autora wątku) IMHO jest w zasadzie bez sensu. To automat przeznaczony do lokalu a tam zawsze lepiej będzie sprawdzał się normalny fliper Smile Widzę w tym jednak jedną zaletę - szanse na popularyzację fliperów Smile Ktoś kto pogra na takim czymś być może zechce spróbować sił na normalnej maszynie Smile
Odpowiedz
#5
NEX napisał(a):Ten 1% to Pro Pinball Timeshock! Istnieje tylko w wersji komputerowej ale klimat posiada i to... klimat jak cholera Smile IMHO lepszy niż niejeden automat mechaniczny.


ooo... Idea nie wiedzialem, ze oprocz mnie jest jakis fan Timeshocka!... :-D

uwazam, ze jest najlepszy z calej serii Pro Pinball i spedzilem dlugie godziny przed monitorem...

marzy mi sie smialek, ktory go wyprodukuje jako maszyne :roll:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#6
Timeshock , kultowy pinbal Smile I jakby ktoś go zrobił to mamy kolejnego Topa !
Odpowiedz
#7
najwiekszy problem to obrotowy krysztal, ktory przyjmuje bile z kazdej pozycji.... ale nie takie rzeczy sie robilo, czuje, ze bardziej prawa autorskie shamuja przedsiewziecie Undecided
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#8
Przyznam się, że także grając na Timeshock! nie raz myślałem "jakby to rewelacyjnie było pograć na takiej prawdziwej maszynie" Smile Muzyka, klimat, grywalność... pomimo że program ma już chyba ponad 10 lat to IMHO nic go do tej pory nie przebiło Wink Późniejsze Pro Pinballe nie były już tak udane choć tez wyróżniały się spośród innych masowych produkcji.

W roku w którym wyszedł Timeshock! mało który komp dawał rade to udźwignąć - pamiętam ze drażniło mnie wtedy iz pomimo posiadania całkiem mocnej maszynki nie dawało się grać na max ustawieniach.

Zakładam że przeszliście całego Timeshocka i widzieliście "zakończenie" Wink
Odpowiedz
#9
THE END OF TIME........................... 8-)
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#10
Ostatni raz grałem wiele miesięcy temu. Pamiętam że po "uratowaniu świata" (co udało mi sie za którymś tam razem) gra najzwyczajniej kończy się - na wyświetlaczu lecą napisy i takie tam. Było to cholernie trudne i wymagało chyba z godziny (jak nie lepiej) prawie bezbłędnej gry Smile

Wracając do opisu maszyny z pierwszego posta w tym wątku - fajnie byłoby na czymś takim zagrać właśnie w Timeshocka Smile
Odpowiedz
#11
pamietam, ze zostawialem Timeshocka wlaczonego na noc, aby liczniki czasu gry pozwolily mi odblokowac szybciej opcje... potem kopiowalem ten plik odpowiedzialny za save i po przeinstalowaniu windowsa juz mialem Timeshocka bez adjustment "locked"
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#12
Z tego co pamiętam (ale mogę się mylić) to... wystarczyło wpisać jakiś kod i od razu blokady były zdjęte Wink
W ten sposób odblokowałem większa ilość bill Wink
Odpowiedz
#13
Timeshock to jedno - oczywiście mega wypas! Ale ja polecam Big Race USA!
O wiele lepszy niż Timeshock - spróbujcie - to jest mega gra!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#14
probowalismy wszystkie Pro Pinballe... poczawszy od WEB przez Timeshock! , BRUSA i Fantastic Yourney...

Timeshock! jest najlepszy
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#15
jarnie666 napisał(a):probowalismy wszystkie Pro Pinballe... poczawszy od WEB przez Timeshock! , BRUSA i Fantastic Yourney...
Timeshock! jest najlepszy
Także grałem we wszystkie PP i moim skromnym zdaniem żaden nie dorównywał Timeshockowi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości