Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Świetny film Special when Lit - polecam!
#1
Żonka zrobiła mi prezent i właśnie obejrzałem filmik Special When Lit - jeśli nie widzieliście to polecam!
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#2
Squall napisał(a):Żonka zrobiła mi prezent i właśnie obejrzałem filmik Special When Lit - jeśli nie widzieliście to polecam!

Dobra Żonke masz, dokument tak jak mowisz swietny. Jest jeszcze jeden "Tilt, The Battle to Save Pinball" ktory warto zobaczyc. Mial sie jeszcze pojawic "Bang Back - The Pinball Movie" ale od 2009 cisza.
Odpowiedz
#3
Skąd można pobrać ww. Filmy?
Odpowiedz
#4
kane11 napisał(a):Skąd można pobrać ww. Filmy?
Z torrenta
Special When Lit - wpisz w google Special When Lit (2009) slasherman
Tilt z kilkoma innymi - wpisz w google Pinball Documentaries

i poprostu sciagnij torrenta Smile
Odpowiedz
#5
Luke napisał(a):
Squall napisał(a):Żonka zrobiła mi prezent i właśnie obejrzałem filmik Special When Lit - jeśli nie widzieliście to polecam!

Dobra Żonke masz, dokument tak jak mowisz swietny. Jest jeszcze jeden "Tilt, The Battle to Save Pinball" ktory warto zobaczyc. Mial sie jeszcze pojawic "Bang Back - The Pinball Movie" ale od 2009 cisza.

Mam oba - ORGINALY.
Powstalo wiecej, wszystkie do sciagniecia sa.
Odpowiedz
#6
Luke napisał(a):
kane11 napisał(a):Skąd można pobrać ww. Filmy?
Z torrenta
Special When Lit - wpisz w google Special When Lit (2009) slasherman
Tilt z kilkoma innymi - wpisz w google Pinball Documentaries

i poprostu sciagnij torrenta Smile
Pobierają się, dzięki Luke, may the Force be with you!
Odpowiedz
#7
oglądałem właśnie ostatnio, bardzo fajny materiał.
zastanawia mnie tylko etymologia tytułu "special when lit" czyli jak dobrze rozumiem cos ekstra się odblokowuje gdy się zaświeci ta lampka?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości