Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Printimus Elite and Classic 2014
#61
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):A bytomskie turnieje mają mieć własny, wewnętrzny ranking tj. taki obejmujący wszystkie turnieje w Bytomiu,
Ponieważ trzeba naprawdę cholernie dobrze grać aby odrobić jedną nieobecność, trzeba jeszcze lepiej grać i do tego mieć sporą przewagę w umiejętnościach nad resztą graczy aby odrobić dwie nieobecności, odrobienie trzech jest praktycznie niemożliwe.

Chyba czegoś nie rozumiem: liga jest od grania czy od "nie grania"?
#62
Spostrzeżenie NEXa jest trafne i te statystyki mówią bardzo dużo. Ponieważ tu się "pracuje" samemu na swój własny wynik i nikt awaryjnie mnie nie zastąpi, jakiekolwiek nieprzewidziane zdarzenie losowe, może definitywnie wykluczyć z walki o mistrza. Dlatego sugeruję rozważyć wprowadzenie klasyfikacji dla wszystkich spotkań (ilość X) jako sumę np. X minus 1 czy 2... - na wzór rozwiązania do ligi 2013
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
#63
DAL.CG napisał(a):te statystyki mówią bardzo dużo.
Małe uzupełnienie statystyki:

W Sezonie 2013 w 8 kolejkach wzięły udział w sumie 43 osoby. Z tych 43 osób:
1 osoba zagrała wszystkie kolejki (czyi opuściła zero spotkań)
2 osoby zagrały 7 kolejek (czyli opuściły jedno spotkanie)
3 osoby zagrały 6 kolejek (czyli opuściły 2 spotkania)
3 osoby zagrały 5 kolejek (czyli opuściły 3 spotkania)
34 osoby zagrały 4 lub mniej kolejek (czyli opuściły 4 lub więcej kolejek)
Gdyby liczono wszystkie kolejki to z tych 43 osób tylko 3 miałyby szanse na wygraną... reszta pełniłaby rolę statystów bez szans na dobre miejsce w tabeli końcowej.
#64
1 osoba zagrała wszystkie kolejki (czyi opuściła zero spotkań) - chyba o mnie mowa Smile


w tym roku nie wybieram sie do Bytomia na turnieje ligowe ze wzgledu na odleglosc, moze jakims cudem pojawie sie na 1 turnieju typu mistrzostwa Bytomia lub cos podobnego, ale mam taki pomysl:

zrobcie 8 spotkan w odstepach mniej wiecej co miesiac ktore beda mniejsza liga (wiadomo ze im wiecej ludzi tym lepiej) ale ciezko Warszawie bedzie dojechac na kazdy turniej przez co moga sie zniechecic, z kolei okoliczni mieszkancy maja blisko i dla nich zaden problem sie pojawic i niech graja jak najwiecej, ustalcie ze co drugi turniej oprocz zaliczenia do malej ligi jest liczony do "duzej" ligi alternatywa dla tych co nie moga byc az na 8 spotkaniach ale dalej graja o cos

czyli mala liga 8 spotkan dla tubylcow (nie wyganiajce przyjezdnych), duza liga 4 spotkania (tubylcy beda mieli trudniej bo pojawia sie przyjezdni dodatkowo)
#65
Jak zawsze sprzedaż przez KupBilet.pl
Serdecznie wszystkich zapraszamy !
W razie pytań proszę do mnie pisać lub na forum.

A tu artykuł w śląskim wydaniu Naszego Miasta
#66
dziękujemy za uwagi - jeszcze to wszystko przemyślimy
#67
DAL.CG napisał(a):Spostrzeżenie NEXa jest trafne i te statystyki mówią bardzo dużo. Ponieważ tu się "pracuje" samemu na swój własny wynik i nikt awaryjnie mnie nie zastąpi, jakiekolwiek nieprzewidziane zdarzenie losowe, może definitywnie wykluczyć z walki o mistrza. Dlatego sugeruję rozważyć wprowadzenie klasyfikacji dla wszystkich spotkań (ilość X) jako sumę np. X minus 1 czy 2... - na wzór rozwiązania do ligi 2013

Wsłuchując się w Wasze głosy zmieniamy sposób klasyfikacji w obu ligach Printimus 2014 w następujący sposób - turniejów będzie na pewno 9 (opcja pełna za 400 zł daje możliwość gry we wszystkich). Do ligi w WERSJI PEŁNEJ liczonych jest 8, jeden najgorszy odpada.
#68
Prezes napisał(a):Wsłuchując się w Wasze głosy zmieniamy sposób klasyfikacji w obu ligach Printimus 2014 w następujący sposób - turniejów będzie na pewno 9 (opcja pełna za 400 zł daje możliwość gry we wszystkich). Do ligi w WERSJI PEŁNEJ liczonych jest 8, jeden najgorszy odpada.

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Mam jednak nadzieję, że grających w pełnym cyklu rozgrywek będzie dużo.
Ciekawe jaka będzie frekwencja 1 lutego po artykule w NM?
#69
RAV napisał(a):
Prezes napisał(a):Wsłuchując się w Wasze głosy zmieniamy sposób klasyfikacji w obu ligach Printimus 2014 w następujący sposób - turniejów będzie na pewno 9 (opcja pełna za 400 zł daje możliwość gry we wszystkich). Do ligi w WERSJI PEŁNEJ liczonych jest 8, jeden najgorszy odpada.

Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Mam jednak nadzieję, że grających w pełnym cyklu rozgrywek będzie dużo.
Ciekawe jaka będzie frekwencja 1 lutego po artykule w NM?

To się cieszę i mam nadzieję, że więcej osób ma takie zdanie.
I ja jestem ciekaw, a artykułów będzie więcej, na miejscu też się zjawią media i to nie tylko prasa, ale i może TV oraz radio.
#70
RAV napisał(a):Ciekawe jaka będzie frekwencja 1 lutego po artykule w NM?
Jeśli znów będą darmowe wejściówki dla tych, którzy przyjdą pierwszy raz to kto wie... może będzie nawet ponad 15 osób! ;-)
#71
Proszę o podanie na początek sezonu ligowego maszyn na których mamy grać bo na razie wiem że ma ich być 23.Coś doszło nowego?
Ci którzy pojawią się pierwszy raz też pewnie chcieliby wiedzieć.
#72
York napisał(a):Proszę o podanie na początek sezonu ligowego maszyn na których mamy grać bo na razie wiem że ma ich być 23.Coś doszło nowego?
Ci którzy pojawią się pierwszy raz też pewnie chcieliby wiedzieć.

pomyślałem o tym i jest tu na dole: http://www.flippery.com.pl/printimus-pin...w-bytomiu/
#73
NEX napisał(a):
RAV napisał(a):Ciekawe jaka będzie frekwencja 1 lutego po artykule w NM?
Jeśli znów będą darmowe wejściówki dla tych, którzy przyjdą pierwszy raz to kto wie... może będzie nawet ponad 15 osób! ;-)

i my mamy taką nadzieję. dziękujemy za trzymanie kciuków, dobre i to skoro nie chcesz przyjechać. szkoda że parę osób jest nastawionych tak negatywnie czemu daje upust gdzie może. szkoda, przykre to i takie polskie, ale trudno...

sprzedaż trwa do dziś do północy: http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0024&
można też kupić na miejscu, wszystko opisałem:
http://www.flippery.com.pl/printimus-pin...w-bytomiu/
#74
Prezes napisał(a):
NEX napisał(a):
RAV napisał(a):Ciekawe jaka będzie frekwencja 1 lutego po artykule w NM?
Jeśli znów będą darmowe wejściówki dla tych, którzy przyjdą pierwszy raz to kto wie... może będzie nawet ponad 15 osób! ;-)

i my mamy taką nadzieję. dziękujemy za trzymanie kciuków, dobre i to skoro nie chcesz przyjechać. szkoda że parę osób jest nastawionych tak negatywnie czemu daje upust gdzie może. szkoda, przykre to i takie polskie, ale trudno...

sprzedaż trwa do dziś do północy: http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96...106=tr0024&
można też kupić na miejscu, wszystko opisałem:
http://www.flippery.com.pl/printimus-pin...w-bytomiu/

też tego nie rozumiem. takie kundle ogrodnika. tym bardziej, że to co robimy w Bytomiu, to jest działanie korzystne dla całego środowiska, w tym także tych nielicznych, którzy mają rozstawione maszyny i żyją z tego co ludzie wrzucą więc popularyzacja flipperów powinna być raczej mile widziana. Anonimowo się fajnie bluzga, można się wyżyć za bycie gadem w realu.
#75
printimus napisał(a):też tego nie rozumiem. takie kundle ogrodnika. tym bardziej, że to co robimy w Bytomiu, to jest działanie korzystne dla całego środowiska, w tym także tych nielicznych, którzy mają rozstawione maszyny i żyją z tego co ludzie wrzucą więc popularyzacja flipperów powinna być raczej mile widziana. Anonimowo się fajnie bluzga, można się wyżyć za bycie gadem w realu.

Niestety tak to już jest. Cała Polska niestety. Sad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości