Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEZON 2013 - podsumowanie
#1
Zgodnie z obietnicą wklejam zestawienie wszystkich zawodów fliperowych, które odbyły się w Polsce w roku 2013.

[Obrazek: Flipery%202013.jpg]

Kolor niebieski - turnieje seryjne (wartość bazowa 6,25 pkt)
Kolor zielony - turnieje coroczne (wartość bazowa 25 pkt)
Kolor czerwony - Mistrzostwa Polski oraz Polska Liga Flipperowa.
#2
NEX napisał(a):Zgodnie z obietnicą wklejam zestawienie wszystkich zawodów fliperowych, które odbyły się w Polsce w roku 2013.


Kolor niebieski - turnieje seryjne (wartość bazowa 6,25 pkt)
Kolor zielony - turnieje coroczne (wartość bazowa 25 pkt)
Kolor czerwony - Mistrzostwa Polski oraz Polska Liga Flipperowa.

fajnie! dzieki
mysle ze na przyszlosc dobrze by bylo publikowac wyniki calosciowe wszystkich turniejow (nie tylko ligowych) ktore odbyly sie pod patronatem PSF-u
#3
Prezes napisał(a):na przyszlosc dobrze by bylo publikowac wyniki calosciowe wszystkich turniejow (nie tylko ligowych)
Przecież to JEST zestawienie wszystkich turniejów - nie tylko ligowych.
Przypominam że zobowiązałeś się do wykonania podobnych zestawień dla lat wcześniejszych.
#4
NEX napisał(a):
Prezes napisał(a):na przyszlosc dobrze by bylo publikowac wyniki calosciowe wszystkich turniejow (nie tylko ligowych)
Przecież to JEST zestawienie wszystkich turniejów - nie tylko ligowych.
Przypominam że zobowiązałeś się do wykonania podobnych zestawień dla lat wcześniejszych.

Mialem na mysli pelne rankingi. I to nie jest zarzut tylko propozycja.
Chyba zle mnie zrozumiales - gdzie/kiedy? Pisalem o fotogaleriach z wszystkich mistrzostw, ktore dawno nagralem i przekazalem komu trzeba (to nie jest zarzut wobec nikogo, ale fajnie by bylo to miec na stronie).
#5
OK, przypomnę Ci....
Prezes napisał(a):
NEX napisał(a):Jak już napisałem - prawie skończyłem zestawienie za rok 2013. Jeśli zrobiłbyś coś takiego za lata wcześniejsze to oczywiście wrzuciłbym taki materiał na www
ok, zrobię jak tylko będę mógł


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości