Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest Star Trek LE? Pierwsze wrażenia
#31
Pograłem i jest teraz znacznie łatwiejszy - poziom 1 można bardzo szybko przejść - potem zaczynają się już schody - poziom drugi - musisz zaliczać każdy i też jest chyba ciut trudniej.

Warp - przy 7 razie daje Extra ball
I kolejną extra bille można zdobyć pokonując Khana czy jak mu tam Smile
Efekty swietlne jeszcze lepsze niż wcześniej - kilka dodatkowych animacji i tekstów Karla.

Są też bugi, ale pewnie zaraz poprawią
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#32
bugow jest dosyc sporo.


- warp ramp 9.1 , 40 sekund double scoring
- warp ramp 9.9 , dodatkowa kula plus 40 sekund double scoring

-. Vegeance Hurry Up (2. Vengeance Mode)
- Extra kula bei przy przejsciu do konca

- wersja pro , Trek oswieca wirtualny balsaver z lewej strony

i duzo duzo wiecej
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#33
Wczoraj zagrałem w Avatara - ja pierdziele - to co tam zrobili z glosem tego aktora ktory gral tego sierzanta to masakra - masa dzwiekow, nastroj, muza do boju, odglosy ze chcesz mu zakosic strzala - a tutaj faktycznie w Star Treku dali ciala z tymi nagraniami.

Jest watek na pinsajdzie o tym ze znow zrobili amatorke po 8 miesiacach czekania - oby to zmienili troche

Zauwazyles to?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#34
Zagrałem w końcu na wersji LE. Ta maszyna to arcydzieło fliperowe!
Nie ma sensu porównywać do wersji PRO - to zupełnie inne maszyny.
ST LE to jeden z najlepiej wykonanych fliperów jakie widziałem - oświetlenie jest po prostu niesamowite!
Odpowiedz
#35
Squall napisał(a):Wczoraj zagrałem w Avatara - ja pierdziele - to co tam zrobili z glosem tego aktora ktory gral tego sierzanta to masakra - masa dzwiekow, nastroj, muza do boju, odglosy ze chcesz mu zakosic strzala - a tutaj faktycznie w Star Treku dali ciala z tymi nagraniami.

Jest watek na pinsajdzie o tym ze znow zrobili amatorke po 8 miesiacach czekania - oby to zmienili troche

Zauwazyles to?

Daniel jesli chcesz to podesle ci update-a z taka sciezka dzwiekowa do ST ze ci szczeka spadnie,zmajstrowane przez kolesia w DE , i zapewniam cie ze bedziesz jedyny w PL z takim softem Wink

NEX napisał(a):Zagrałem w końcu na wersji LE. Ta maszyna to arcydzieło fliperowe!
Nie ma sensu porównywać do wersji PRO - to zupełnie inne maszyny.
ST LE to jeden z najlepiej wykonanych fliperów jakie widziałem - oświetlenie jest po prostu niesamowite!


tak jak pisalem wczesniej ,mistrzowska maszyna Smile
Subaru Impreza WRX , Wersja Limitowana " UK 300"

Nr. 244 ,Chargespeed Body + PPP (Prodrive Performance Pack )
Odpowiedz
#36
ale ten soft pasuje do wersji LE?
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#37
Wyszedł kolejny update.
http://f0727d06e1d39b514478-a613b39d02a3...README.TXT
Odpowiedz
#38
Dzisiaj zainstalowałem - poezja! Wygląda to tak:

http://www.youtube.com/embed/BK3nqVQ9tfw...ay=1&rel=0
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#39
Śliczna zabawka.
Odpowiedz
#40
Śliczna zabawka.


Jakbyś mógł wrzucić jeszcze filmiki z innych maszyn.
Odpowiedz
#41
Fajny pomysł z medalami, wreszcie więcej muzyki z filmu, wygląda naprawdę super!
Moim skromnym zdaniem ST LE to zdecydowanie najlepsza maszyna Sterna!
Odpowiedz
#42
Muza jest nioficjalna - samemu można sobie wgrywać co się chce przez aplikacje Pinball Browser
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości