Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Chmielowa Liga Flipperowa" w Krakowie
dyleck napisał(a):Potwierdzam. Na PPO pewien gracz z Kołobrzegu po kopnięciu T2 dostał żółtą kartkę i później już do końca był łagodny jak baranek. Wink
Terminator łagodny? Chyba żartujesz. Wink
mezik napisał(a):Dawno sie tak nie usmialem jak na wczorajszej lidze. Zycze wszystkim gumowych dzid do napompowania jak najwyzszych jackpotow!
Od niedzieli wiemy, w jaki sposób zwiększa się jackpot na Cyclone (Wojtek wie już teraz również, że trzeba tam odbijać kulkę takimi przyciskami z boku Wink.
Aby powiększyć wspomniany jackpot potrzebne są:
1. Road Show (od przedwczoraj znany również jako "Drogowy S***"),
2. Twoja stara.
Na Road Show zdobywamy gumową dzidę (zawsze zastanawiałem się po co ona komu? Wink Następnie przekazujemy przedmiot twojej starej, która pompuje nią jackpot na Cyclone. Banalnie proste, a nikt do tej pory na to nie wpadł! Smile
Panowie, w temacie koszulek:
Mam na razie zamówienia tylko od Siwego, Rava, Roberta (da się zrobić T-shirt), Lorien i Mezika.
Naprawdę nikt ich nie chce?
Na najbliższym turnieju dozbieram resztę i zamówię tyle ile będzie trzeba. Mam możliwość dorabiania w przyszłości kolejnych sztuk ale zawsze partiami po 5. Przedyskutuję jeszcze z Maćkiem kwestię funduszu nagród jeśli okaże się że nie zbieramy na fundusz nagród to dostaniecie koszulki gratis.
Kupię Split Second by Stern.
W temacie tabeli ogólnej to: Czy ktoś ma tabelę uwzględniającą wszystkie spotkania? Czy są już ustalenia ilu spotkań nie bierzemy pod uwagę w ostatecznej klasyfikacji?
Kupię Split Second by Stern.
Tabelka na poprzedniej stronie uwzględnia wszystkie dotychczasowe spotkania - 10.
Jak mezik zdecyduje ile najsłabszych wyników nie bierzemy pod uwagę to zrobię korektę.
Myślę, że już najwyższy czas na decyzję Smile
XIX
woki napisał(a):Panowie, w temacie koszulek:
Mam na razie zamówienia tylko od Siwego, Rava, Roberta (da się zrobić T-shirt), Lorien i Mezika.
Naprawdę nikt ich nie chce?

zamawiałem
pisać co się działo!
XIX
WYGRALEM Big Grin
wyslalem ci maila z danymi
Mezik
gratulacje!
jak uspokoisz emocje to napisz coś więcej :mrgreen:

-edit-

Wyniki 21/09
1 Maciej Olesiak
2 Robert Gałązka
3 Łukasz Dziatkiewicz
4 Sebastian Lasek
5 Wojciech Kiełbik
6 Jakub Steczko
7 Rafał Bytomski
8 Bogumiła Łyszczak
9 Piotr Nalepka

i tabela


Załączone pliki Miniatury
   
XIX
Stronka z informacjami o lidze Pubchmiel.eu
Mezik
No fajna, nawet ta stronka.
sporo informacji Smile ja bym dodał jeszcze jakie monety lubi który fliper chyba że już wszystkie masz na 1zł
Zapraszam wszystkich na kolejne spotkanie ligowe 19 pazdziernika. Zgodnie z tradycja (ktora niedlugo u rze smiercia naturalna z powodu braku miejsca i funduszy) bedzie stala kolejna nowa (chociaz nie fabrycznie) maszyna Smile
Mezik
Bo po co Ci ten bar na wprost wejścia? Wiesz ile maszyn by tam weszło?
Taki mały drobny błąd zauważyłem na stronie IFPY.
Chmielowa Liga Flipperowa
Krawkow, Poland

http://www.ifpapinball.com/leagues.php

Aha i na mapie (pewnie przez ten błąd) Kraków nie jest odznaczony jako miejsce w którym odbywa się Liga


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości