Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bytom] Happy hours w Printimus Pinball
#31
no mają i ceny za turniej tez podnoszą Sad
Odpowiedz
#32
A teraz jak tytuły zobaczyłem to nie ma szału w sumie. Tylko na Monster Bash i Attack From Mars się napaliłem. Ale Cactus Canyon to ja nie wiem jak skombinowali, kudos. Confusedhock:
Odpowiedz
#33
hajs wszystko załatwi Tongue jak dla mnie to jest tam trochę świetnych maszyn, nie ma na tej liscie maszyn Prezesa, czyli TZ, IJ, Shadow i paru innych.
Odpowiedz
#34
Na stronie printimuspinball.pl podali jeszcze kilka hitowych tytulow. Maja przeciez AC/DC i Metallice - absolutnie topowe Sterny.
Odpowiedz
#35
@theadam, Metallica to faktycznie jeden z topowych Sternów ale jeśli dobrze kojarzę to... w bytomskiej drukarni tej maszyny już nie ma i to od dosyć dawna.

Posty wydzielam do właściwego wątku.
Odpowiedz
#36
W Bytomiu jest mega zestaw kto nie był ten niech pojedzie ;-) ,zdaje się grubo ponad 30 obecnie.
Odpowiedz
#37
Grubo ponad 30 czyli pewnie 31 Smile
Mezik
Odpowiedz
#38
Coś bliżej 35 raczej
Odpowiedz
#39
Jednak blizej 31, bo 32 Big Grin
Mezik goni. Czy dogoni? Wink
https://www.facebook.com/PrintimusPinbal...=1&theater
Odpowiedz
#40
Nie goni wiec nie dogoni Smile kazdy ma i robi co lubi. Kazdy ma swoj pomysl na zycie i biznes. Kazdy ma swoja pasje i hobby.
Zapraszam Smile
Mezik
Odpowiedz
#41
wpada ktoś w sobotę?
wiecej info na fb
https://www.facebook.com/PrintimusPinbal...=1&theater

ja sie wybieram Tongue
Odpowiedz
#42
Ja chce podskoczyć ale godziny popołudniowe raczej ;-)
Odpowiedz
#43
fajnie było! mizantropia poziom milion Big Grin czyli.. przez cały dzień trzy osoby się przewinęły Smile co dało dużo czasu na leniwe ogrywanie każdego tytułu i przyjemnego wsłuchiwania się.
Pozytywnie mnie Wizard of Oz zaskoczył, naprawdę napakowali tam technologi do środka i nowe sterny słabo wychodzą przy tym tytule. Orbitor jest mega ciekawym wynalazkiem i też jedną z lepszych atrakcji tego miejsca, świetnie mi się też grało na Kongo, Totan jest o wiele ciekawszy na żywo niż w emulacji i rozumiem jego wartość.
nie czaje No Fear, Monster Bash też trochę zawiódł, mimo że lubię ten stół to jakoś brakło tego czegoś. To tak odnośnie personalnych nowości (no kongo grałem dawno dawno temu i nie pamiętałem go).

No i przybyła jeszcze jedna maszyna której nie było.. vending maszyna z wafelkami, colami i innymi tymbarkami po całkiem przyjemnych cenach. Ciekawe jest też To że sam budynek zmienił trochę funkcje i chyba zaczyna się z tego robić normalny klub flipperowy który żyje osobnym bytem a drukarnia swoim.


i niemego się doczekać aż zrobią Foxy Lady coctail plinballa,
ipdb
Odpowiedz
#44
no fajnie było :-)
Odpowiedz
#45
Berud napisał(a):mizantropia poziom milion Big Grin czyli.. przez cały dzień trzy osoby się przewinęły Smile
No to mogliście rozegrać sobie turniej od razu zaczynając od finału... chyba że te 3 osoby nie były jednocześnie ;-)
Berud napisał(a):Pozytywnie mnie Wizard of Oz zaskoczył, naprawdę napakowali tam technologi do środka i nowe sterny słabo wychodzą przy tym tytule.
A porównujesz do Sternów kosztujących polowe tego co WoZ czy do tych droższych czyli LE? Pytam bo wersja PRO nie ma się nijak do wersji LE (to zupełnie inne maszyny)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości