Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bytom] Happy hours w Printimus Pinball
#46
Berud napisał(a):i niemoge się doczekać aż zrobią Foxy Lady coctail plinballa,
ipdb

Już się naprawia ;-) ,jak zwykle baterie zeżarły elektryke
Odpowiedz
#47
a to wiem ostatnio jak byłem to wypytałem Mirka Smile to mi pokazywał że już sie włącza i da się łapkami sterować ale reszta elektroniki nie działała, jakiś progres?
Odpowiedz
#48
...no daj spokój, Bytom się obrazi za wicemistrzostwo Confusedhock:
A gdyby geje opanowały nasze dzieje, to skąd na świecie brały by się geje ???



http://www.pinballowners.com/jarnie
Odpowiedz
#49
Jarnie napisał(a):...no daj spokój, Bytom się obrazi za wicemistrzostwo Confusedhock:

W Bytomiu jeszcze nie byłem a chciałem po drodze Smile
Odpowiedz
#50
Jarnie napisał(a):...no daj spokój, Bytom się obrazi za wicemistrzostwo Confusedhock:
Wicemistrzostwo??? - w czym???
Odpowiedz
#51
Jaro napisał(a):Wicemistrzostwo??? - w czym???

Jeśli chodzi o ilość tytułów które powszechnie uważane są za rodzynki, to Bytom rządzi.
Odpowiedz
#52
Jeżeli rządzi to MISTRZOSTWO.
Niedługo może nawet mistrzostwo EUROPY albo i świata.
Odpowiedz
#53
Tylko coś polski elektorat nie za bardzo chce się podporządkować pod te "rządy". Jak tak sobie patrzę tu i tam to widzę, że więcej Polaków zarejestrowało się nawet na najbliższy turniej w Budapeszcie niż na ten od dawna reklamowany w Bytomiu ;-)
Odpowiedz
#54
NEX napisał(a):Tylko coś polski elektorat nie za bardzo chce się podporządkować pod te "rządy". Jak tak sobie patrzę tu i tam to widzę, że więcej Polaków zarejestrowało się nawet na najbliższy turniej w Budapeszcie niż na ten od dawna reklamowany w Bytomiu ;-)
Dlaczego od razu podporządkować...? Jak ktoś chce, to jedzie, jak nie chce, nie musi.
Lord of The Rings, Sinbad, The Avengers, Pinball Champ '82, Capt. Fantastic, Mata Hari, Grand Lizard, RoGo, Game of Thrones PM
Odpowiedz
#55
Przy okazji sobotniej ligi, odbędzie się mini turniej w Pac-Mana, 35 mu pękło!.
Nagrody czekają na wielbicieli Arcade ;-) .
Odpowiedz
#56
Cytat:Ta strona miała poprzednio nazwę Klub Flipperowy Printimus Pinball.
nowa nazwa to: JJP Flipper Club.. ciekawe ;o
Odpowiedz
#57
W sobotę 20 pazdziernika będzie można pograć na nowym HOUDINI.
Wstęp płatny, otwarte od 17-23.
Ceny: 1 godzina: 25 zł, 2 godziny: 40 zł, więcej: 50 zł (nielimitowanej gry na WSZYSTKICH maszynach).
Zniżki: Dzieci i młodzież do lat 13 za darmo, starsi, do lat 18 -50 %.
Odpowiedz
#58
Kurcze dawajcie znać wcześniej o takich tematach... Ten weekend mam już ustawiony Sad. Będzie jeszcze można pograć na Houdinim następnym razem i kiedy to będzie?
RAA
Odpowiedz
#59
Ciekawy ten Houdini https://youtu.be/5GS4d8xnbcI?t=175
Odpowiedz
#60
RAA napisał(a):Kurcze dawajcie znać wcześniej o takich tematach... Ten weekend mam już ustawiony Sad. Będzie jeszcze można pograć na Houdinim następnym razem i kiedy to będzie?
Ma być częściej otwierane w najbliższym czasie, będzie oficjalne info.
Wiesz kogo najlepiej pytać o to ;-) .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości