Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Prima aprilis] Ban dla Handlarzy
#16
mezik napisał(a):Uwazam natomiast ze zupelnie niepotrzebnie glupimi prowokacyjnymi tekscikami na forum wsadza kij w mrowisko potem robia sie z tego gliupie dyskusje a nawet przykre. Kolejna sprawa ktora mnie irytuje jest wpierniczanie na sile pod byle pretekstem informacjino bytomiu. Wyglada to niesamowicie nachalnie i zaczyna mnie wrecz denerwowac.
Mieliśmy wczoraj z Łukaszem burzliwa dyskusję poza forum. Podsumowując w jednym zdaniu - miałem trzy zarzuty: niepotrzebne prowokacje i skłócanie ludzi, upychanie informacji o Bytomiu w każdym możliwym miejscu, spamowanie czyli umieszczanie prawie w każdym wątku postów z jakimiś pierdołami kompletnie nie związanymi z danym tematem. Powiedziałem ze takiego zachowania nie będę tolerował ponieważ zniechęca ono ludzi do odwiedzania serwisu a w efekcie niszczy forum.

Dziś rano dostałem PM od Squalla czyli autora tematu.... potwierdził iż watek ten był żartem Prima Aprilisowym.
Szczerze mówiąc tak podejrzewałem (i nawet to gdzieś napisałem). 1 kwietnia był burzliwym dniem na forum.
Odpowiedz
#17
Pytanie czy to dzialo sie dalej tez bylo zartem :/
Mezik
Odpowiedz
#18
mezik napisał(a):Pytanie czy to dzialo sie dalej tez bylo zartem :/

dziś jest 02 kwietnia...
więc żarty się skończył 10h14 min temu
dziękuję Maciek za głos, z wszystkim co napisałeś się zgadzam, krytycznym też. nie przepraszam jednak nikogo, bo już dość się tu naprzepraszałem, naprosiłem, nadziękowałem. dość tego.
hasta la vista fancy man
Odpowiedz
#19
mezik napisał(a):Pytanie czy to dzialo sie dalej tez bylo zartem :/
Nie.
Żartem był tylko "pomysł" Daniela z banowaniem osób sprzedających/kupujących maszyny
Odpowiedz
#20
Tak tez myslalem. Ja tam jestem za zakopywaniem toporow wojennych i do przodu.
Mezik
Odpowiedz
#21
mezik napisał(a):Tak tez myslalem. Ja tam jestem za zakopywaniem toporow wojennych i do przodu.

chyba nogami do przodu...
nic już nie piszę, bo loco admin kasuje mi posty:

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: jak poprzednio

Twój Post napisany przez Ciebie na: "Polskie Stowarzyszenie Flipperowe", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Powód: Mówiłem Ci że nazwisk nie używa sie bez zgody danej osoby
Odpowiedz
#22
mezik napisał(a):Tak tez myslalem. Ja tam jestem za zakopywaniem toporow wojennych i do przodu.
No to jest nas 2
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz
#23
Nie umiem cytowac ale
Prezes"chyba nogami do przodu...
nic już nie piszę, bo loco admin kasuje mi posty:"
Jak dla mnie wlasnie takimi tekstami tylko podk.....sz innych.
Ale moze tylko mnie
PO CO TAK PISAC.
Mezik
Odpowiedz
#24
no przecież to żart jest... walisz grube dowcipy, z moich niechudych lejesz, a tu piszesz...

a co mam zrobić jak mi posty kasuje złośliwie?!?

pokaże Ci jak się cytuje Wink
Odpowiedz
#25
Napisz o tym do telewizji noca.
Mezik
Odpowiedz
#26
Prezes napisał(a):a co mam zrobić jak mi posty kasuje złośliwie?!?
Nie złośliwie.

Prosiłem Cię, potem upominałem chyba z kilkadziesiąt razy abyś:

- nie prowokował do kłótni
- nie umieszczał informacji o bytomskich turniejach w każdym dostępnym miejscu na forum
- nie spamował czyli nie zaśmiecał forum nieistotnymi, nie zawiązanymi z danym tematem pierdołami.

Wyjaśniałem Ci już że nadmierny spam zniechęca ludzi do czytania forum w efekcie czego forum upada. Ciągłe podpuszczanie, prowokowanie tez działa destrukcyjnie.

Nie poskutkowało więc Twoje posty łamiące powyższe zasady będą kasowane. Gdy to nie pomoże Twoje konto zostanie (najpierw czasowo) zablokowane i wierz mi ze nie zawaham się tego zrobić.
Odpowiedz
#27
mezik napisał(a):Napisz o tym do telewizji noca.
Do Kasi napisz :-D z Kasią Ci się upiecze. :lol:
Kupię Split Second by Stern.
Odpowiedz
#28
kasujcie ten temat i koniec tematu.
bylo minelo
lecimy do przodu
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#29
Squall napisał(a):kasujcie ten temat i koniec tematu.
bylo minelo
lecimy do przodu

To Ci się dowcip udał Big Grin
Odpowiedz
#30
NEX napisał(a):Napisze to jeszcze raz - tym razem dobitnie - odczep się raz na zawsze od Hula Kuli i nie wpierniczaj się w coś co Ciebie nie dotyczy. Hula Kula to pierwsze od lat miejsce do którego wreszcie można wybrać się na flipery, spotkać się ze znajomymi, pograć wspólnie, wypić browara, przyjemnie spędzić czas (jak za dawnych lat gdy maszyny te były popularne) i co najważniejsze jest to miejsce ogólnie dostępne - codziennie - do późnych godzin nocnych!

NEX, wydaje mi się, że nikt nie "doczepia się" do HK. Nikt nikomu nie zabrania również organizacji czegokolwiek i gdziekolwiek. Podobnie jak nie należy oczekiwać promocji imprez w HK, Bytomiu (znowu się Bytom pojawił w niewłaściwym wątku Wink, Krakowie, Rzeszowie czy Mysłowicach przez osoby inne niż organizatorzy. Po prostu nie ma takiego obowiązku. Nie doszukujmy się wszędzie jakichś złośliwości, bo chyba tak nie jest, że wszędzie "czai się zło" Smile

[ Dodano: 2014-04-02, 12:35 ]
woki napisał(a):Panowie, Panowie…Panowie!
...
Postarajmy się uszanować nawzajem tzn. przyjmujmy krytykę pod swoim adresem bez obrazy i jednocześnie krytykujmy się nawzajem ale nie oblewajmy się przy tym gnojem. Bo w tym wszystkim chodzi chyba o to żeby wymienić się poglądami a nie spowodować żeby w całej okolicy unosił się fetor, który odpycha wszystkich nowych zainteresowanych tematem.
Nex jeśli napisałem to w nieodpowiednim temacie to przenieś post tam gdzie uważasz albo wywal jeśli kogoś uraziłem.
Tyle w temacie.

Podpisuję się pod tym "obiema ręcami".
Dodałbym jeszcze tylko propozycję skierowania swojej energii na działanie, organizację turniejów, jeżdżenie na nie zamiast opisywania dlaczego ktoś inny "ma lepiej". Róbmy tak, żeby u Nas/Was było równie dobrze jak w tym innym miejscu! Bez złośliwości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości