Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Movable DMD w PinballFX2
#1
Można ? Można.
Panowie z ZEN posłuchali i zamiast pitolić zrobili ruchomy DMD.
Wystarczy plik tekstowy i cztery liczby i mamy DMD na drugim monitorze.
Na razie z ramką - ale jak piszą można wywalić - próbowałem robić to tym softem podanym w wątku ale to trial więc poczekam aż ZEN dopracuje.

Teraz czekamy na odpowiedź Pinbal Arcade Smile

Instrukcja tu:

https://forum.zenstudios.com/showthread....!!&p=51146



Jeśli gdzieś już było to sorry.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
ciekawa informacja !!!

chociaz ZEN i jego bajkowo komiksowe podejcie mi osobiscie nieodpowiada - to przynajmniej wymusza ruch na "rynku" i moze przyspieszy prace konkurencji w oCABowywaniu swoich produkcji Smile
Zbudowalem CABa



!!! NIE MAM POLSKICH ZNAKOW - SORRY !!!
Odpowiedz
#3
lukkaz napisał(a):ciekawa informacja !!!

chociaz ZEN i jego bajkowo komiksowe podejcie mi osobiscie nieodpowiada -

Ale otwiera nowe mozliwości. Jak np. stoły FC barcelona z gadżetami czy najnowszy Zombies & Plants na bazie Gierki PopCap... Tego w zwykłym flipperze się nie zrobi więc czemy nie pociągnąć niezależnej od klasycznej (PA) linii flipperów w pełni wykorzystujących możliwości jakie daja taka hybryda.... Vader wpływający moca na bille to całkiem niezły pomysł...
Odpowiedz
#4
Busol napisał(a):Ale otwiera nowe mozliwości. Jak np. stoły FC barcelona z gadżetami czy najnowszy Zombies & Plants na bazie Gierki PopCap...

no to mnie przekonales :-)

teraz zamiaast postaci poza stolem,zaczelo mi cos chodzic po Playfieldzie :lol:

nie wszystkim musi sie ten trend podobac, ale na pewno niesie ogromne mozliwosci :!:
Zbudowalem CABa



!!! NIE MAM POLSKICH ZNAKOW - SORRY !!!
Odpowiedz
#5
JA bym porównał to do przypadku LEGO, gdzie dzieciaki grają w gry komputerowe z serii LEGO a potem ze zdziwieniem stwierdzają w sklepie, że do gry zrobili klocki Smile
I tak może być ze stołami typu PFX bo "młodzi" wolą jak się coś dzieje niż analogową kulkę która może być nudna, nie to co "te fajne stoły z latającymi TIE Figterami"
Odpowiedz
#6
"kulkę która może być nudna" - może i mały offtop będzie ale czy czasem ktoś nie napisał książki o "kulce, która dziką jest"?;p
Odpowiedz
#7
Busol napisał(a):JA bym porównał to do przypadku LEGO, gdzie dzieciaki grają w gry komputerowe z serii LEGO a potem ze zdziwieniem stwierdzają w sklepie, że do gry zrobili klocki Smile
I tak może być ze stołami typu PFX bo "młodzi" wolą jak się coś dzieje niż analogową kulkę która może być nudna, nie to co "te fajne stoły z latającymi TIE Figterami"

ostatnio czytalem Taki kawal:

Przez przypadek kilku gimnazjalistow "gimbaza" znalazlo sie w bibliotece - nigdy czegos takiego nie widziel.
Jeden z nich zaglebiajac sie w kilka lektur stwierdzil na glos:

- Eee patrzcie, to teraz Ebooki wydaja tez w takiej formie - ale jazda !
Zbudowalem CABa



!!! NIE MAM POLSKICH ZNAKOW - SORRY !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości