Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twórcy Fliperów.
#1
Patrząc na ten temat pod kątem twórców.

Zdecydowanie numer jeden dla mnie to Papadiuk - czarodziej po prostu - nikt tak jak on nie odbajerza fliperów - jest zajebisty!

Drugie miejsce Pat Lawlor - za jego charakterystycznych styl, za wariacta na playfieldzie, za niekonwencjonalne i zaskakujące kąty i inne czary mary.

No i trzeci to Stevie Ritchie - mówią o nim król FLOW, a ja bym dodał do tego LEŃ Smile Bo wszystkie maszyny (prawie wszystkie) robi na jedno kopyto Tongue
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz
#2
Squall napisał(a):No i trzeci to Stevie Ritchie - mówią o nim król FLOW, a ja bym dodał do tego LEŃ Smile Bo wszystkie maszyny (prawie wszystkie) robi na jedno kopyto Tongue
Parę MEGA HITów ma ka koncie ;-) Zaprojektował większość moich ulubionych maszyn (Black Knight, F14, High Speed, T2, ST TNG, Getaway, ST Stern...)

BTW temat wydzielam jako nowy wątek bo zapowiada się ciekawa dyskusja Smile
Odpowiedz
#3
Ostatnio zaskakuje mnie Ward Pemberton. Fathom, Mousin' Around!, Riverboat Gambler (dzieki NEX za przypomnienie tytulu) czy Goldeneye spowodowaly ze na kilka godzin nie moglem sie oderwac. Jedynie Gilligan's Island okazal sie troche slabsza pozycja. BMX ,Hardbody oraz Dungeons & Dragons sa to tytuly w ktore jeszcze nie gralem ale chetnie zagram jak natrafie.
Odpowiedz
#4
Moja święta trójca prawie identyczna:

1) Popadiuk - same cuda od niego. Trzy wg mnie najlepsze maszyny pinballowe (z osobistego Top 5) wykonał właśnie JPop (ToM, TotAN, CV). Dobrze, że zaczął teraz Zidware bo będzie dalej projektował. Szkoda gdyby jego talent poszedł na marne...

2) Lawlor - tego to chyba wszyscy znają. Chyba bardziej znany niż Popadiuk, w końcu autor najlepiej sprzedającej się maszyny w historii pinballu (mowa oczywiście o Addams Family). Tylko jego głowa potrafiła wykombinować maszynę tak skomplikowaną jak Twilight Zone. Poza tym podoba mi się jak eksperymentuje - ogólnie na maszynach 2+ flipperów to normalka u niego.

3) Heckendorn - dla Bena wielki szacunek bo robi wszystko (no prawie, chyba sobie tylko z grafiką nie radzi) sam! Od płyt po zabawki. Jest moim idolem. Stworzył już niejeden automat, a najlepsze jest to, że wszystko dokumentuje na YT w ramach swojego programy "The Ben Heck Show".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości