Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki jest Star Trek LE? Pierwsze wrażenia
#7
O gwarancje się teraz nie martwie bo mam pod nosem przedstawiciela Sterna - gwarancja to 1 rok i jak coś to przesyłają części, które samemu sobie wymieniasz - tak miałem w przypadku Kimexa.

Co do maszyny - pozmieniałem ustawienia na słabsze cewki i slingshoty i już gra zaczyna naprawdę fajnie śmigać.

Nad drop targetem nie ma zabezpieczającej pleksi, mam nadzieję, że Stern podeśle - jak coś to dam znać.

Gra na początku mnie wkurzała, podobnie jak ACDC, ale teraz, kiedy już nauczyłem się jak prawidłowo oddawać strzały i jak robić Warp rampę, po prostu śmiga całkiem fajnie.

To jakie można tam robić kombinacje combosów - cudo - lewo, prawo, górna lewa rampa potem kułeczka - w jednej grze zrobiłem 31 combosów - potem fajna jest podnieta.


Byłem dziś u Jarka w jego magazynie - zdjęcia macie na fejsie na flippery.pl zajrzyjcie - wersja Pro też jest fajna, ale różnicę są ogromne.

Stern fajnie rozwiązał sprawę cewek - wybierasz w menu wersje soft i siłe slingshotów zmieniłem z 35 na 8 i fajnie to wygląda.

Niestety jest jedna spora wada - playfield akutalnie to jedno wielkie pole golfowe - mimo, ze jest lakierowany to i tak czy siak widać wgłebienia i to w ogromnych ilosciach.

Co do jakości - z każdym nowym Sternem jest niby lepiej - ale do ideału im wiele, wiele brakuje.

Sterny mam już od kilku lat i powiem tak - rozegrałem w domu tysiące gier. Żaden mnie jeszcze nie zawiódł, plastiki mi niby jeszcze nie pekly, ale kto wie kiedy to nastąpi. Tongue
IJ, POTC, Avatar, RS, RFM, AFM, MM, CV, ACDC BIBLE, X-MEN LE, MOPLE, SM, SHREK, LW, TOM, STLE, KISS LE, GOT LE, TAF
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości